Přihlásit seZaregistrovat se

Vhazování, vkládání

Bigjigs Baby Dřevěné kostky tvary a barvy
339Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Baby Motorická kostka barevná
429Kč
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze dřeva a má přirozenou překližkovou úpravu. Třídič má jasné barvy a 9 vyříznutých tvarů ve třech stranách. Devět jasně barevných masivních dřevěných tvarů je vytvořeno ke snadnému zvednutí,..
Tento klasický dřevěný tvarový třídič je krásně vytvořen ze d...
Bigjigs Baby Válec s tvary
339Kč
Velmi oblíbená hračka u dětí a batolat. Tento válcovitý třídič není jen šetrný k životnímu prostředí, je i zcela bezpečný a pomáha vašemu dítěti soustředit se na konkrétní činnosti a úkoly. Úkolem je prostrčit barevné tvary správným otvorem. Dále p..
Velmi oblíbená hračka u dětí a batolat. Tento válcovitý třídi...
Bigjigs Toys Dřevěné auto s tvary
533Kč
Součásti balení je 10 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součásti balení je 10 hracích prvků.Anglická značka Bigjigs T...
Bigjigs Toys Dřevěné auto se zvířátky safari
537Kč
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy na nákladní automobil prostřednictvím speciálních otvorů na střeše a bočních panelů vozidla. Seřaďte tvary, pak každé vložte do správného otvoru. Jakmile jsou zvířata bezpečně na palubě, u..
Tyto jasně zbarvené dřevěné druhy zvířat mohou být naloženy n...
Bigjigs Toys Dřevěný autobus se zvířátky
855Kč
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné strany posuvnými a z druhé strany otočnými okny s různými zvířátky. Okna vrchního patra pak přesnými otvory pro přiložené dřevěné zvířátka. Zadní část vrchního patra má otevírací dvířka. Dř..
Velký patrový třídící autobus. Přízemí je opatřeno z jedné st...
Bigjigs Toys Vkládací krabička s tvary
339Kč
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání barev a tvarů, které jsou klíčem ke vhazování do krabičky. Tato dřevěná krabička je skvělou vzdělávací hračkou, u které se vaše dítě učí hrou. Pastelově modré vysouvatelné víko je odolné pr..
Tato hračka pomáha rozvíjet u vašeho batolete rozpoznávání ba...
Bino Moje první puzzle Bella Florina
376Kč
Prosluněná letní louka s otvory pro vkládání jednotlivých prvků, variabilní použití v praktické krabičce s výsuvným panelem. Lze uplatnit  pro vkládání tvarů, které propadávají do krabičky nebo jako obrázek k doplňování veselých aplikací.  Učí roze..
Prosluněná letní louka s otvory pro vkládání jednotlivých prv...
Bino Pyramida Krtek
596Kč
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející ...
Bino Skládací kamion se zvířaty
519Kč
Dřevěný skládací kamion s praktickou tahací šňůrkou se spoustou zvířátek. Jednotlivé figurky lze vkládat výřezy do kamionu a opět je vyjímat. 11 částí: 10 figurek a kamion. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro dět..
Dřevěný skládací kamion s praktickou tahací šňůrkou se spoust...
Bino Vkládačka dřevěný domeček
387Kč
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají..
BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hr...
Dětská dřevěná hra skákací žirafí hlavy
143Kč
U této veselé hry nezůstává žirafí krk dlouho na svém těle. Pomocí pera vevnitř dřevěného korpusu se dokáže žirafí krk s hlavou pohybovat nahoru a dolů a dokonce vyskočit, a to daleko! Žlutá dřevěná noha nabízí pevnou oporu.Německá firma Legler zam..
U této veselé hry nezůstává žirafí krk dlouho na svém těle. P...
Dřevěná hračka - Vhazování tvarů do domečku
453Kč
Součástí balení je vše dle obrázku...
Součástí balení je vše dle obrázku......
Jeujura Domeček s vkládacími kostkami
751Kč
Pestrobarevný domeček s vkládacími kostkami. Balení obsdahuje 8 kostek různých tvarů. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí sv..
Pestrobarevný domeček s vkládacími kostkami. Balení obsdahuje...
Le Toy Van Petilou Duhová lízátka
597Kč
Dřevěný mráček s duhovými lízátky ve třech velikostech. Zlepšuje koordinaci pohybů, motoriku a soustředění dětí. Je to skvělá a bezpečná zábava pro naše nejmenší. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je sp..
Dřevěný mráček s duhovými lízátky ve třech velikostech. Zlepš...
