Přihlásit seZaregistrovat se

Dětské hřištěRozšířené hledání

Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice - Modul Šikula
7 650Kč
Doplňková konstrukce spojená s hracím domkem pomocí ručkovacího žebříku a lávky. Lze přimontovat na všechna hřiště a kombinovat s dalšími moduly.Konstrukce nestojí sama o sobě - jde o navíc volitelnou část hřiště! Certifikace dle EN 71.Jednoduchý z..
Doplňková konstrukce spojená s hracím domkem pomocí ručkovací...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice - Modul Start
10 850Kč
Samostatná konstrukce se skluzavkou lze kombinovat se všemi hřišti a dalšími moduly. Certifikace dle EN 71. Jednoduchý způsob, jak dětské hřiště rozšířit o další zábavnou atrakci. Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem ..
Samostatná konstrukce se skluzavkou lze kombinovat se všemi h...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice dětská houpačka Bětka
3 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Natur Bětka je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Každé hřiště je vyrobeno z kvalitního smrkového a borového dřeva.Náročnost montáže:Obrovskou výhodou hřiště Natur je snadná montáž. Předmontovanou verzi díky vy..
Dětské dřevěné hřiště Natur Bětka je kvalitní český výrobek s...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice dětská houpačka Ondra
4 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Natur Ondra je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Každé hřiště je vyrobeno z kvalitního smrkového a borového dřeva.Náročnost montáže:Obrovskou výhodou hřiště Natur je snadná montáž. Předmontovanou verzi díky vy..
Dětské dřevěné hřiště Natur Ondra je kvalitní český výrobek s...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice dětská houpačka Vítek
3 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Natur Ondra je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Každé hřiště je vyrobeno z kvalitního smrkového a borového dřeva.Náročnost montáže:Obrovskou výhodou hřiště Natur je snadná montáž. Předmontovanou verzi díky vy..
Dětské dřevěné hřiště Natur Ondra je kvalitní český výrobek s...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Bimbo plus
39 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Bimbo plus je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Doporučujeme luxusní provedení v akátovém dřevě, které zaručí dlouhou dobu životnosti. Náročnost montáže: Obrovskou výhodou hřiště je snadná montáž. Předmontova..
Dětské dřevěné hřiště Bimbo plus je kvalitní český výrobek s ...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Čikita plus
49 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Čikita Plus s houpačkou je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Doporučujeme luxusní provedení v akátovém dřevě, které zaručí dlouhou dobu životnosti. Náročnost montáže: Obrovskou výhodou hřiště je snadná montáž..
Dětské dřevěné hřiště Čikita Plus s houpačkou je kvalitní čes...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Čipera
9 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Čipera je kvalitní české hřiště se skluzavkou, houpačkou a lanem pro šplhání. Lze využít jako doplněk hřišť, nebo zcela nezávisle. Certifikace dle EN 71.Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotový..
Dětské dřevěné hřiště Čipera je kvalitní české hřiště se sklu...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Eliška
16 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Eliška je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi j..
Dětské dřevěné hřiště Eliška je kvalitní český výrobek s cert...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Honzík
17 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Honzík je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi j..
Dětské dřevěné hřiště Honzík je kvalitní český výrobek s cert...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Terezka
15 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Terezka je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi..
Dětské dřevěné hřiště Terezka je kvalitní český výrobek s cer...
Pískoviště s ochrannou sítí, dřevěné
869Kč
Dřevěné osmistranné pískoviště se sedáky na čtyřech stranách. Je doplněno o zakrývací síťovanou plachtu proti zanášení nečistot. Dodáváno v rozloženém stavu v krabici. Nutné smontovat. Potřebné šrouby a hřebíky jsou v balení. Pískoviště nemá dno. ..
Dřevěné osmistranné pískoviště se sedáky na čtyřech stranách....
Small Foot Dřevěné venkovní hračky prolézačka
999Kč
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Neuvěřitelně zábavná prolézačka uvnitř i venku!Německá firma ...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)