Přihlásit seZaregistrovat se

Mini zahrádky

Mini zahrádky

Vytvořte si doma vlastní mini zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek.


Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčení
173Kč
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčení Vytvořte si s dětmi zajímavou pozorovací zahrádku! Veselý box nabízí pozování začátku života rostlin – klíčení. Každodenním pozorováním se děti přiblíží k záhadám pěstování různor..
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev zázrak klíčen...
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin
558Kč
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin Objevte s dětmi záhady růstu a pěstování rostlin!Objev život rostlin obsahuje interaktivní kartičky, které popisují jednotlé fáze růstu a mnohé jiné zajímavosti. Balení obsahuje:..
Mini zahrádka - Veselý box s květináčky - Objev život rostlin...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník
119Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník Banaánovník je tropická rostlina, má vyšší nároky na teplo a světlo. Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady ..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Banánovník Banaánovník j...
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina
115Kč
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina Vytvořte si doma vlastní veselou zahrádku! Produkty Radis et Capucine jsou ideálním způsobem, jak nejen dětem přiblížit záhady růstu a pěstování plodících rostlin a bylinek. Pro vypěstování je k..
Mini zahrádka - Veselý květináč - Bubbing rostlina Vytvořt...
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč samozavlažovací pes Lucky - zeleň
229Kč
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč samozavlažovací pes Lucky - zeleň Samozavlažovací květináč Lucky z ručně malované keramiky zůtulní Váš domov. Děti si mohou vyzkoušet pšstování travin. Zvířátko zavlažuje rostou travinu přes jazyk, kterém jako..
Mini zahrádka - Zvířátkový květináč samozavlažovací pes Lucky...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)