Přihlásit seZaregistrovat se

Depa, nádraží, stavby

Bigjigs Rail Cihlové depo pro dva vláčky
303Kč
Dřevěné železniční depo pro 2 vláčky včetně vjezdové koleje.Kompaktní a dobře navržené depo má schopnost uložit až 2 vlaky. Skvělý doplněk dřevěné vláčkodráhy pokud máte v daném okamžiku přebytek vašich vláčků nebo pokud je jen potřebujete nechat o..
Dřevěné železniční depo pro 2 vláčky včetně vjezdové koleje.K...
Bigjigs Rail Exkluzivní depo pro 5 vláčků
1 212Kč
Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží pro 5 různých vlaků. Vše je malováno v jasných barvách. S dvířky a sudy na olej a mazivo lze pohybovat.Bigjigs Rail dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi d..
Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží pr...
Bigjigs Rail Jeřáb se štěrkem
407Kč
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběl..
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je mož...
Bigjigs Rail Kontejnerové překladiště
482Kč
Toto krásné překladiště zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěné nákladní auto s kontejnery, dřevěný jeřáb a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání nákladu z auta nebo vagónku na loď pomocí magnetickéh..
Toto krásné překladiště zvýší dětskou představivost a hraní s...
Bigjigs Rail Lví jeskyně sleva
290Kč
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Poškozený obal. Nové zboží bez závad. Anglická značka Bigji...
Bigjigs Rail Nádraží
666Kč
Bigjigs Rall Nádraží Závora není součástí výrobku. Tato nádražní stanice je ideálním doplňkem jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Stanice je laděná do světlých barev s krásnými detaily, což z ní dělá opravdu poutavý kousek.Součástí balení je vše dle ..
Bigjigs Rall Nádraží Závora není součástí výrobku. Tato ná...
Bigjigs Rail Nádraží Grand central station
1 925Kč
Obrovské nádraží k vláčkodráze se čtyřmi nástupišti, patrovým parkovištěm s nájezdem, výtahem a s věží s přistávací plochou pro vrtulník.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat ..
Obrovské nádraží k vláčkodráze se čtyřmi nástupišti, patrovým...
Bigjigs Rail Nádraží nad cestou
554Kč
Součástí balení je vše dle obrázku + 2 nájezdy na silnice obj.č. BJR104-2.Autodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat s vláčkodráhami Bigjigs. Vláčkodráhy Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami ..
Součástí balení je vše dle obrázku + 2 nájezdy na silnice obj...
Bigjigs Rail Napáječka na vodu a mléko
358Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěnýc..
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich přís...
Bigjigs Rail Stanice metra
656Kč
Na první kolej přijíždí souprava metra, prosíme, nepřekračujte žlutou čáru! Stanice metra je dřevěnou replikou ikonické londýnské zastávky metra, kde si cestující zakoupí lístky, projdou bránou a nastoupí do metra. Tato úžasná dřevěná hračka obsahu..
Na první kolej přijíždí souprava metra, prosíme, nepřekračujt...
Bigjigs Rail Trojité depo s vraty
581Kč
Trojité depo je skvělý způsob jak parkovat vaše vláčky na konci dne. Chytré koleje v popředí umožňují vlakům vjet do třech různých směrů. Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se v..
Trojité depo je skvělý způsob jak parkovat vaše vláčky na kon...
Bigjigs Rail Uhelný dok s jeřábem
529Kč
Toto krásné přístaviště zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje nákladní loď, dřevěný jeřáb, vagónenk s uhlím a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání nákladu z vagónku na loď pomocí magnetického jeřábu. Hrač..
Toto krásné přístaviště zvýší dětskou představivost a hraní s...
Bigjigs Rail Uhelný důl s jeřábem
482Kč
Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a hraní si na reálný svět! Set obsahuje dřevěný vagónek, jeřáb a spoustu pohyblivých částí. Set slouží k překládání uhlí z důního vagónku na železnici pomocí magnetického jeřábu. Hračka je..
Tento uhelný důl s překladištěm zvýší dětskou představivost a...
Bigjigs Rail Velká průmyslová točna
635Kč
Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné vláčkodráhy do celkem 6-ti různých směrů.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodrá..
Velká průmyslová točna slouží ke změně jízdy vláčků dřevěné v...
Bigjigs Rail Velký jeřáb žlutý
303Kč
Železniční jeřáb, je nezbytným pomocníkem při překládce nebo nakládce zboží v každém železničním nákladovém nádraží. Magnet umístěný na konci, umožňuje překládat náklady i celé vagóny. Vláčkodráhy a doplňky Bigjigs Rail lze kombinovat se všemi dalš..
Železniční jeřáb, je nezbytným pomocníkem při překládce nebo ...
