Přihlásit seZaregistrovat se

Metry

Bigjigs Toys Rostoucí metr sovička
183Kč
Bigjigs Toys rostoucí metr sovička Zaznamenejte každý centimetr růstu Vašeho drobečka. Dřevěný barevný rostoucí metr ilustrovaný nádhernými sovičkami a ptáky. Metr je opatřen závěsnou šňurkou pro zavěšení, na kterémkoli místě v domě a vytvoří i h..
Bigjigs Toys rostoucí metr sovička Zaznamenejte každý centim...
DoDo Dětský metr žirafa Amina 3
387Kč
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dětské dřevěné metry vám ochotně ukážou jejich přírůstky. Děti si můžete nechat změřit třeba u paní žirafy nebo u pana hada. Stejnou službu vám rádi prokážou také Pat a..
Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak r...
Petitcollage rostoucí metr Květinky
334Kč
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci zahradních květinek a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. Kovové průchodky pro snadné zavěšení ..
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste...
Petitcollage rostoucí metr Strom
334Kč
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci stromu se zvířátky a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. Kovové průchodky pro snadné zavěšení a..
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste...
Petitcollage rostoucí metr Zvířátka
334Kč
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste. Díky ilustraci zvířátek a jemným barvám se hodí do každé místnosti v domácnosti. Balení obsahuje 20 ks samolepek pro zaznamenání výšky. Kovové průchodky pro snadné zavěšení a skládání...
Krásný designe rostoucího metru zaznamená jak vaše dítě roste...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)