Přihlásit seZaregistrovat se

Pro holky

Pro holky

Pro malé holčičky tady můžete vybírat z množství panenek a dalších hraček.


Rozšířené hledání

Bigjigs Toys Bílé tričko s riflovou sukní pro panenku 34 cm
184Kč
Bigjigs Toys Bílé tričko s riflovou sukní pro panenku 34 cm Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 34cm. Ať už vaše malé děti mají své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. O..
Bigjigs Toys Bílé tričko s riflovou sukní pro panenku 34 cm ...
Bigjigs Toys Látková panenka Arthur 34 cm
299Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bigjigs Toys Látková panenka Daisy 28 cm
264Kč
Seznamte se s Daisy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Daisy nosí kvalitní oblečení v hezkém žlutém provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a obleče..
Seznamte se s Daisy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, ...
Bigjigs Toys Látková panenka Emily 34 cm
350Kč
Seznamte se s veselou Emily, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pomazlí. Emily nosí kvalitní oblečení v hezkém barevnem provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a oblečení..
Seznamte se s veselou Emily, barevnou a tradiční panenkou, s ...
Bigjigs Toys Látková panenka Harry 28 cm
264Kč
Seznamte se s Harrym - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje. Harry nosí krásné a příjemné oblečení s ležérním designem a těší se na společné přátelství s vaším dítetem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a oble..
Seznamte se s Harrym - veselou, barevnou a tradiční panenkou,...
Bigjigs Toys Látková panenka Hayley 34 cm
350Kč
Seznamte se s Hayley - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje. Hayley nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jm..
Seznamte se s Hayley - veselou, barevnou a tradiční panenkou,...
Bigjigs Toys Látková panenka Jack 28 cm
264Kč
Bigjigs Toys Látková panenka Jack 28 cm Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Bigjigs Toys Látková panenka Jack 28 cm Anglická značka Bigj...
Bigjigs Toys Látková panenka Katie 34 cm
350Kč
Seznamte se s Katie - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohrají. Katie nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým modrým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a ..
Seznamte se s Katie - veselou, barevnou a tradiční panenkou, ...
Bigjigs Toys Látková panenka Kira 28 cm
264Kč
Bigjigs Toys Látková panenka Kira 28 cm Seznamte se s Kirou - tato měkká a plyšová panenka čeká na svou nejlepší kamarádku. Její barevné šaty, hezké růžové boty a supersladký úsměv jistě uchvátí srdce vašich malých dětína prvním místě! Odpovídá so..
Bigjigs Toys Látková panenka Kira 28 cm Seznamte se s Kirou ...
Bigjigs Toys Látková panenka Poppy 28 cm
264Kč
Seznamte se s Poppy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohrajeí. Poppy nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a obl..
Seznamte se s Poppy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, ...
Bigjigs Toys Látková panenka zdravotní sestřička Nancy 28 cm
264Kč
Potřebujete cokoliv přinést, když je vám špatně? Zdravotní sestra Nancy je ta pravá panenka pro tuto práci. Je připravena postarat se o vás bez ohledu na to, jaká je vaše nemoc. V její sesterské uniformě vám ráda přinese horký čaj s citrónem, podá ..
Potřebujete cokoliv přinést, když je vám špatně? Zdravotní se...
Bigjigs Toys Růžové tričko se srdíčkem pro panenku 28 cm
171Kč
Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 28 cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Oblékání na tyto příležitosti nikdy nebylo snadnější. Všechn..
Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set j...
Bigjigs ToysLlátková panenka Amy 28 cm
264Kč
Seznamte se s Amy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pomazlí. Ruby nosí kvalitní oblečení v hezkém růžovo-bílém provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a obleč..
Seznamte se s Amy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s ...
Green Toys Jídlení set
964Kč
Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom vám velmi záleží na bezpečnosti vašich dětí, nabízíme vám americkou značku ekologických hraček Green toys, která je populární nejen v americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné ús..
Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom...
Green Toys Kuchařský set
388Kč
Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom vám velmi záleží na bezpečnosti vašich dětí, nabízíme vám americkou značku ekologických hraček Green toys, která je populární nejen v americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné ús..
Pokud hledáte plastové hračky na písek nebo do vody a při tom...
Petitcollin Koupací panenka 36 cm s ručníkem
1 120Kč
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavlněným ručníkem a příslušenstvím. Panenka má hnědé mrkací oči a světlé, ručně malované vlásky. Lze prát v pračce při 30°C. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla z..
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavln...
Petitcollin Panenka 48 cm Oceanie
2 694Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a černými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných růžovo-modrých šatů a stříbrných střevíčků. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Emma 44 cm
1 999Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a zrzavými nylonovými vlasy. Je oblečena do růžových šatů se sveříkem a růžových botiček. Vyrobena ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát ..
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a...
Petitcollin Panenka Finouche 48 cm Agathe
2 380Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečená do šedých puntikovaných šatů a kabátku a zlatých střevíčků. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Finouche 48 cm Pierre
2 799Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do růžové košile, modrých šortek a tenisek. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vráti..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Orsay
1 550Kč
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkách s růžovými střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a nemrkacíma hnědýma očima. Vyrobeno ve Francii Francouzská ..
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkác...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Belleville
1 650Kč
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a mrkacíma modrýma očima. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla ..
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky....
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm DAUPHINE
1 750Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Hnědé mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečená do modro-žlutých květovaných šatiček s modrým kabátkem světlých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založe..
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Hnědé mr...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Segur
1 619Kč
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylová. Má modré mrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečená do tyrkysových šatů s květy a proužkovaných botiček. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v r..
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylo...
Petitcollin Panenka Rafael 35 cm
1 550Kč
Panenka s pevným tělem v šedo-modrém oblečku s čepičkou a přikrývkou. Panenka má hnědé nemrkací oči a světlé, ručně malované vlasy. Je balena v krásné krabičce, díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva se promění v postel. Lze prát v pračce..
Panenka s pevným tělem v šedo-modrém oblečku s čepičkou a při...
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm
281Kč
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitc..
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm ...
Small Foot Deník Motýlek
298Kč
Růžový motýlkový deníček pro nejtajnější tajnosti malých princezen. Zámek uchrání všechny tajnosti.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vy..
Růžový motýlkový deníček pro nejtajnější tajnosti malých prin...
Small Foot Hračky pro holky dětský kufr šicí sada
444Kč
Vytvořte si sami něco pomocí jehly a nití! Přiložené látky mají krásné motivy a můžete je nastříhat podle dostupných vzorů. Malá krabička z filcu uschovává všechny důležité šicí doplňky jako např. nůžky, jehly a metr. Malé knoflíky a dřevěné korálk..
Vytvořte si sami něco pomocí jehly a nití! Přiložené látky ma...
Small Foot Kočárek pro panenky lehký
384Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Kovový nákupní košík
595Kč
Do praktického koše se toho hodně vejde. Ať miniaturní značkové výrobky nebo „čerstvé“ potraviny z plastu – nakupování je vždy velmi zábavné! Pěkný doplněk k naším známým produktům kolem dětského obchůdku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu k..
Do praktického koše se toho hodně vejde. Ať miniaturní značko...
Small Foot Látkové panenky Noe a Emma
454Kč
Látkové panenky Noe a Emma Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Látkové panenky Noe a Emma Německá firma Legler zaměřená na ...
Zobrazuji 1 až 32 z 39 (celkem stran 2)