Přihlásit seZaregistrovat se

Kostky ve vozíku

Kostky ve vozíkuBino - Dřevěný vozík s kostkami, 19 ks
181Kč
Bino - Dřevěný vozík s kostkami, 19 ks Dřevěný vozík v přírodním provedení s červenými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělé pro tvořivost a motoriku. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící..
Bino - Dřevěný vozík s kostkami, 19 ks Dřevěný vozík v příro...
Bino - Vozík s kostkami 24ks
344Kč
Bino - Vozík s kostkami 24ks Dobrá zpráva pro všechny malé stavitele! Všechny potřebné kostičky se vejdou na barevný dřevěný vozík na kolečkách. Vozíček je plně naložený 24 ks kostiček. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné h..
Bino - Vozík s kostkami 24ks Dobrá zpráva pro všechny malé s...
Dřevěné hračky - Chodítko dřevěné kostky ve vozíku
1 065Kč
Toto stabilní chodítko je vyrobeno z masivního dřeva a překližky! Různě tvarované kostky (5 cm až 10 cm) jsou vyrobeny z bukového dřeva, rozvíjí motoriku, rozpoznávání barev barev a tvarů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných..
Toto stabilní chodítko je vyrobeno z masivního dřeva a překli...
Tidlo dřevěný vozíček s kostkami fialový
1 369Kč
Tidlo dřevěný vozíček s kostkami fialový  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vyni..
Tidlo dřevěný vozíček s kostkami fialový  Hračky anglické zn...
Tidlo vozíček s ABC kostkami
1 595Kč
Tidlo vozíček s ABC kostkami  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající hodn..
Tidlo vozíček s ABC kostkami  Hračky anglické značky TIDLO ...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)