Přihlásit seZaregistrovat se

Mačkací

Mačkací

Zmáčkni a uvidíš co se stane:-).


Bigjigs Toys Dřevěná mačkací zvířátka 1ks
63Kč
Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném případě zasíláme náhodně.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala ..
Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce...
Detoa Mačkací figurka Krokodýl
99Kč
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se krokodýl pohybuje. Vhodné při procvičování motoriky rukou. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto č..
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se krokodýl pohy...
Detoa Mačkací figurka Krtek na lyžích
156Kč
Mačkací figurka, vhodná pro děti od 3 let.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní,..
Mačkací figurka, vhodná pro děti od 3 let.Dřevěná hračka splň...
Detoa Mačkací figurka Žabák
108Kč
Detoa Mačkací figurka Žabák Veselá mačkací figurka v podobě žabáka se legračně pohybuje, padá a zase se zvedá, když mačkáte spodní díl podstavce. Klasická mačkací dřevěná hračka je zábavná pro dospělé i pro děti. Co se hýbe, zajímá děti od nejútle..
Detoa Mačkací figurka Žabák Veselá mačkací figurka v podobě ...
Detoa Sob Rudolf
122Kč
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se sob pohybuje. Vhodné při procvičování motoriky rukou. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto české ..
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se sob pohybuje....
Detoa Žirafa Johana
177Kč
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se žirafa pohybuje. Vhodné při procvičování motoriky rukou. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.          Tyto čes..
Při mačkání středového dílu podstavce hračky se žirafa pohybu...
Small Foot Displej mačkací divoká zvířátka 12ks
1 377Kč
Displej - Mačkací divoká zvířátka 12ks Sada obsahuje 12 zvířátek Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro be..
Displej - Mačkací divoká zvířátka 12ks Sada obsahuje 12 zvíř...
Small Foot Dřevěná mačkací housenka
196Kč
Dřevěná mačkací housenka Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Dřevěná mačkací housenka Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Mačkací divoká zvířátka 1ks
115Kč
Mačkací divoká zvířátka 1ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy j..
Mačkací divoká zvířátka 1ks Německá firma Legler zaměřená na...
Small Foot Sada mačkací figurka lesní zvířátka 3 ks
234Kč
Sada Mačkací figurka lesní zvířátka 3 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Po..
Sada Mačkací figurka lesní zvířátka 3 ks Německá firma Legle...
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)