Přihlásit seZaregistrovat se

Vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby

Vánoce jsou krásné svátky a je potřeba si nejen stromeček řádně ozdobit.


Dekorace hvězdy set 2
459Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěná dekorace - Vánoční ozdoby andělíčci
191Kč
Přírodní vánoční dekorace s motivem andělíčků hrajících na hudební nástroje. Ideální ozdoby na vánoční stromek. Vhodné k zavěšení.Balení obsahuje 6 kusů. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hr..
Přírodní vánoční dekorace s motivem andělíčků hrajících na hu...
Dřevěná vánoční ozdoby- Stojan na svíčky 3 hvězdy
199Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěné dekorace - Mix vánočních ozdob na podložce velká
312Kč
Vánoční bukové ozdoby. Velikost jedné ozdoby cca 8x7x0,6cm.Dárkové balení pro každou příležitost.Celková velikost-30x25x1 cm Dřevěné hračky Karel Mákovský jsou vyráběny v malé vsi Dědové v srdci Českomoravské vrchoviny od roku 1992. Výroba je ..
Vánoční bukové ozdoby. Velikost jedné ozdoby cca 8x7x0,6cm.Dá...
Dřevěné hračky - Dětský dřevěný barevný betlém
564Kč
14 barevných lakovaných dílků - postaviček vánočního příběhu + stáj.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro b..
14 barevných lakovaných dílků - postaviček vánočního příběhu ...
Dřevěné hračky - Dřevěný betlém s figurkami
901Kč
Ručně vyřezávané!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciáln..
Ručně vyřezávané!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kval...
Dřevěné vánoční lucerny 3 ks
169Kč
Dřevěné vánoční lucerny 3 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy..
Dřevěné vánoční lucerny 3 ks Německá firma Legler zaměřená ...
Dřevěné vánoční dekorace Anděl 2 ks
129Kč
Dřevěné vánoční dekorace Anděl 2 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité..
Dřevěné vánoční dekorace Anděl 2 ks Německá firma Legler zam...
Dřevěné vánoční ozdoby Anděl
189Kč
Dřevěné vánoční ozdoby Anděl Krásná sada 18 ks vánočních ozdob v bílé barvě s motivem andělů a andělských krídel. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají oz..
Dřevěné vánoční ozdoby Anděl Krásná sada 18 ks vánočních oz...
Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks
335Kč
Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Dřevěné vánoční ozdoby k zavěšení 18 ks Německá firma Legler...
Dřevěné vánoční ozdoby v boxu - Závěsné ozdoby na stromeček
326Kč
48 dřevěných, detailně vyřezaných vánočních ozdob ve skvělé třídící krabici čekají na využití jako ozdoba na stromek, do květinových aranžmá nebo na dárkový balíček.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
48 dřevěných, detailně vyřezaných vánočních ozdob ve skvělé t...
Dřevěný adventní kalendář - Kouzelný vánoční dům
1 196Kč
Dřevěný adventní kalendář - Kouzelný vánoční dům Dřevěný adventní kalendář s motivem kouzelného vánočního domu vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná scéna vánočního domu s propracovanými detaily a osvětlením. Adventní kalendář je rozdělen n..
Dřevěný adventní kalendář - Kouzelný vánoční dům Dřevěný adv...
Dřevěný adventní kalendář - Sněhulák
1 224Kč
Dřevěný adventní kalendář - Sněhulák Celodřevěný adventní kalendář s motivem veselého sněhuláka vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherná postava sněhuláka s propracovanými detaily. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných otevíracích okén..
Dřevěný adventní kalendář - Sněhulák Celodřevěný adventní ka...
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční stromeček
1 240Kč
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční stromeček Dřevěný adventní kalendář s motivem Vánočního stromečku vykouzlí pravou vánoční atmosféru. Nádherný barevný vánoční stromeček s propracovanými detaily. Adventní kalendář je rozdělen na 24 dřevěných ot..
Dřevěný adventní kalendář - Vánoční stromeček Dřevěný advent...
Sada dřevěných vánočních ozdob 3 ks
450Kč
Sada dřevěných vánočních ozdob 3 ks Sada závěsných dřevěných vánočních ozdob, baleno v krabičce po 36 ks ozdob. Sada obsahuje 3 krabičky - 108 ks ozdob. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny d..
Sada dřevěných vánočních ozdob 3 ks Sada závěsných dřevěnýc...
Strážní andělé Miriam Gloria
156Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Světlo hvězda malé
305Kč
Napájeno 2xAA bateriema. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou..
