Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Hospodyňky

Žehlení a uklízení to jsou práce pro malou hospodyňku a k tomu je potřeba se řádně vybavit.


Bigjigs Toys Dřevěné žehlící prkno s žehličkou
819Kč
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustního dřvěného žehlícího prkna a dřevěné žehličky. Ideální k žehlení oblečení pro panenky, nebo k pomáhání žehlení mámince či tatínkovi. Skvělý doplněk k našemu dřevěnému sortimentu pro domá..
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustní...
Bigjigs Toys Dřevěný sušák na prádlo
652Kč
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
792Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Small Foot Dětské dřevěné žehlící prkno
962Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usušit a vyžehlit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usu...
Small Foot Dětský dřevěný sušák na prádlo
563Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a usušit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a us...
Small Foot Žehlící prkno včetně žehličky Isabella
932Kč
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým vzorem na žehlícím prkně vzbuzují realistický požitek ze hry i smysl pro jemnou estetiku v dětském pokoji! Zešikmené plochy a nasouvací držáky zabezpečují při vynikajíce vypracovaném výrob..
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým v...
Tidlo dřevěná pračka modrá
3 050Kč
Tidlo dřevěná pračka modrá  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající hodnotu..
Tidlo dřevěná pračka modrá  Hračky anglické značky TIDLO Tim...
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education
1 999Kč
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vyni..
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické zn...
Tidlo dřevěná zahradní pračka
5 999Kč
Tidlo dřevěná zahradní pračka Exkluzivní otevřený designe pro snadný přístup. Pračka je určena především pro venkovní hry a atraktivní přirozený vzhled skvěle splyne s přírodou. Funkční knoflíky při pohybu cvakají. Vyrobeno z borovicového dřeva,..
Tidlo dřevěná zahradní pračka Exkluzivní otevřený designe pr...
Tidlo dřevěný zahradní dřez
5 599Kč
Tidlo dřevěný zahradní dřez Exkluzivní otevřený designe pro snadný přístup. Dřez je určen především pro venkovní hry a atraktivní přirozený vzhled skvěle splyne s přírodou. Funkční knoflíky při pohybu cvakají. Vyrobeno z borovicového dřeva, kter..
Tidlo dřevěný zahradní dřez Exkluzivní otevřený designe pro ...
Tidlo dřevěný zahradní sporák
5 600Kč
Tidlo dřevěný zahradní sporák Exkluzivní otevřený designe pro snadný přístup. Sporák je určen především pro venkovní hry a atraktivní přirozený vzhled skvěle splyne s přírodou. Funkční knoflíky při pohybu cvakají. Vyrobeno z borovicového dřeva, ..
Tidlo dřevěný zahradní sporák Exkluzivní otevřený designe pr...
Vilac Sada nářadí pro úklid
658Kč
Součásti balení je vše dle obrázků.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, vě..
Součásti balení je vše dle obrázků.Již více než 100 let plní ...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)