Přihlásit seZaregistrovat se

Pěnové 3D puzzle

Pěnové 3D puzzleMAGNUM – ohebný Microrobot
132Kč
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastovými klouby.3D konstrukční sada-sestavíš bez nůžek a lepidla. Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vý..
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastov...
PATTON – ohebný Microrobot
132Kč
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastovými klouby.3D konstrukční sada-sestavíš bez nůžek a lepidla. Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vý..
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastov...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle domy 4ks
98Kč
Sada 4 ks. 4 archy s 24 – 32 díly stylových domů včetně zahrady, obyvatelů a doplňků! Komu se to podaří, potřebuje nové výzvy a touží po dalších variantách 3D puzzle z polystyrenu z naší nabídky!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dř..
Sada 4 ks. 4 archy s 24 – 32 díly stylových domů včetně zahra...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle historická letadla 4ks
156Kč
Sada 4 ks. Od dvojplošníků po tryskové letadlo – z 23 dílů zde vzniknou starodávná a novodobá letadla! Komu se to podaří, potřebuje nové výzvy a touží po dalších variantách 3D puzzle z polystyrenu z naší nabídky!Německá firma Legler zaměřená na výr..
Sada 4 ks. Od dvojplošníků po tryskové letadlo – z 23 dílů zd...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle loď míru
255Kč
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už chybí příznivcům skládanek jen letadla a auta z našeho sortimentu.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle série aut
134Kč
Sada 8 ks. Ze 122 dílů z polystyrenu lze sestavit 8 skvělých vozů. Od nákladního auta veterána přes závodní vůz až k autobusu. Zde sny dostávají konečnou podobu. Poptávka po dalších vozech z našeho sortimentu zcela jistě stoupne.Německá firma Legle..
Sada 8 ks. Ze 122 dílů z polystyrenu lze sestavit 8 skvělých ...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Titanic
699Kč
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podle lodi Nautilus kapitána Nema!)! Po dokončení zde chybí kromě ledovce pouze jedno: nová výzva pro šikovné a trpělivé ruce! V našem sortimentu vše najdete...!Německá firma Legler zaměřená ..
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podl...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Trojský kůň
134Kč
Sestavte z 97 dílů z polystyrenu pravděpodobně nejslavnějšího koně světa – jeden s nejchytřejších triků řecké historie! Nadšení nezná mezí a žádá nových objektů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všech..
Sestavte z 97 dílů z polystyrenu pravděpodobně nejslavnějšího...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - 3D Eiffelova věž
186Kč
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památek na světě!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy ..
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památ...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - 3D vlak
312Kč
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 201 dílů!Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Cel..
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 20...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - Bazilika svatého Petra
699Kč
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144 dílů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro be..
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - Zámek Neuschwanstein
300Kč
Sestaven z 98 dílů se rozvíjí ten snad nejkrásnější pohádkový hrad na světě!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské nor..
Sestaven z 98 dílů se rozvíjí ten snad nejkrásnější pohádkový...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - 3D Dvouplošník
44Kč
Z 51 dílů z detailně barevně potištěného polystyrenu lze sestavit jedno z nejstarších letadel. Každí fanoušek bude toužit po více zábavných 3D puzzle s ještě více díly!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996..
Z 51 dílů z detailně barevně potištěného polystyrenu lze sest...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - 3D Svět
293Kč
Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model globusu ze stabilního kartonu. Pomocí jednoduchého systemu sestavení se skládá živý obraz zeměkoule. Takto lze trénovat koordinaci očí a rukou a současně něco víc dozvědět o geografii.Němec..
Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model gl...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - Šikmá věž v Pise
134Kč
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvěřitelných věží na světě!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evr..
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvě...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle - Tower bridge
174Kč
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavit z 41 dílů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpe..
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavit z 41 dí...
Třívrstvé pěnové 3D puzzle historická plachetnice loď Mystic
264Kč
S 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krásné plachetnice z 18. století!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dl..
S 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krás...
TYRANNOTRON – ohebný Microrobot
167Kč
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastovými klouby.3D konstrukční sada-sestavíš bez nůžek a lepidla. Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vý..
Plně ohební akční robot z odolného pěnového kartonu s plastov...
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)