Přihlásit seZaregistrovat se

Kolébky, postýlky, židličky

Bigjigs Toys Dřevěná kolébka pro panenky
923Kč
Dřevěná kolébka pro panenky v krásné růžové barvě s puntíky. Součásti balení je také matrace, peřinka a polštářek. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně..
Dřevěná kolébka pro panenky v krásné růžové barvě s puntíky. ...
Bigjigs Toys Dřevěná krmící židlička pro panenky
1 135Kč
Dřevěná krmící židlička pro panenky. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zák..
Dřevěná krmící židlička pro panenky. Anglická značka Bigjig...
Bigjigs Toys Dřevěná postýlka pro panenky
765Kč
Bigjigs Toys Dřevěná postýlka pro panenky Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení..
Bigjigs Toys Dřevěná postýlka pro panenky Anglická značka Bi...
Bino Kolébka s peřinkami
865Kč
Krásná dřevěná kolébka s peřinkami pro panenky potěší každou malou maminku. Je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a natřena zcela nezávadnými ekologickými barvami. Rozměr: 49 x 37 cm. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející sv..
Krásná dřevěná kolébka s peřinkami pro panenky potěší každou ...
Bino kolébka s peřinkami
823Kč
Bino kolébka s peřinkami BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého ..
Bino kolébka s peřinkami BINO Europe je nadnárodní firma vy...
Dřevěná Kolébka pro panenky barevná
459Kč
Kolébka pro panenky barevná Dřevěná kolébka pro panenky do velikosti 35 cm. Součástí balení je i barevná peřinka s polštářkem. Tyto peřinky se vyrábějí v různých náhodných barevných provedeních dle momentálních možnosti místního malého výrobce a m..
Kolébka pro panenky barevná Dřevěná kolébka pro panenky do v...
Dřevěná kolébka pro panenky přírodní
399Kč
Dřevěná kolébka pro panenky přírodní Tyto peřinky se vyrábějí v různých náhodných provedeních dle momentálních možnosti místního malého výrobce a momentální dostupnosti látky. Obrázek je pouze ilustrativní. Česká chráněná dílna, která zaměstnáv..
Dřevěná kolébka pro panenky přírodní Tyto peřinky se vyráběj...
Dřevěná postel pro panenky růžová velká
545Kč
Dřevěná postel pro panenky růžová velká rozměr postýlky : 31 x 55 x 20 cm do postýlky se vejde u holčiček od panenky Barbie až po velkou panenku CHICCO postýlka už je včetně nádherných peřinek ( barva peřinek se může lišit v závislosti na výr..
Dřevěná postel pro panenky růžová velká rozměr postýlky : 3...
Dřevěná postýlka pro panenky přírodní
327Kč
Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Barva peřinek se může lišit v závislosti na výrobní serii - medvídci, berušky, kravičky, letadýlka a další..
Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně ...
Dřevěná postýlka pro panenky přírodní velká
515Kč
Velká přírodní postel rozměr postýlky : 31 x 55 x 20 cm do postýlky se vejdou panenky Barbie až po velkou panenku CHICCO postýlka už je včetně nádherných peřinek ( barva peřinek se může lišit v závislosti na výrobní serii  - medvídci, berušk..
Velká přírodní postel rozměr postýlky : 31 x 55 x 20 cm ...
Dřevěná postýlka pro panenky růžová
357Kč
Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně.Do postýlky se vejde u holčiček stále populární panenka Barbie.Postýlka je dodávána včetně nádherných peřine..
Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně ...
KidKraft Jídelní židlička pro panenku
1 091Kč
KidKraft jídelní židlička pro panenku bílá Jídelní židlička pro panenky v bílé barvě s růžovým obustranným polstrováním a odjímatelnou jídelní částí. Krásná židlička s propracovanými detaily skrývá i možnost hry u jídelní části. Vhodné pro panenk..
KidKraft jídelní židlička pro panenku bílá Jídelní židlička ...
Le Toy Van Dřevěná jídelní židlička
1 299Kč
Vysoká dřevěná jídelní židlička s praktickým pultíkem. Krásně ručně malované detaily. Vhodná pro panenky či plyšáky do velikosti 30-35 cm. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. K..
Vysoká dřevěná jídelní židlička s praktickým pultíkem. Krásně...
Le Toy Van Dřevěná postýlka Sleigh
1 299Kč
Dřevěná postýlka s odjímatelnou ohrádkou v jemných barvách s propracovanými detaily. Postýlka obsahuje bavlněné lůžkoviny v růžové barvě. Vhodné pro panenky či plyšáky do velikosti 30-35 cm. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kval..
