Přihlásit seZaregistrovat se

Rodinné hry

Activity kompakt
356Kč
Skvělá hra v malém balení pro letní cestování. Dvojice protihráčů se pohybují po herním poli a vzájemně si předvádí, kreslí nebo slovně popisují pojmy na kartičkách. Pokud spoluhráč uhodne v časovém limitu, posunují se poherním poli k cíli. Hra obs..
Skvělá hra v malém balení pro letní cestování. Dvojice protih...
Carcassonne rozšíření 2: Kupci a stavitelé
391Kč
Druhé rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurky stavitelů, které umožňují dvojité tahy. Dále figurky selátek, která umožňují získat více bodů za louky. Kromě toho do hry přicházejí žetony zboží. Kdo nasbírá nejvíce žetonů zboží daného druhu..
Druhé rozšíření hry Carcassonne. Přináší do hry figurky stavi...
Carcassonne rozšíření 6: Král, hrabě a řeka
391Kč
Šesté rozšíření hry Carcassonne. Jedná se o sbírku řady minirozšíření vydaných v průběhu postupného rozvoje hry Carcassonne. Obsahuje minirozšíření: Král a loupeživý rytíř, Řeka II, Hrabě z Carcassonne a úplně nové minirozšíření Kacíři a kultovní m..
Šesté rozšíření hry Carcassonne. Jedná se o sbírku řady minir...
Carcassonne rozšíření 8: Mosty a hrady
391Kč
Osmé rozšíření hry Carcassonne. Mosty přinášejí nové možnosti při stavbě cest. I cesta, která do této chvíle nemohla být dostavěna, se může pomocí vysokého mostu překlenout přes město nebo louku a pokračovat dále. Malá města, která do této chvíle n..
Osmé rozšíření hry Carcassonne. Mosty přinášejí nové možnosti...
Cestovní hra - Kostky
109Kč
Cestovní hra - Kostky Při hře v kostky báječně vytrénujete schopnost nenechat se rozčílit. Je totiž hlavně o náhodě a štěstí. Protože ale kostky nevyžadují žádné specifické schopnosti, jsou rovnocennými soupeři jak dospělí, tak děti – většinu her ..
Cestovní hra - Kostky Při hře v kostky báječně vytrénujete s...
Deskové rodinné hry - Activity Special
630Kč
Nová verze hry Activity, plná zábavy pro celou rodinu i partu přátel. Activity Special obsahují nové úkoly a nový způsob jejich předvádění. Pojmy jsou předváděny pomocí pantomimy, kreslení, slovního popisu nebo nově pomocí zvuků! Úkoly jsou dvouslo..
Nová verze hry Activity, plná zábavy pro celou rodinu i partu...
Deskové rodinné hry - Alhambra - basic
592Kč
Píše se rok 1378. Ve Španělsku začíná jeden z nejúžasnějších stavebních projektů – palácový komplex Alhambra. Je plný okrasných zahrad, fontán a pavilonů. Zkuste si i vy postavit tento architektonický div. Vžijte se do role architekta a rozhodněte,..
Píše se rok 1378. Ve Španělsku začíná jeden z nejúžasnějších ...
Deskové rodinné hry - Alhambra - Hodina zlodějů 3.rozšíření
372Kč
Rozšíření obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady. Rozšiřte si svou hru a zažijte nová dobrodružství se zloději, kteří kradou peněžní karty, nebo obchodníky, kteří vás pouští do budovy. Lze hrát pouze se základní hro..
Rozšíření obsahuje další čtyři moduly, které lze využít samos...
Deskové rodinné hry - Alhambra - Vezírova přízeň 1.rozšíření
372Kč
Rozšíření obsahuje čtyři nové moduly, které lze využít samostatně nebo dohromady. Užijte si nové potěšení ze hry a rozšiřte její možnosti. Získejte tahy navíc, zcela nové stavby, nebo povolení platit cizí měnou! Lze hrát pouze se základní hrou ALHA..
