Přihlásit seZaregistrovat se

Osobní a závodní auta

Osobní a závodní autaRozšířené hledání

Auto Bburago Race & Play Ferrari LaFerrari 1:24
528Kč
Auto Bburago Race & Play Ferrari LaFerrari 1:24..
Auto Bburago Race & Play Ferrari LaFerrari 1:24.....
Auto Bburago Race & Play Ferrari 458 Italia 1:24
528Kč
Auto Bburago Race & Play Ferrari 458 Italia 1:24..
Auto Bburago Race & Play Ferrari 458 Italia 1:24.....
Auto Citroen Typ H model 1:24 červené
514Kč
Auto Citroen Typ H model 1:24 červené Model auta v měřítku 1:24 vyrobený tlakovým litím z kovové slitiny v kombinaci s plastovými díly. Otevírací boční dveře, výklopné zadní dveře. Baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem, přišroubováno. ..
Auto Citroen Typ H model 1:24 červené Model auta v měřítku 1...
Bruder - modré auto jeep s řidičem
572Kč
BRUDER 02541 Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná přední kapota motoru Čelní a střešní ochranný rám Možnost vložení figurky do kabiny Zadní otevíratelne dveře Figurka závodního řidiče BWORLD Materiál kvalitní ABS plast Barva auta : modrá ..
BRUDER 02541 Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná př...
Bruder - oranžové auto jeep s řidičem
572Kč
BRUDER 02542 Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná přední kapota motoru Čelní a střešní ochranný rám Možnost vložení figurky do kabiny Zadní otevíratelne dveře Figurka závodního řidiče BWORLD Materiál kvalitní ABS plast Barva auta : oranžov..
BRUDER 02542 Terenní auto JEEP CROSS COUNTRY Otevíratelná př...
Bruder - Volný čas - Jeep Wrangler
656Kč
Bruder - Volný čas - Jeep Wrangler Luxusní model terénního vozu Jeep Wrangler Rubicon rozzáří oči každého chlapce. Tento model vyniká velmi detailním a kvalitním zpracováním, vyveden je v měřítku 1:16. Kromě skvělého vzhledu však nadchne i zábavný..
Bruder - Volný čas - Jeep Wrangler Luxusní model terénního v...
Kovový model auta - Model automobilu Off-Road Set
424Kč
Inspirující kombinace pro neomezenou zábavu je tento model BMW (16 x 6 x 6,5 cm) vyrobený z kovu, přívěsem z plastu se sklopnou rampou a velkou 4-kolkou (11 x 6 x 6 cm) z plastu! Lehko běžící kola s kovovou osou zaručí velký zážitek z jízdy, pohybl..
Inspirující kombinace pro neomezenou zábavu je tento model BM...
Kovový model auta - Model automobilu Speed Set
518Kč
Inspirující kombinace pro neomezenou zábavu je tento model Porsche Cayenne (16,5 x 6 x 5,4 cm) vyrobený z kovu, přívěsem z plastu a aretační zařízení pro loď (15 x 5,2 x 3,5 cm) z kovu a plastu! Lehko běžící kola auta a malé plasotvé kola na lodi z..
Inspirující kombinace pro neomezenou zábavu je tento model Po...
Kovový model auta - SIKU Blister - ADAC Pick up
105Kč
Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. SIKU, to je splněný sen všech malých chlapců. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a ..
Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších v...
Kovový model auta - SIKU Blister - Audi A8 Spyder
97Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Kovový model auta - SIKU Blister - autíčko Audi R8
105Kč
Model prvního supersportovního Audi. Dvoubarevný lak spolu s otevíratelnými dveřmi a detailním zpracováním si jistě zaslouží pozrnost. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zp..
Model prvního supersportovního Audi. Dvoubarevný lak spolu s ...
Kovový model auta - SIKU Blister - autíčko STORM
67Kč
Autíčko SIKU Storm je připraveno odstartovat na akční jízdu. Kvalitní kovový model auta. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skute..
Autíčko SIKU Storm je připraveno odstartovat na akční jízdu. ...
Kovový model auta - SIKU Blister - autíčko Wiesmann GT
67Kč
Sportovní auto nevšedního stylu, tak to je přesně Wiesmann GT. Agresivní styl a nevšední barva umocňuje požitek z tohoto auta pro individualisty. Kvalitní, detailně propracovaný model auta. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalšíc..
Sportovní auto nevšedního stylu, tak to je přesně Wiesmann GT...
Kovový model auta - SIKU Blister - Auto Gumpert Apollo
105Kč
Zasíláme náhodně, bývá ve žluté nebo modré barvě. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL ..
