Přihlásit seZaregistrovat se

Dekorace do bytu

Dekorace do bytu

Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek.


Small Foot Dekorace Vintage červený skútr
796Kč
To by byla zábava, na nostalgickém červeném skútrem fičet ulicemi! Je ale určen pro vitrínu. Skútr má skvělý tvar, díky stojanu pevně stojí a přední kolo přitom dovedně nakloní na stranu. Navíc má skútr stejně jako originál rezervní kolo a přesně n..
To by byla zábava, na nostalgickém červeném skútrem fičet uli...
Small Foot Dekorativní nálepka na zeď motýlek
139Kč
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci obytných prostor! Zadní křídla a těla jsou z polepeného kartónu a přední křídla z průsvitné umělé hmoty, čímž vzniká pocit, jako by motýli mohly hned odletět. Pomocí lepících bodů lze mo..
6 motivů. Překrásně zbarvení motýlci pro lehkost při dekoraci...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď piráti
125Kč
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny plochy v dětském pokoji. Lepící body umožňují rychlé upevnění.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot ma..
6 pestrých a živých motivů v designu pro děti ozdobí všechny ...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Pirátské opice
84Kč
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdobí všechny plochy v dětském pokoji! Prvky umístěné na dvou plochách z průsvitného plastu propůjčují 6-ti motivům dotek živosti.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných..
Legrační kamarádi v pestrých barvách s blikajícími prvky ozdo...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď ptáci
74Kč
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozdobí stěny a nábytek. 3 úrovně obrázků přinesou divákovi lehkost a radost!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sm..
7 motivů krásného barevného designu a s třpytivými prvky, ozd...
Small Foot Samolepící dekorace na zeď Srdce
57Kč
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty rozzáří dětské oči! Velká dekorace na stěny a nábytek s třpytivými efekty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sma..
Okouzlující motivy samolepicích etiket s třpytivými efekty ro...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)