Rozšíření obsahuje čtyři nové moduly, které lze využít samost...
Deskové rodinné hry - Pictofun
341Kč
Kreativitu, bohatou fantazii a nápaditost vyžaduje tato hra plná asociací. Vymýšlejte spojení mezi obrázky na kartách s kategoriemi na hrací desce. Nezdržujte se, váš čas rychle běží. Jazykové verze pravidel: CZ,SK,PL,H,I,F,D  ..
Kreativitu, bohatou fantazii a nápaditost vyžaduje tato hra p...
Deskové rodinné hry - Scrabble
721Kč
Dnes již klasická stolní hra pomáhá k rozvoji slovní zásoby. Na herním plánu připomínajícím prázdnou křížovku hráči z náhodně vytažených písmen sestavují slova. Každé písmeno má svoji bodovou hodnotu, a za každé úspěšně vytvořené slovo se hráči sčí..
Dnes již klasická stolní hra pomáhá k rozvoji slovní zásoby. ...
Dostihy a sázky - cestovní
349Kč
Dostihy a sázky - cestovní Adrenalin ze světa dostihů a sázení si nemusíte odepřít ani na cestách. Rozměrný herní plán nahradila ve zmenšené verzi speciální kostka se symboly, dále už ale hráči nakupují, sázejí a taktizují jako při původní stolní p..
Dostihy a sázky - cestovní Adrenalin ze světa dostihů a sázen...
PIATNIK Activity Junior
532Kč
ACTIVITY Junior. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete zabřicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy -čas ubíhá ... Zábava s Activitami pro děti od 8 let. I tady jde ovysvětlení pojmů slovy, kresbou a panto..
ACTIVITY Junior. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se...
PIATNIK Antimonopoly
682Kč
Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí nebývají jen monopolisté, ale i konkurenti, kteří se utkávají v nelítostném konkurenčním boji.Konkurenti i monopolisté se snaží zvyšovat svůj zisk, ale vždy jinou ce..
Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí...
PIATNIK Dračí poklad
409Kč
V temné jeskyni se skrývá drahocenný poklad, který střeží nebezpečný drak.Ale skupinu statečných skřítků nic nevystraší. Vydejte se společně na dobrodružnou výpravu a pokuste se získat dračí poklad dřív, než se drak vrátído dračí sluje. Cesta lesem..
V temné jeskyni se skrývá drahocenný poklad, který střeží neb...
PIATNIK hra Block 5
259Kč
Blok 5 je vzrušující a zábavná karetní hra. Pomocí karet hráči sestavují požadovaný součet. Hráč, který své karty vyloží na stůl ve vhodných kombinacích jako první, vyhrává...
Blok 5 je vzrušující a zábavná karetní hra. Pomocí karet hráč...
PIATNIK Hra CINK JUNIOR
315Kč
Oblíbená hra Cink - hra na postřeh - tentokrát i pro ty nejmenší! Červení, zelení nebo modří klauni leží na stole. Pokaždé, když uvidíš dva stejné smějící se klauny, musíš rychle zacinkat. Když budeš nejrychlejší a zacinkáš jako první, získáš všech..
Oblíbená hra Cink - hra na postřeh - tentokrát i pro ty nejme...
PIATNIK hra Level 8
315Kč
..
.....
Rodinné deskové hry - Carcassonne: Zlatá horečka
586Kč
Carcassonne – Zlatá horečka Carcassonne Zlatá horečka je zcela samostatná hra, která obohacuje základní pravidla Carcassonne o nové prvky. Hra je zasazena do severní Ameriky v období 19. století. Rozšiřujte železniční koleje, prérie, hory, obchoduj..
Carcassonne – Zlatá horečka Carcassonne Zlatá horečka je zcel...