Dřevěná postýlka s odjímatelnou ohrádkou v jemných barvách s ...
Small Foot Cestoní postýlka pro panenky růžová
390Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná jídelní židlička pro panenku dream
688Kč
Dřevěná jídelní židlička pro panenku Dream Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Dřevěná jídelní židlička pro panenku Dream Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná kolébka pro panenky
1 118Kč
Tato bíle lakovaná kolébka má hezké výřezy ve formě slunce, měsíce a hvězd. Součástí jsou přikrývka, polštář a matrace. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot maj..
Tato bíle lakovaná kolébka má hezké výřezy ve formě slunce, m...
Small Foot Dřevěná kolébka pro panenky přírodní
944Kč
Lakovaná kolébka z přírodního dřeva je nejlepší pro pohodlné spaní pro panenek. Nádherný design s výřezem ve tvaru srdce.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají..
Lakovaná kolébka z přírodního dřeva je nejlepší pro pohodlné ...
Small Foot Dřevěná postýlka bílá
573Kč
Small Foot Dřevěná postýlka bílá Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité ba..
Small Foot Dřevěná postýlka bílá Německá firma Legler zaměře...
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenku bílá
994Kč
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenku bílá To musí být pohodlné! Postel pro panenky lze také přetransformovat na gauč. Nejen, že můžete do praktického šuplíku uložit prostěradlo a povlečení, ale může být také použit jako druhá postel! Panenky se..
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenku bílá To musí být poh...
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenky
994Kč
Postýlka pro panenky v bílé a růžové barvě s polštářem, přikrývkou a matrací v kostkovaném stylu. Úložný prostor pod postelí: 49x28x12,5 cm Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky z..
Postýlka pro panenky v bílé a růžové barvě s polštářem, přikr...
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenky s nebesy bílá
994Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenky s nebesy Romantic
1 874Kč
Romantické místo pro odpočinek panenek - postýlka s nebesy.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost..
Romantické místo pro odpočinek panenek - postýlka s nebesy.Ně...
Small Foot Dřevěná postýlka pro panenky se skříňkou
1 955Kč
Pro bíle lakovanou postýlku pro panenky kombinovanou se spodní skříňkou snadno najdete místo. Růžová látka, polštář a přikrývka kompletují tento nádherný kus nábytku.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. ..
Pro bíle lakovanou postýlku pro panenky kombinovanou se spodn...
Small Foot Dřevěná růžová kolébka hvězda
711Kč
Růžová lakovaná kolébka pro panenky s motivy měsíce a hvězd.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpe..
Růžová lakovaná kolébka pro panenky s motivy měsíce a hvězd. ...
Small Foot Dřevěná růžová kolébka hvězda poškozený obal
619Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Růžová lakovaná kolébka pro panenky s motivy měsíce a hvězd.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a js..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Růžová lakovaná koléb...
Small Foot Dřevěná skříň pro panenky růžová
1 793Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná židlička pro panenky bílá
506Kč
Bílé lakovaná židlička pro panenky s malým výřezem ve tvaru srdce je stylovým doplňkem hry na maminky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Bílé lakovaná židlička pro panenky s malým výřezem ve tvaru s...
Small Foot Dřevěná židlička pro panenky bílá
870Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěné hračky postýlka pro panenky přírodní
631Kč
Borovice, barva přírodní, včetně ložního prádla.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN ..
Borovice, barva přírodní, včetně ložního prádla.Německá firma...
Small Foot Dřevěný přebalovací pult pro panenky
1 864Kč
Součásti přebalovacího pultu jsou 2 látkové boxy, 1 pytlík a deka. Pult je dokonalým doplňkem pro Vaše panenky.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označ..
Součásti přebalovacího pultu jsou 2 látkové boxy, 1 pytlík a ...
Small Foot Kolébka pro panenky Bassinet bílá
1 739Kč
Small Foot Kolébka pro panenky Bassinet bílá Jako v bavlnce! Panenky jsou jemně houpány, aby usnuly. Odnímatelná, měkká matrace v proutěném bílém koši potaženým látkou tvoří stylový a krýsný doplněk v pokojíčku. Německá firma Legler zaměřená na ..
Small Foot Kolébka pro panenky Bassinet bílá Jako v bavlnce!...
Zobrazuji 1 až 32 z 39 (celkem stran 2)