Přihlásit seZaregistrovat se

Koleje a výhybky

Koleje a výhybky

Každá vláčkodráha se skládá především z kolejí a zde si můžeš vybrat různé druhy, a rozšířit tak svoji oblíbenou vláčkodráhu.


Bigjigs Rail - Křižení dřevěné vláčkodráhy
76Kč
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinov..
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou ...
Bigjigs Rail dřevěná vláčkodráha - Ohebná kolej - 2kusy
195Kč
Ohebná dřevěná kolej, která Vám pomůže ve chvílích, kdy Vám do úspěšného finálního sestavení vláčkodráhy dle vlastní fantazie chybí jen krůček. Součásti balení jsou 2 kusy těchto flexibilních a přizpůsobivých kolejí, právě ty vyřeší každou mezeru n..
Ohebná dřevěná kolej, která Vám pomůže ve chvílích, kdy Vám d...
Bigjigs Rail dřevěné autodráhy - Dlouhá dřevěná cesta 3Ks
153Kč
Tyto dlouhé, robustní dřevěné silniční díly jsou ideální pro použití k našim dřevěným herním setům a tím rozšíří možnosti herního vyžití. K dispozici jsou také ve střední, krátké, zahnuté a mini velikosti.Bigjigs Rail autodráhy a jejich příslušenst..
Tyto dlouhé, robustní dřevěné silniční díly jsou ideální pro ...
Bigjigs Rail dřevěné autodráhy - Tunel pro dřevěnou cestu
310Kč
Tento vysoce kvalitní a detailní most set je perfketním doplňkem k dalším položkám v našem herním sortimentu. Pomáhá rozvíjet zručnost, koordinaci, zvyšuje nápaditost hry a je uzpůsoben pro manipulaci malých dětských rukou.Bigjigs Rail autodráhy a ..
Tento vysoce kvalitní a detailní most set je perfketním doplň...
Dlouhé kruhové koleje vláčkodráhy Bigjigs - 17cm - 4ks
105Kč
Toto baleni obsahuje 4 dlouhé zatáčky z BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou svkělým přírustkem do vaší sbírky žele..
Toto baleni obsahuje 4 dlouhé zatáčky z BigJigs železničního ...
Dlouhé rovné koleje vláčkodráhy Bigjigs - 21cm - 4ks
105Kč
Toto balení obsahuje 4 dlouhé rovinky z BigJigs dřevěného železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách. Tyto koleje mohou být skvělým přírustkem do..
Toto balení obsahuje 4 dlouhé rovinky z BigJigs dřevěného žel...
Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - Křížení tratí
90Kč
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se..
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou ...
Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - Rovná výhybka - 2ks
89Kč
Toto balení obsahuje dvě rovné výhybky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší sbí..
Toto balení obsahuje dvě rovné výhybky z našeho BigJigs želez...
Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - Set 24 dílů
445Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěnýc..
Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich přís...
Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - Set 25 dílů
445Kč
Výhodný poměr skvělé ceny a kvality/množství kolejí dělají z tohoto setu naše nejprodávanější dřevěné koleje. Set obsahuje 25 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatn..
Výhodný poměr skvělé ceny a kvality/množství kolejí dělají z ...
Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - Třícestná výhybka - 2ks
140Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy rozcestníků z našeho BigJigs železničního sortimentu, kterými je možno jet třemi směry. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se st..
Toto balení obsahuje 2 kusy rozcestníků z našeho BigJigs žele...
Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Točna s 8 výjezdy
132Kč
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručn..
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno ko...
Dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - Točna se 4 výjezdy
119Kč
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručn..
Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno ko...
Dřevěné vláčkodráhy Maxim - 15cm rovné koleje - 4ks
101Kč
Tyto koleje jsou stejné, jako koleje standardně dodávané v našich MAXIM setech. Rovné koleje rozšíří vaše uspořádání v jakémkoliv směru. Dají se použít i jako slepé koleje na odstavení vlaků, zatímco se všichni zabývají turistikou. Také lze použít ..
Tyto koleje jsou stejné, jako koleje standardně dodávané v na...
Koleje vláčkodráhy Bigjigs - Přehazovací výhybka - 2ks
199Kč
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se..
Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou ...
Koleje vláčkodráhy Bigjigs - Standartní výhybky - 2ks
105Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy výhybek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší sbírky..
Toto balení obsahuje 2 kusy výhybek z našeho BigJigs železnič...
Koleje vláčkodráhy Bigjigs - Symetrická výhybka - 4ks
139Kč
Toto balení obsahuje 4 zakřivené výhybky kolejniček z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustke..
Toto balení obsahuje 4 zakřivené výhybky kolejniček z našeho ...
Koleje vláčkodráhy Bigjigs -Spojená symetrická výhybka - 2ks
122Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy dvojitých výhybek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do v..
Toto balení obsahuje 2 kusy dvojitých výhybek z našeho BigJig...
Krátká kruhová kolej vláčkodráhy Bigjigs - 10cm - 4ks
78Kč
Toto balení obsahuje 4 krátké zatáčky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší sbír..
Toto balení obsahuje 4 krátké zatáčky z našeho BigJigs železn...
Nadjezdové koleje s pilíři vláčkodráhy Bigjigs - 2ks
159Kč
Stoupající a klesající kolejničky z našeho BigJigs železničního sortimentu povyšuje vaší vláčkovou dráhu do další úrovně a to doslova. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláč..
Stoupající a klesající kolejničky z našeho BigJigs železniční...
Nárazníky dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - 6ks
105Kč
Toto balení obsahuje 6 nárazníků (3+3)  z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší sb..
Toto balení obsahuje 6 nárazníků (3+3)  z našeho BigJigs žele...
Obloukové dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs - 22cm - 2ks
90Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy zvlněných kolejniček z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem d..
Toto balení obsahuje 2 kusy zvlněných kolejniček z našeho Big...
Rovné koleje vláčkodráhy Bigjigs - spojky - 7cm - 8ks
94Kč
Toto balení obsahuje 8 malých kolejniček z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší s..
Toto balení obsahuje 8 malých kolejniček z našeho BigJigs žel...
Střední rovné koleje vláčkodráhy Bigjigs - 16cm - 4ks
80Kč
Toto balení obsahuje 4 středně dlouhé rovinky z BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší sbí..
Toto balení obsahuje 4 středně dlouhé rovinky z BigJigs želez...
T výhybka dřevěné vláčkodráhy Bigjigs - 2ks
167Kč
Toto balení obsahuje 2 kusy T křižovatek z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanou skvělým přírustkem do vaší s..
Toto balení obsahuje 2 kusy T křižovatek z našeho BigJigs žel...
Zobrazuji 1 až 25 z 25 (celkem stran 1)