Napájeno 2xAA bateriema. Německá firma Legler zaměřená na vý...
Vánoční dekorace - 3D Zámek vč. čajové svíčky
67Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vánoční dekorace - Adventní věnec Hvězdy
649Kč
Včetně 4 čajových svíček a skleněných misek. Snímatelné jedličky jsou uvnitř vyzdobeny bohatě vyřezanými vánočními motivy!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot maj..
Včetně 4 čajových svíček a skleněných misek. Snímatelné jedli...
Vánoční dekorace - Display Dřevěné ozdoby
3 065Kč
Skvělá dekorace pro každý vánoční stromeček. 168 ozdob na zavěsení okouzlí se svými jemnými výřezy každý obývací pokoj. Ozdoby jsou zavěseny na displeji ve tvaru vánočního stromečku ze dřeva, což umožňuje perfektní prezentaci v každém obchodě. Ně..
Skvělá dekorace pro každý vánoční stromeček. 168 ozdob na zav...
Vánoční dekorace - Lampa Adventní Kalendář Sněhulák
827Kč
V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na malé drobnosti a sladkosti! Za motivem v jemných barvách, který je potažený pergamenem, prosvítají světélka LED. Kalendář z dřevotřísky je detailně propracován - s vypalovaným dekorem a ..
V tomto adventním kalendáři s 24 šuplíčky není pouze místo na...
Vánoční dekorace - Lampa Jesličky ve hvězdě
459Kč
Motiv jesliček a okrajové motivy jsou detailně vyřezané z dřevotřísky. Lampa k zavěšení je vybavena 2 bateriemi AA a 10 světélky LED, jejichž jemný svit ozařuje motiv tří králů. Baterie nejsou součástí!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalit..
Motiv jesliček a okrajové motivy jsou detailně vyřezané z dře...
Vánoční dekorace - Lucerna domek - Vánoční krajina 1ks
142Kč
Nádherné, detailně vyřezávané vánoční motivy! Pergamenovitým papírem prosvítají světélka LED, které tak připomínají zář svíčky. Cena je uvedena za 1 kus.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevě..
Nádherné, detailně vyřezávané vánoční motivy! Pergamenovitým ...
Vánoční dekorace - Lucerna domek 2 ks
283Kč
Vánoční dekorace - Lucerna domek 2 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Vánoční dekorace - Lucerna domek 2 ks Německá firma Legler z...
Vánoční dekorace - Obrázek do okna Zimní období 4ks
395Kč
Sada 4 ks. Nádhernou dekorací vánočního okna, jsou tyto 4 motivy na zavěsení, vyrobených z překližky s vypalovanými okraji! Motivy se skládají ze 3 barevných tónů, které jim dodávají vyjímečný design!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitní..
Sada 4 ks. Nádhernou dekorací vánočního okna, jsou tyto 4 mot...
Vánoční dekorace - Perníčky 6ks v krabičce
134Kč
Vánoční dekorace - Perníčky 6ks v krabičce Sada vánočních ozdob ze dřeva s červenou stuhou k zavěšení obsahuje 2 srdce, 1 stromek a 3 butony. Nádherná dekorace vhodná na váš stromek, nebo jako originální dárek. Vše je baleno v papírové krabičce s ..
Vánoční dekorace - Perníčky 6ks v krabičce Sada vánočních oz...
Vánoční dekorace - Pohlednice Vánoční sen 1ks
30Kč
Včetně obálky pro zaslání vánočních pozdravů!Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném případě zasíláme náhodně.Německá firma Legler zaměřená n..
Včetně obálky pro zaslání vánočních pozdravů!Cena je uvedena ...
Vánoční dekorace - Stojan na čajovou svíčku létavice
223Kč
Tento stojan je vyroben z masivního kusu dřeva a zdoben jemně vyříznutým motivem. Vyzařuje jemné světlo.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a js..
Tento stojan je vyroben z masivního kusu dřeva a zdoben jemně...
Vánoční dekorace - Vánoční krabičky
398Kč
Sada 4 nádherných, stabilních krabiček z lisované dřevovláknité desky. Čtyři rozdílné vánoční motivy. Vhodné na úschovu drobností nebo jako dárkové balení!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dře..
Sada 4 nádherných, stabilních krabiček z lisované dřevovlákni...
Vánoční dekorace - Vánoční vláček
305Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vánoční dekorační pytlíky 4ks
134Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vánoční svítící dekorace - Zimní krajina
799Kč
Vánoční svítící dekorace - Zimní krajina Dřevěná dekorace s motivem kouzelné zimní krajiny, vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Napájí se 2 ks baterie typu AA. Baterie nejsou součástí balení. Dodáváno v sestaveném stavu. Německá firma Legler..
Vánoční svítící dekorace - Zimní krajina Dřevěná dekorace s ...
Zobrazuji 1 až 32 z 36 (celkem stran 2)