Bigjigs Rail Venkovské nádraží
328Kč
Toto krásné a tradiční vesnické nádraží je ideální pro nástup a výstup cestujících! Laděné do světlých barev s efektivním designem je ideální pro použití s ​​jakoukoliv dřevěnou železnicí.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich pří..
Toto krásné a tradiční vesnické nádraží je ideální pro nástup...
Bigjigs Rail Větrný mlýn se zásobníkem na mouku
322Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouz..
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich přís...
Bigjigs Rail Věž s pískem
540Kč
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběl..
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je mož...
Bigjigs Rail Vlaková myčka
429Kč
Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčkodráhy. Děti budou milovat jízdu vlaku přes toto zařízení! Myčka má otočné sloupy, takže můžete jednoduše nastavit, zda bude vláček jen projíždět nebo se bude dotýkat čistících závěsů.Sou..
Tato vlaková myčka je ideální doplněk jakékoliv dřevěné vláčk...
Bigjigs Rail Vodárenská věž
396Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Hape Vláčkodráha nástupiště
604Kč
Nástupiště se vším co k němu patří. Je vybaveno světelnou signalizací, hodinami, vývěsní tabulí, signalizační budkou. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračk..
Nástupiště se vším co k němu patří. Je vybaveno světelnou sig...
Maxim Dřevěná zastávka
276Kč
Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hra..
Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími d...
Maxim Dřevěné depo pro dvě lokomotivy
323Kč
Stylové depo nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm mohou dokonale odpočinout a nabrat síly před další dlouhou cestou. Každý má rád pocit, že někam patří a má se kam vracet. Stejně je to i u mašinek, které budou mít v tomhle depu příjemný poc..
Stylové depo nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm moh...
Maxim Dřevěné malé depo
276Kč
Dokonce i dřevěné vláčky potřebují místo, pro pocit domova. Malé depo stanovuje v každé vláčkodráze místo k pobytu vláčků. Maxim přichází se zastřešeným dřevěným přístřeškem velkým pro dvě menší mašinky a výhybkou pro jednoduchý odjezd mašinek do p..
Dokonce i dřevěné vláčky potřebují místo, pro pocit domova. M...
Maxim Dřevěné nádraží s garáží a výtahem
1 058Kč
Garáž s výtahem, která zajistí hladké nadzemní parkování v centru velkých měst, kde by jinak auta zabírala velká parkoviště u obchodních, plaveckých, zábavních či sportovních center.Obsahuje: 4 auta, helikopteru a 3 figurkyVláčkodráhy a doplňky Max..
Garáž s výtahem, která zajistí hladké nadzemní parkování v ce...
Maxim Dřevěné střední depo s dveřmi
390Kč
Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je na rozdíl od malého depa delší, vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře, veliká okna dávají možnost stále sledovat ma..
Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí...
Small Foot Čerpací stanice s příslušenstvím
829Kč
Zde je vše o službě s úsměvem! Autoservis a čerpací stanice vyrobená ze dřeva a pevných plastových dílů je vybavena myčkou, mechanikem, taxi, nářadím a zvedákem. Čerpací hadice jsou upevněny magnety a mohou být odstraněny z benzínového čerpadla ste..
Zde je vše o službě s úsměvem! Autoservis a čerpací stanice v...
Small Foot Depo garáž pro vláčky Paddington
856Kč
V této pestře malované garáži-depu z pevné překližky je parkovací místo pro 5 vlaků.Otočná křižovatka pro nasměrování jednotlivých vláčku na připojení koleje. Skvělý doplněk k Vaší vláčkodráze.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřev..
V této pestře malované garáži-depu z pevné překližky je parko...
Small Foot Dřevěná vláčkodráha depo pro vláčky
636Kč
Depo pro 3 lokomotivy. Nutné příslušenství pro železniční fanoušky jako doplněk ke všem dřevěným vláčkodráhám. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označen..
Depo pro 3 lokomotivy. Nutné příslušenství pro železniční fan...
Small Foot Dřevěná vláčkodráha nádražní depo 2 díly
436Kč
Dřevěná vláčkodráha - Nádražní depo 2 díly Tato dřevěná bouda poslouží jako stanice depa, která starším ročníkům jistě připomene parní vlaky. Uvnitř dřevěné koleje s výhybkou. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček o..
Dřevěná vláčkodráha - Nádražní depo 2 díly Tato dřevěná boud...
Small Foot Dřevěné depo
298Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Hasičská stanice s příslušenstvím
829Kč
Tato hasičská stanice přináší různorodou herní zábavu. Sada vyrobená ze dřeva a plastu má mnoho doplňků jako je skluzavka, vrtulník, hasiči, hasicí přístroj a hasičský vůz, a umožňuje malým fanouškům zažít nejrůznější dobrodružství. Náhle se objevu..
Tato hasičská stanice přináší různorodou herní zábavu. Sada v...
Zobrazuji 1 až 32 z 36 (celkem stran 2)