Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle papír

Puzzle papír

Puzzle jsou oblíbenou zábavou jak dětí, tak dospělých. U dětí navíc rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a představivost.


Rozšířené hledání

Bino - Puzzle - Farma
124Kč
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého svět..
Bino - Puzzle - Farma BINO Europe je nadnárodní firma vyrábě...
CLEMENTONI HQ 1500 Kostel Saint Valentin
232Kč
V Itálii v Jižním Tyrolsku najdete díky bohaté historii kostely a klášteryzasazené do krásné krajiny takřka na každém kroku. Jeden z nich najdou milovníci umění na puzzle Kostel Saint Valentin.Kostelík pochází z roku 1244, za svou dnešní podobu ale..
V Itálii v Jižním Tyrolsku najdete díky bohaté historii koste...
CLEMENTONI HQ 500 puzzle - PISSA Itálie
163Kč
Tato Šikmá věž se nachází v Itálii v Pise. Stojí na známém Náměstí zázraků, originální název Piazza dei Miracoli. Je to stavba z bílého mramoru vysoká 56 metrů. Výstavba začala ve 12. století avšak základy byli špatně položeny a tak se věž začala n..
Tato Šikmá věž se nachází v Itálii v Pise. Stojí na známém Ná...
CLEMENTONI MAXI Puzzle Pinocchio 104
150Kč
Puzzle Pinocchio si budou děti obzvlášť rády skládat. Je na něm totiž zobrazen klíčový motiv z pohádky, kdy se dobrá víla Estrella svojí kouzelnou hůlkou dotkla loutky a tím jí vdechla život. Protože byl u toho přítomen malý cvrček, stal se jejím s..
Puzzle Pinocchio si budou děti obzvlášť rády skládat. Je na n...
CLEMENTONI puzzle 1000 Seychely
191Kč
Tropické slunce, na čirém oceáně plující osamělá plachetnice, vysoká palmatyčící se nad pohádkovou pláží s jemným bílým pískem - to je puzzle Seychely, které vám splní sen o té nejkrásnější dovolené.Seychely jsou nádherné ostrovy ležící v Indickém ..
Tropické slunce, na čirém oceáně plující osamělá plachetnice,...
CLEMENTONI puzzle 500 Benátky
163Kč
Benátky jsou hlavním městem severoitalské oblasti. Je velmi kulturně vyspělé a oplývá mnohými, překrásnými, starými památkami, které můžete nalézt jedině zde. Proto je také velmi turisticky rušné. Známé jsou v Benátkách vodní kanály, které slouží t..
Benátky jsou hlavním městem severoitalské oblasti. Je velmi k...
CLEMENTONI puzzle 500 dílů Sen o orientu
163Kč
Rozměr složeného puzzle:49 x 36 cmMateriál:PapírRozměry krabice (balení):34,5 x 25,5 x 5 cmPřibližná velikost dílku:1,8 cmPočet dílků:500..
Rozměr složeného puzzle:49 x 36 cmMateriál:PapírRozměry krabi...
CLEMENTONI puzzle 500 MOSKVA
163Kč
Puzzle Moskva zobrazuje Chrám Vasila Blaženého, barevnou dominantu na Rudém náměstí Moskvě a významnou památku ruské architektury. Každá z věží má nejen jinou barvu, ale jak vidíme na obrázku, i různou výšku a špici. Jde celkem o osm samostatných k..
Puzzle Moskva zobrazuje Chrám Vasila Blaženého, barevnou domi...
Clementoni PUZZLE 60 dílků AVENGERS
103Kč
Puzzle Clementoni - obrázek rozměrů 23,5 x33,5 cm..
Puzzle Clementoni - obrázek rozměrů 23,5 x33,5 cm.....
Clementoni Puzzle dětský metr DISNEY
177Kč
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balení je přibaleno lepidlo pro slepení a 4 spony na připevnění fotek. Díky velkým dílkům sebude metr dětem dobře skládat a užijí si spoustu zábavy!Již více než 40 let vyrábí CLEMENTONI puzzle..
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balen...
CLEMENTONI puzzle dětský metr MIKIMOUSE
177Kč
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balení je přibaleno lepidlo pro slepení a 4 spony na připevnění fotek.Již více než 40 let vyrábí CLEMENTONI puzzle a je významným dodavatelem pocelém světě. Hlavními rysy puzzle CLEMENTONI je ..
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balen...
Clementoni Puzzle dětský metr Minnie
177Kč
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balení je přibaleno lepidlo pro slepení a 4 spony na připevnění fotek.Již více než 40 let vyrábí CLEMENTONI puzzle a je významným dodavatelem pocelém světě. Hlavními rysy puzzle CLEMENTONI je ..
Velký dětský růstový metr s měřidlem od 73 do 125 cm. V balen...
CLEMENTONI Puzzle Kung fu panda 3 60d
103Kč
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů aexkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy.Doporučeno pro děti od 5 let.Ro..
Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro d...
CLEMENTONI Puzzle Positano 1000 dílků
191Kč
Rozměr složeného puzzle:69 x 50 cmAutor:Dominic DavisonMateriál:PapírRozměry krabice (balení):40 x 28 x 6 cmPřibližná velikost dílku:1,8 cmPočet dílků:1000Romantic Italy je speciální série puzzle od italského výrobce CLEMENTONI zobrazující nejoblíb..
Rozměr složeného puzzle:69 x 50 cmAutor:Dominic DavisonMateri...
CLEMENTONI Puzzle Řím 1000 dílků
191Kč
Rozměr složeného puzzle:69 x 50 cmMateriál:PapírRozměry krabice (balení):40 x 28 x 6 cmPřibližná velikost dílku:1,8 cmPočet dílků:1000Romantic Italy je speciální série puzzle od italského výrobce CLEMENTONI zobrazující nejoblíbenější italská města...
Rozměr složeného puzzle:69 x 50 cmMateriál:PapírRozměry krabi...
CLEMENTONI Puzzle Trollové MAXI 24 dílků
150Kč
Poskládejte si dětské MAXI puzzle s roztomilými postavičkami z animovanéhofilmu Trollové. Puzzle s velkými dvanácticentimetrovými dílky. Doporučenopro děti od 3 let.Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíj..
Poskládejte si dětské MAXI puzzle s roztomilými postavičkami ...
Clementoni Rio de Janeiro 500 dílků
163Kč
Puzzle 500 dílků - CLEMENTONI Pohled na Rio De Janeiro - High Quality Collection..
Puzzle 500 dílků - CLEMENTONI Pohled na Rio De Janeiro - High...
CLEMENTONI SAND puzzle 500 ETNIC
191Kč
Puzzle Etnic je dodáváno v originální pestré krabičce a jeho dílky mají povrch se speciální zdrsněnou povrchovou úpravou, který imituje hrubý písek. Efekt písku umocňuje africkou atmosféru a složený obrázek je tak fascinující, že jste jím okamžitě ..
Puzzle Etnic je dodáváno v originální pestré krabičce a jeho ...
Zobrazuji 1 až 32 z 141 (celkem stran 5)