Přihlásit seZaregistrovat se

Panenky mix

Panenky mixRozšířené hledání

Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 28 cm
171Kč
Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 28 cm Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 28 cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Obl..
Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 28 cm Bud...
Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 34 cm
184Kč
Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 34 cm Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 34cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Oblé..
Bigjigs Toys Kostkovaná košile a rifle pro panenku 34 cm Bud...
Bigjigs Toys Látková panenka Emily 34 cm
350Kč
Seznamte se s veselou Emily, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pomazlí. Emily nosí kvalitní oblečení v hezkém barevnem provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a oblečení..
Seznamte se s veselou Emily, barevnou a tradiční panenkou, s ...
Bigjigs Toys Látková panenka Harry 28 cm
264Kč
Seznamte se s Harrym - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje. Harry nosí krásné a příjemné oblečení s ležérním designem a těší se na společné přátelství s vaším dítetem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a oble..
Seznamte se s Harrym - veselou, barevnou a tradiční panenkou,...
Bigjigs Toys Látková panenka Hayley 34 cm
350Kč
Seznamte se s Hayley - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje. Hayley nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jm..
Seznamte se s Hayley - veselou, barevnou a tradiční panenkou,...
Bigjigs Toys Látková panenka Katie 34 cm
350Kč
Seznamte se s Katie - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohrají. Katie nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým modrým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a ..
Seznamte se s Katie - veselou, barevnou a tradiční panenkou, ...
Bigjigs Toys Látková panenka zdravotní sestřička Nancy 28 cm
264Kč
Potřebujete cokoliv přinést, když je vám špatně? Zdravotní sestra Nancy je ta pravá panenka pro tuto práci. Je připravena postarat se o vás bez ohledu na to, jaká je vaše nemoc. V její sesterské uniformě vám ráda přinese horký čaj s citrónem, podá ..
Potřebujete cokoliv přinést, když je vám špatně? Zdravotní se...
Bigjigs Toys Růžové tričko se srdíčkem pro panenku 34 cm
184Kč
Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 34cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Oblékání na tyto příležitosti nikdy nebylo snadnější. Všechny..
Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set j...
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 34 cm
184Kč
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 34 cm Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 34cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Oblékání na ty..
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 34 cm Budoucí modní...
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 28 cm
171Kč
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 28 cm Budoucí modní návrháři budou milovat naši sbírku oděvů. Set je vhodný pro panenky 28 cm. Ať už vaše malé děti májí své příjemné kamarády na večírku nebo si pořádají vlastní čajové party. Oblékání na ty..
Bigjigs Toys Růžový kabátek pro panenku 28 cm Budoucí modní ...
Bigjigs ToysLlátková panenka Amy 28 cm
264Kč
Seznamte se s Amy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pomazlí. Ruby nosí kvalitní oblečení v hezkém růžovo-bílém provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a obleč..
Seznamte se s Amy - veselou, barevnou a tradiční panenkou, s ...
Petitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm
1 358Kč
Petitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm Vyrobeno v EU. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Peti..
Petitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm Vyrobeno v EU. ...
Petitcollin Panenka 34 cm Sally
2 263Kč
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných šatů a střevíčků. Kartónová krabice se díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva promění v postel. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská zn..
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými ny...
Petitcollin Panenka 48 cm Oceanie
2 694Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a černými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných růžovo-modrých šatů a stříbrných střevíčků. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Baigneur 40 cm Marin (modré oči)
1 663Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ručně malované hnědé vlasy. Je oblečená do modrého námořnického oblečku s čepičkou. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila ú..
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ru...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Soliel
1 425Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečená do květovaného overálku, růžového kabátku a bílých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a bl...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Sonya
1 368Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo. Modré mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečená do modro-bílých vzorovaných šatů se světlými legínkami a bílých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860...
Panenka má pevné polyethylenové tělo. Modré mrkací oči a blon...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Sophie v kufříku
2 282Kč
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu. Je oblečená v růžových šatičkách, má hnědé mrkací oči a blond nylonové vlasy. Balena v praktickém kufříku světle modré barvy. Kufřík slouží také jako postýlka. Vyrobeno ve Francii Francouzská značk..
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu. Je oblečená v r...
Petitcollin Panenka Emma 44 cm
1 999Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a zrzavými nylonovými vlasy. Je oblečena do růžových šatů se sveříkem a růžových botiček. Vyrobena ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát ..
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a...
Petitcollin Panenka Finouche 48 cm Pierre
2 799Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do růžové košile, modrých šortek a tenisek. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vráti..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Orsay
1 550Kč
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkách s růžovými střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a nemrkacíma hnědýma očima. Vyrobeno ve Francii Francouzská ..
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkác...
Petitcollin Panenka Jade 44 cm
2 377Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečena do vzorovaných šatů v přírodní barvě, zlatých střevíčků s tyrkysovými doplňky. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a bl...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Belleville
1 650Kč
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a mrkacíma modrýma očima. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla ..
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky....
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm MARCEAU
1 490Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Modré mrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečená do modré květované halenky se světlými kraťásky,modrých punčocháčků a střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla..
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Modré mr...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Orsay
1 499Kč
Panenka v šedo- růžovém oblečku se střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými hnědými vlasy a mrkacíma hnědýma očima. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce..
Panenka v šedo- růžovém oblečku se střevíčky. Tělo a končetin...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Segur
1 619Kč
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylová. Má modré mrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečená do tyrkysových šatů s květy a proužkovaných botiček. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v r..
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylo...
Petitcollin Panenka Starlette 44 cm Constance
1 990Kč
Panenka s pevným tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Oblečená do tyrkysových šatů s šedým kabátkem a botami. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými k..
Panenka s pevným tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylo...
Petitcollin Zimní boty šedobílé (pro panenku 34 cm)
214Kč
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudovala bohaté zkušenosti jak vyrábět panenky stále tra..
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol...
Small Foot Látkové panenky Noe a Emma
454Kč
Látkové panenky Noe a Emma Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Látkové panenky Noe a Emma Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Panenka Beno
785Kč
Malý Beno je velký milovník psů. Panenka má nasazenou legrační čepici se psími ušima a bílo-modré kalhoty s roztomilým motivem štěněte. Dudlík, deka a láhev jsou také modrobílé.Včetně 1 x láhve, 1 x deky Německá firma Legler zaměřená na výrobu kv..
Malý Beno je velký milovník psů. Panenka má nasazenou legračn...
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)