Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Hospodyňky

Žehlení a uklízení to jsou práce pro malou hospodyňku a k tomu je potřeba se řádně vybavit.


Bigjigs Toys Dřevěné žehlící prkno s žehličkou
819Kč
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustního dřvěného žehlícího prkna a dřevěné žehličky. Ideální k žehlení oblečení pro panenky, nebo k pomáhání žehlení mámince či tatínkovi. Skvělý doplněk k našemu dřevěnému sortimentu pro domá..
Vaši nejmenší budou jistě nadšení z tohoto jasného a robustní...
Bigjigs Toys Dřevěný sušák na prádlo
652Kč
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 9 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
792Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Small Foot Dětské dřevěné žehlící prkno
962Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usušit a vyžehlit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usu...
Small Foot Dětský dřevěný sušák na prádlo
563Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a usušit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat a us...
Small Foot Žehlící prkno včetně žehličky Isabella
932Kč
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým vzorem na žehlícím prkně vzbuzují realistický požitek ze hry i smysl pro jemnou estetiku v dětském pokoji! Zešikmené plochy a nasouvací držáky zabezpečují při vynikajíce vypracovaném výrob..
Bíle lakované dřevo a potah růžové barvy s bílým srdíčkovým v...
Tidlo Dřevěná skříňka s dřezem Education
1 999Kč
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vyni..
Tidlo dřevěná skříňka s dřezem Education  Hračky anglické zn...
Tidlo Pračka dětská
3 050Kč
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou pračku! S otočnými ciferníky, lehce otevíratelnými a velkými předními dveřmi je tato pračka zábavným a realistickým doplňkem. Zároveň dět..
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si...
Tidlo Zahradní dřez
5 599Kč
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kde by se dalo umýt všechno špinavé nádobí. Navržen právě na hru venku, tento dřez je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený..
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kd...
Tidlo Zahradní pračka
5 999Kč
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou venkovní pračku! Navržena právě na hru venku, tato pračka je vyrobena z borovicového dřeva a je ošetřena netoxickými ..
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé o...
Tidlo Zahradní sporák
5 600Kč
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření a pečení s tímto dřevěným sporákem! Navržen právě na hru venku, tento sporák je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený vz..
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření...
Vilac Sada pro úklid
658Kč
Dětský set pro úklid se skládá z pěti kusů příslušenství: lopatka a smetáček, velký smeták, mop a prachovka. Tato hračka děti naučí základy uklízení a jednoduše jim vysvětlíte proč a jak se uklízí. Mohou uklízet zároveň s Vámi a pomoci. Velikost ta..
Dětský set pro úklid se skládá z pěti kusů příslušenství: lop...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)