Přihlásit seZaregistrovat se

Dekorace do bytu

Dekorace do bytu

Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek.


Small Foot Dekorace Vintage červený skútr
1 128Kč
To by byla zábava, na nostalgickém červeném skútrem fičet ulicemi! Je ale určen pro vitrínu. Skútr má skvělý tvar, díky stojanu pevně stojí a přední kolo přitom dovedně nakloní na stranu. Navíc má skútr stejně jako originál rezervní kolo a přesně n..
To by byla zábava, na nostalgickém červeném skútrem fičet uli...
Small Foot Dekorativní nálepka na zeď motýlek
136Kč
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci obytných prostor! Zadní křídla a těla jsou z polepeného kartónu a přední křídla z průsvitné umělé hmoty, čímž vzniká pocit, jako by motýli mohly hned odletět. Pomocí lepících bodů lze mo..
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď mávání křídly
136Kč
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytných prostorech. Přední křídla z průsvitného plastu dávají pocit, jako by každou chvíli motýly měly vzlétnout lehkým mávnutím křídel!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěn..
6 nádherných třpytivých motýlů se postará o lehkost v obytnýc...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď piráti
123Kč
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny plochy v dětském pokoji. Lepící body umožňují rychlé upevnění.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ma..
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny ...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Pirátské opice
110Kč
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdobí všechny plochy v dětském pokoji! Prvky umístěné na dvou plochách z průsvitného plastu propůjčují 6-ti motivům dotek živosti.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných..
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdo...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď ptáci
111Kč
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozdobí stěny a nábytek. 3 úrovně obrázků přinesou divákovi lehkost a radost!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sm..
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozd...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď safari
156Kč
Nádherné dekorační obrázky roztomilého designu vhodného pro děti ozdobí celý dětský pokoj! Nalepené jednotlivě nebo jako celý obrázek ozdobí stěny nebo nábytek v říši malých dobrodruhů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hr..
Nádherné dekorační obrázky roztomilého designu vhodného pro d...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Srdce
111Kč
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek s třpytivými efekty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty ro...
Small Foot Svítící hvězdičky 102ks
189Kč
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma ...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)