Přihlásit seZaregistrovat se

Geomag stavebnice

Geomag stavebnice

GEOMAG, TO JSOU MAGNETICKÉ STAVEBNICE ROZVÍJEJÍCÍ KREATIVITU, PŘEDSTAVIVOST A KOMBINAČNÍ SCHOPNOSTI.
Stavebnice se vyrábějí v mnoha velikostech a různých barevných provedeních. Základními stavebními prvky jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Tyto herní sestavy můžete navíc získat i ve verzích doplněných o základové desky a dělící plastové panely.


Rozšířené hledání

GEOMAG Magicube ovoce
429Kč
..
.....
GEOMAG Magicube roboti
859Kč
..
.....
GEOMAG Magicube safari
859Kč
..
.....
Geomag MECHANICS M1
469Kč
..
.....
Geomag MECHANICS M3 146
1 250Kč
..
.....
Geomag Pro-L 110
1 189Kč
..
.....
Geomag Pro-L 174
1 699Kč
..
.....
Geomag Pro-L 75
899Kč
Magnetická stavebnice Geomag Pro-L se 75 kousky je ideálním začátkem k odhalení toho, jak funguje magnetismus. Pokud už vaše malé (ale i velké) stavitele nebaví jejich staré stavebnice, pořiďte jim magnetické stavebnice Geomag! Pomocí magneti..
Magnetická stavebnice Geomag Pro-L se 75 kousky je ideálním z...
 GEOMAG Panels 44 pcs
406Kč
Základem jsou stříbrné dlouhé tyčky a kuličky, které jsou doplněny výplněmi, díky nimž vytvoříte krásné barevné stavby. Magnetická stavebnice určená pro děti od 3 let.Geomag je konstrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchém..
Základem jsou stříbrné dlouhé tyčky a kuličky, které jso...
GEOMAG Glow 22 pcs
286Kč
Geomag je konstrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, které v noci svítí. Umožní dětem i dospělým hravou formou nahlédnout do tajů magnetismu, fyzikálníc..
Geomag je konstrukční stavebnice, která umožňuje díky jedno...
Geomag Glow 30 pcs
366Kč
Posviť si s Geomagem! Ve tmě zářící magnetická stavebnice ti přinese nový rozměr zábavy! Stav si, i když už je tma. Magnetická stavebnice určená pro děti do 3 let. Obsah balení Obsahuje tyto barvy:  16 x&nbs..
Posviť si s Geomagem! Ve tmě zářící magnetická stavebnic...
Geomag Kids Panels 190
1 450Kč
Geomag Kids - magnetická stavebnice pro děti od 3 let Stavebnici Geomag Kids Panels tvoří tyčinky, které jsou určeny pro menší ruku dítěte. Dítě tak mnohem lépe dokáže manipulovat se stavebnicí. Jsou oproti klasické tyčince pro dospělé delší..
Geomag Kids - magnetická stavebnice pro děti od 3 let Stav...
GEOMAG Mechanics 28 pcs
256Kč
Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvoř si modely, které jen pomocí samotné magnetické síly rozpohybuješ! Bude tě to bavit! Doporučeno pro děti od 5 let.Švýcarská magnetická stavebnice umožňuje stavbu nejrozmanitěj..
Zkus použít klasické Geomag kuličky jako ložiska a vytvo...
GEOMAG Mechanics Compass -kompas
199Kč
Od severu k jihu, cesta k zábavě. Objevte tajemství magnetického pole země a zjistěte jak funguje mechanika kompasu.Základní sada obsahuje celkem 21 dílků...
Od severu k jihu, cesta k zábavě. Objevte taje...
Geomag Mechanics Gravity 115
650Kč
Geomag Mechanics Gravity 115 dílků Sestav si dráhu Geomag, kde hlavní roli hraje magnetická přitažlivost. Speciální magnetické dělo vystřelí kuličku do dráhy a je jen na tobě, jak jsi rychlý a šikovný. Vydržíš takovou rychlost nebo skončí kul..
Geomag Mechanics Gravity 115 dílků Sestav si dráhu Geomag, kd...
Geomag Mechanics Gravity 169
939Kč
Geomag Mechanics Gravity 169 dílků. Sestav si dráhu Geomag, kde hlavní roli hraje magnetická přitažlivost. Kouzlo zemské přitažlivosti rozpohybuje spirálu a nechá padat kuličku jen díky své vlastní hmotnosti. Přitažlivé a odpudivé síly pak ro..
Geomag Mechanics Gravity 169 dílků. Sestav si dráhu Geomag, k...
Geomag Mechanics Gravity 330
1 769Kč
Kreativní stavebnice Geomag ze série Mechanics Gravity.Výkonný a ekologicky přívětivý mechanický motor využívá gravitační a magnetické síly k pohonu celého modelu.Výtah se aktivuje tím, že kuličky klesají dolů.Na cestě však čeká další spousta ..
Kreativní stavebnice Geomag ze série Mechanics Gravity.Výkonn...
GEOMAG Pink 22 pcs
236Kč
Růžová stavebnice = ideální hračka pro malé stavitelky. Dlouhé tyčky doplněné výplněmi v typicky dívčích barvách. Magnetická stavebnice určená pro děti od 3 let.Geomag je konstrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému..
Růžová stavebnice = ideální hračka pro malé stavitelky. ...
GEOMAG PROTEON Gheb 40 pcs
386Kč
Ochránce planety Země Proteon GHEB z řady KOR je znám svýma šroubovitýma rukama. Nebo nohama? Jak bude vypadat určíš Ty! Detailní popis PROTEON Gheb 40 pcs Proteon Gheb je stavebnice postavená na základě jádra KOR. Ten je tvořen velko..
Ochránce planety Země Proteon GHEB z řady KOR je znám s...
GEOMAG PROTEON Tzak 40 pcs
396Kč
Ochránce planety Země Proteon TZAK z řady KOR má místo našich rukou - kleště. Nebo místo nohou? Jak bude vypadat určíš Ty! Detailní popis PROTEON Tzak 40 pcs Proteon Tzak je stavebnice postavená na základě jádra KOR. Ten je tvořen..
Ochránce planety Země Proteon TZAK z řady KOR má místo ...
KOR Orange 55 pcs
616Kč
Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní fantazie. Ocelové srdce obklopené 26 magnetickými prvky tvořícími základ - kouli. K tomu dalších 26 dílků v jasných barvách pro dotvoření celku. A nakonec 2 oči.Geomag KOR je řada st..
Vytvoř si originální stvoření dle předlohy nebo své vlastní...
TAZOO Dina 70 pcs
655Kč
Tazoo Dina je stavebnice postavená na základě jádra KOR. Ten je tvořen velkou ocelovou kuličkou, kolem které jsou soustředěny plastové díly s magnetickou ploškou. Správným poskládáním vznikne koule, na kterou je možné jakýmkoliv způsobem..
Tazoo Dina je stavebnice postavená na základě jádra KOR. Ten ...
Zobrazuji 1 až 27 z 27 (celkem stran 1)