Přihlásit seZaregistrovat se

Figurky a zvířátka

Figurky a zvířátka

Gumové postavičky třeba indiánů a také velmi oblíbení dinosauři, to vše zde najdeš.


Safari Ltd - Tuba - Koně
329Kč
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari Ltd. Tuba obsahuje 12 koní. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do..
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari...
Safari Ltd - Tuba - Miminka
329Kč
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 9 dětí a medvídka. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a..
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Na statku
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Slepice, Husa, Kůň, Pes, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Piráti
329Kč
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 8 pirátů, kostlivce,dělo, munici, loď. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malova..
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Vojáci
379Kč
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých pozicích od firmy Safari Ltd. Rozměry balení: 26,5 x 4,5 cm Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých po...
Safari Ltd - Tuba Domácí zvířata
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Ježek, Kočka, Myš, Papoušek, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných mo..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)