Le Toy Van Petilou Ptačí budka s tvary
571Kč
Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých tvarů se vkládá do jednotlivých otvorů v budce. Má odjímatelnou střechu. Pomáhá rozvíjet motoriku dítěte a také rozpoznávání tvarů a barev. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kva..
Dřevěná malovaná vkládačka ve tvaru ptačí budky. 6 různých t...
Le Toy Van Vkládačka malá archa
1 039Kč
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trupu lodi. Na bocích se nachází barevné vkládací otvory, kajutu na palubě lze využít i jako rukojeť pro snadné přenášení. Soucástí balení je 5 vkládacích tvarů s oboustrannou malbou zvířátek..
Krásná dřevěná ručně malovaná archa s posuvnými dveřmi v trup...
Le Toy Van Vkládačka Noemova archa
1 039Kč
Dřevěná ručně malovaná archa s 7 páry zvířátek, Noem a jeho ženou. Archa má vkládací otvory pro zvířátka, odjímatelné dveře v zádi a na palubě jednoduchý můstek, součástí je také nástupní žebřík. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoc..
Dřevěná ručně malovaná archa s 7 páry zvířátek, Noem a jeho ž...
Petitcollage Věž z 1-2-3 kostek domečky s postavičkami
691Kč
Skládejte kostky na sebe, abyste vytvořili perfektní dům pro vaše tři nové přátele. Sledujte, jak si hrají a volají na sebe ze dveří nebo z okna jednotlivých pater. Když je je čas jít spát, jednoduše naskládejte kostky do sebe a uložte i s kamarády..
Skládejte kostky na sebe, abyste vytvořili perfektní dům pro ...
Petitcollage Věž z 1-2-3 kostek s mořskými živočichy
514Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Petitcollage Věž z 1-2-3 kostek zvířátka
411Kč
Petitcollage Věž z 1-2-3 kostek zvířátka Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobk..
Petitcollage Věž z 1-2-3 kostek zvířátka Hlavním posláním am...
Petitcollage Věž z ABC kostek s lesními zvířátky
514Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Small Foot Dřevěná loď s vkládáním mořských zvířátek
814Kč
Loďka je vybavena kolečky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Loďka je vybavena kolečky. Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Dřevěná věž z kostek se zvířátky a počítáním
474Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Autobus se zvířátky safari
682Kč
Pozor pro všechny fanoušky safari ! Tento krásný zelený autobus je ideálním místem pro africké safari. Všechny zvířátka mohou nastupovat přes odklápěcí klopku v zádní části vozu nebo prostrčením daného taru na střeše nebo po stranách autobusu. Děti..
Pozor pro všechny fanoušky safari ! Tento krásný zelený autob...
Small Foot Didaktické vkládací kostky ABC
408Kč
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí děti geometrickým tvarům, barvám, číslům i písmenům. Roztomilé motivy zvířátek děti zaujmou a učení pro ně bude velkou zábavou. Upevňuje jemnou motoriku dítěte. Německá firma Legler zam..
Didaktické vkládací kostky ABC Dřevěné vkládací kostzky učí ...
Small Foot Dřevěná hračka motorická sova
222Kč
Sovy jsou plně v trendu! Tento dřevěný exemplář je zvlášť přítažlivý, protože na jejím břiše lze k sobě přiřazovat různé tvary a barvy. Barevně lakovaná sova podporuje rozvoj motorických a sensorických dovedností.Německá firma Legler zaměřená na vý..
Sovy jsou plně v trendu! Tento dřevěný exemplář je zvlášť pří...
Small Foot Dřevěná hračka třídící hra školní autobus
231Kč
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede víc než jen dopravovat děti do školy. Malí řidiči autobusu mohou zde třídit různě barevné tvary podle velikosti a tím rozvíjejí smysl pro barvu, tvar a velikost.Německá firma Legler zaměř..
Tento žlutý dřevěný autobus známý z amerických filmů, dovede ...
Small Foot Dřevěná věž s čísly
682Kč
Small Foot Dřevěná věž s čísly Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barv..
Small Foot Dřevěná věž s čísly Německá firma Legler zaměřená...
Small Foot Dřevěná věž se zvířátky
573Kč
Small Foot Dřevěná věž se zvířátky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité ..
Small Foot Dřevěná věž se zvířátky Německá firma Legler zamě...
Small Foot Dřevěná vkládací kostka zvířátka 3v1
499Kč
Dřevěná vkládací kostka Zvířátka 3v1 Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Dřevěná vkládací kostka Zvířátka 3v1 Německá firma Legler za...
Small Foot Dřevěná vkládačka Noemova archa
591Kč
Small Foot Dřevěná vkládačka Noemova archa Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71...
Small Foot Dřevěná vkládačka Noemova archa Německá firma Le...
Zobrazuji 1 až 32 z 67 (celkem stran 3)