Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Hospodyňky

Žehlení a uklízení to jsou práce pro malou hospodyňku a k tomu je potřeba se řádně vybavit.


Bigjigs Toys dřevěné žehlící prkno s žehličkou
819Kč
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustního dřvěného žehlícího prkna a dřevěné žehličky. Ideální k žehlení oblečení pro panenky, nebo k pomáhání žehlení mámince či tatínkovi. Skvělý doplněk k našemu dřevěnému sortimentu pro domá..
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustní...
Bigjigs Toys dřevěný sušák na prádlo
652Kč
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
792Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Bino deštník
203Kč
Bino deštník Prší, prší jen se leje - proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem, jehož dřevěná rukojeť je jedno z veselých zvířátek. I liják může být důvod k radosti s barevným deštníkem do nepohody. BI..
Bino deštník Prší, prší jen se leje - proč se naše dítě směje...
Dřevěné hračky pro holky - Dětské dřevěné žehlící prkno
931Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usušit a vyžehlit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usu...
Dřevěné hračky pro holky - Dětský dřevěný sušák na prádlo
541Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a usušit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a us...
Dřevěné hračky pro holky - Žehlící prkno
508Kč
Prkno je včetně žehličky, krásný dárek pro holčičky, aby si "vyžehlily" oblečky pro panenku. Potah žehlícího prkna se může měnit v závislosti na výrobním programu. Rozměry: 16 x 67 x 40 cm Všechny hračky splňují bezpečnostní normy a mají cert..
Prkno je včetně žehličky, krásný dárek pro holčičky, aby si "...
Dřevěné hračky Vilac - Sada nářadí pro úklid
658Kč
Součásti balení je vše dle obrázků.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, vě..
Součásti balení je vše dle obrázků.Již více než 100 let plní ...
Žehlící prkno včetně žehličky Isabella
886Kč
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým vzorem na žehlícím prkně vzbuzují realistický požitek ze hry i smysl pro jemnou estetiku v dětském pokoji! Zešikmené plochy a nasouvací držáky zabezpečují při vynikajíce vypracovaném výrob..
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým v...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)