Přihlásit seZaregistrovat se

Metry

Bigjigs Toys Dětský dřevěný metr víla
369Kč
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Metr je očíslován do 1,5 m. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Metr je očíslován do 1,5 ...
Bigjigs Toys Dřevěný rostoucí metr Víly
179Kč
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Metr je číslován od 80 do 155 cm. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výro..
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Metr je číslován od 80 do...
Bigjigs Toys Rostoucí metr sovička
179Kč
Bigjigs Toys rostoucí metr sovička Zaznamenejte každý centimetr růstu Vašeho drobečka. Dřevěný barevný rostoucí metr ilustrovaný nádhernými sovičkami a ptáky. Metr je opatřen závěsnou šňurkou pro zavěšení, na kterémkoli místě v domě a vytvoří i h..
Bigjigs Toys rostoucí metr sovička Zaznamenejte každý centim...
DoDo Dětský metr žirafa Amina 3
387Kč
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou jejich přírůstky. Děti si můžete nechat změřit třeba u paní žirafy nebo u pana hada. Stejnou službu vám rádi prokážou také Pat a..
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak r...
Petitcollage rostoucí metr Květinky
334Kč
Petitcollage rostoucí metr Květinky Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci zahradních květinek a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. ..
Petitcollage rostoucí metr Květinky Krásný designe rostoucíh...
Petitcollage rostoucí metr Strom
334Kč
Petitcollage rostoucí metr Strom Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci stromu se zvířátky a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. Kovo..
Petitcollage rostoucí metr Strom Krásný designe rostoucího m...
Petitcollage rostoucí metr Zvířátka
334Kč
Petitcollage rostoucí metr Zvířátka Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci zvířátek a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. Kovové průc..
Petitcollage rostoucí metr Zvířátka Krásný designe rostoucíh...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)