Rodinné deskové hry - Rialto
726Kč
Rialto je nenáročná taktická hra Stefana Felda - jednoho z nejuznávanějších autorů her posledních let. Elegantní herní mechanismus využívající karty ocení zkušenější i méně zkušení hráči. Vynikající vlastností hry je zejména to, že všichni hráči js..
Rialto je nenáročná taktická hra Stefana Felda - jednoho z ne...
Rodinné hry - Cestujeme po hradech a zámcích
499Kč
Cestujte s námi po hradech a zámcích České republiky. Během hry objevíte zajímavá místa, poznáte jejich historii a dozvíte se pověsti z dob dávno minulých. Je pouze na vás, zda budete cestovat pěšky, na motorce nebo autem. Cestou vás neminou nutné ..
Cestujte s námi po hradech a zámcích České republiky. Během h...
Rodinné hry - Dostihy a sázky
599Kč
Klasika v novém provedení. Klasická stolní společenská hra s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Je učena především starším dětem a dospělým hráčům. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky d..
Klasika v novém provedení. Klasická stolní společenská hra s ...
Rodinné hry - Duch!
329Kč
Bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů. Myš! Kniha! Křeslo! Láhev! Duch! Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů - bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a šedá myš. Na kartách jsou obrázky těchto předmětů, ovšem ne vždy ve správn..
Bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů. Myš! Kniha! Křes...
Rodinné hry - Hodina duchů
508Kč
Velkolepá postřehová hra. Znáte ducha Balduina z legendární hry Duch? V Hodině duchů se s ním setkáte znovu. Tentokrát si budete vybírat z devíti různých předmětů. Kdo popadne ten jediný správný ze všech nejrychleji? Předměty se odrážejí v zrcadle,..
Velkolepá postřehová hra. Znáte ducha Balduina z legendární h...
Rodinné hry - Příběhy z kostek
245Kč
Jedinečná hra, která rozvíjí představivost a kreativitu dětí i dospělých. 9 Kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné pohádky... Hoďte kostkami a vyprávějte pohádku. Buď jen tak vyprávějte, nebo soutěžte o najzajímavější příběh. Prostě ho..
Jedinečná hra, která rozvíjí představivost a kreativitu dětí ...
Rodinné hry - Příběhy z kostek: Akce
292Kč
Příběhy z kostek: akce (po 8 kusech) vám umožní prožít dynamické příběhy plné pohybu a různých zajímavých činností.V této hře nejde o vítězství,ale především o rozvoj představivosti a fantazie.Můžete hrát samostatně nebo společně s dalšími sadami P..
Příběhy z kostek: akce (po 8 kusech) vám umožní prožít dynami...
Rodinné hry - Příběhy z kostek: Výpravy
292Kč
Druhý díl úspěšných Příběhu z kostek. „Za devatero horami a devatero řekami…“ Příběhy z kostek: Výpravy (Rory´s Story Cubes®: Voyages) přinášejí úchvatné historky z dobrodružných cest. Užijte si téměř nekonečné množství příběhů ve hře, ve které nej..
Druhý díl úspěšných Příběhu z kostek. „Za devatero horami a d...
Rodinné párty hry - Qwixx
198Kč
Qwixx je rychlá a svižná kostková hra. Jeden hráč hodí kostkami a všichni mohou v tu chvíli využít jeho hod a zakřížkovat si čísla na svých kartách. Je ale třeba pečlivě zvážit, kdy které číslo označit, abyste nasbírali co největší počet křížků, za..
Qwixx je rychlá a svižná kostková hra. Jeden hráč hodí kostka...
Soubor 100 her
239Kč
Soubor 100 her Nejste přeborníkem na šachy? Nevadí, v této krabici najdete ještě 99 dalších disciplín, ve kterých můžete excelovat! Těšte se na Dámu, Mlýn a Člověče na nejrůznější způsoby, spousta obměn hry v kostky a další kratochvíle. Hry slibuj..
Soubor 100 her Nejste přeborníkem na šachy? Nevadí, v této kr...
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)