Zasíláme náhodně, bývá ve žluté nebo modré barvě. Modely aut,...
Kovový model auta - SIKU Blister - auto Ranger
67Kč
Kvalitní kovový model pick-upu za příznivou cenu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL ..
Kvalitní kovový model pick-upu za příznivou cenu. Modely aut,...
Kovový model auta - SIKU Blister - auto Sniper
67Kč
Kvalitní kovový model sportovního auta. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i d..
Kvalitní kovový model sportovního auta. Modely aut, pracovníc...
Kovový model auta - SIKU Blister - Bentley continental GT V8 S
103Kč
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve sportovním provedení.Bentley Continental GT V8 je detailně propracovaná kopie. Jemné linky charakterizují kovovou karoserii tohoto silného auta s velkorysým motorem V8. Toto krásné auto z..
Novinkou ve vozech SIKU je tento elegantní a nízký model ve s...
Kovový model auta - SIKU Blister - BMW 520i
105Kč
BMW 520i Touring je model autíčka, který je detailně propracovanou kopií. BMW 520i Touring je vítězem díky jeho dynamickému vzhledu a rozsahem jeho použití, díky jeho tažnému zařízení, které je dodáváno jako standard. Dveře BMW lze otevřít a jeho ..
BMW 520i Touring je model autíčka, který je detailně propraco...
Kovový model auta - SIKU Blister - BMW 645i Cabriolet
86Kč
kovový model bavoráku šestkové řady. Ráfky s gumovými pneumatikami jsou vymodelovány do detailu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopíru..
kovový model bavoráku šestkové řady. Ráfky s gumovými pneumat...
Kovový model auta - SIKU Blister - BMW M3 Coupé
105Kč
Model luxusního autíčka BMW M3 Coupé nadchne všechny milovníky sportovních vozů. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stro..
Model luxusního autíčka BMW M3 Coupé nadchne všechny milovník...
Kovový model auta - SIKU Blister - BMW X5
105Kč
Stylové SUV z produkce BMW je jistě nepřehlédnutelné jak na silnici, tak na poličce v pokoji. Vysoký stupeň detailů, gumové pneumatiky a vysoká kvalita zpracování zajistí tomuto kovovému modýlku čestné místo ve sbírce. Modely aut, pracovních strojů..
Stylové SUV z produkce BMW je jistě nepřehlédnutelné jak na s...
Kovový model auta - SIKU Blister - Dodge Viper
105Kč
Desetiválcová zmije s obsahem osm litrů vám sebere dech. Agresivní design spolu s kvalitou zpracování předurčuje tento kovový model k tomu být králem závodních okruhů. Detailní zpracování, otevíratelné dveře. Modely aut, pracovních strojů, letadel,..
Desetiválcová zmije s obsahem osm litrů vám sebere dech. Agre...
Kovový model auta - SIKU Blister - Fiat 500
105Kč
Fiat 500 je model se slavnou minulosti a zapadá do retro vlny automobilky. Otevírací dveře umožňují pohled na propracovaný interiér vozu. Sportovní ráfky s gumovými pneumatikami se perfektně hodí k rudému tělu auta. 1:55, balení blister Rozměr: 98 ..
Fiat 500 je model se slavnou minulosti a zapadá do retro vlny...
Kovový model auta - SIKU Blister - Jeep Wrangler
97Kč
Malý model legendárního Jeepu Wrangler je vyroben z kovu s plastovými díkly. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. ..
Malý model legendárního Jeepu Wrangler je vyroben z kovu s pl...
Kovový model auta - SIKU Blister - Servisní vozidlo ADAC
105Kč
Kovový model Porsche Cayenne v barvách německé silniční asistenční služby ADAC. Vyznačuje se kvalitním zpracováním a potiskem a otevíratelnými předními dveřmi. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách..
Kovový model Porsche Cayenne v barvách německé silniční asist...
Kovový model auta - SIKU Blister - Taxi Mercedes E Class
97Kč
Kovový model Mercedesu E v barvách TAXI. Otevírací přední dveře. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řad..
Kovový model Mercedesu E v barvách TAXI. Otevírací přední dve...
Kovový model auta - SIKU Blister - Taxi US žluté
105Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Kovový model auta - SIKU Blister - VW Beetle
105Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Kovový model auta - SIKU Blister - Závodní auto Formule 1
97Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Zobrazuji 1 až 32 z 162 (celkem stran 6)