Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle se zvuky

Puzzle se zvukyDřevěné hračky - Hrací puzzle na desce - doprava
344Kč
Poznej podle tvaru kam které autíčko, vlak či letadlo patří. Za správné umístění uslyšíš pochvalný zvuk dopravního prostředku.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají ..
Poznej podle tvaru kam které autíčko, vlak či letadlo patří. ...
Dřevěné hračky - Muzikální puzzle Dopravní prostředky
274Kč
Zábavnou formou se dítě učí poznávat dopravní prostředky, které vydávají rozličné zvuky. Kromě toho zde opět trénuje vkládání tvarů autíčka, letadla,sanitky,vláček, policejního auta do vyseknutých forem. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedl..
Zábavnou formou se dítě učí poznávat dopravní prostředky, kte...
Dřevěné hračky - Muzikální puzzle zelené Zvířátka
274Kč
S touto hračkou dítě trénuje vkládání tvarů zvířátek do vyseknutých forem a tím rozvijí schopnost logického myšlení na několika úrovních . Dítě se učí pojmenovávat a poznávat jednotlivé obrázky, učí se i umísťovat je do otvorů jim odpovídajícím. Na..
S touto hračkou dítě trénuje vkládání tvarů zvířátek do vysek...
Dřevěné hračky - Vkládací puzzle ozvučené - Domácí zvířata
282Kč
Dřevěné hračky - vkládací puzzle umožňuje dětem rozvíjet jak jejich motoriku, tak i orientaci v tvarech předmětů. Jednotlivé obrázky se vkládají do jejich vyhloubených siluet na desce. Vkládací puzzle je opatřeno umělohmotnými úchyty pro snadnou ma..
Dřevěné hračky - vkládací puzzle umožňuje dětem rozvíjet jak ...
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)