Přihlásit seZaregistrovat se

Hospodyňky

Hospodyňky

Žehlení a uklízení to jsou práce pro malou hospodyňku a k tomu je potřeba se řádně vybavit.


Bigjigs Toys úklidový hrací set červený
810Kč
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky pr..
Skládá se z 5 hracích prvků.Součástí balení je vše dle obrázk...
Small Foot Dětské dřevěné žehlící prkno
962Kč
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usušit a vyžehlit. Nepostradatelná pomůcká pro malé hospodyňky.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ..
I panenky si občas ušpiní šaty, které se musí pak vyprat, usu...
Tidlo Dřevěná skříňka s dřezem Education
1 999Kč
Žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, ve kterém by se dalo umýt všechno špinavé nádobí. Tento dřevený dřez obsahuje kohoutek, otevíratelné přední dveře a úložné místo pod dřezem, kde děti mohou uložit houbky, saponáty a jiné věci, které potřebuje ..
Žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, ve kterém by se dalo u...
Tidlo Pračka dětská
3 050Kč
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou pračku! S otočnými ciferníky, lehce otevíratelnými a velkými předními dveřmi je tato pračka zábavným a realistickým doplňkem. Zároveň dět..
Všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si...
Tidlo Zahradní dřez
5 599Kč
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kde by se dalo umýt všechno špinavé nádobí. Navržen právě na hru venku, tento dřez je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený..
Nezáleží na počasí, žádná kuchyň není kompletní bez dřezu, kd...
Tidlo Zahradní pračka
5 999Kč
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé oblečení, v kterém si mohou hrát. Proč si tedy nepořídit tuto dřevěnou venkovní pračku! Navržena právě na hru venku, tato pračka je vyrobena z borovicového dřeva a je ošetřena netoxickými ..
Nezáleží na počasí, všichní milují čerstvě vypravné, voňavé o...
Tidlo Zahradní sporák
5 600Kč
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření a pečení s tímto dřevěným sporákem! Navržen právě na hru venku, tento sporák je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen netoxickými konzervanty. Během let si tak zachová svůj nedotčený vz..
Nezáleží na počasí, mladí nastávající kuchaři si užijí vaření...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)