Přihlásit seZaregistrovat se

Pěnové 3D puzzle

Pěnové 3D puzzleAlexander Patton ohebný microrobot
143Kč
Plně ohebný akční robot z odolného pěnového kartonu s plastovými klouby.3D konstrukční sada-sestavíš bez nůžek a lepidla. Firma Alexander vyrábí široký sortiment společenských her pro děti i dospělé a má více než 30-ti leté zkušenosti s jejich vý..
Plně ohebný akční robot z odolného pěnového kartonu s plastov...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Bazilika svatého Petra
711Kč
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144 dílů! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Ce..
Největší kostel na světě a významné místo umění pochází z 144...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Eiffelova věž
186Kč
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památek na světě! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý pap..
Z 35 bronzových dílů zde vznikne jedna z nejslavnějších památ...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Eiffelova věž velká
711Kč
Z 82 dílů bronzové barvy se skládá jedna z nejslavnějších památek na světě! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý p..
Z 82 dílů bronzové barvy se skládá jedna z nejslavnějších pam...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle historická plachetnice loď Mystic
188Kč
Se 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krásné plachetnice z 18. století! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír ..
Se 129 díly jsou zde probuzené sny o námořnictví v modelu krá...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle loď míru
195Kč
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už chybí příznivcům skládanek jen letadla a auta z našeho sortimentu. Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s..
Ze 120 dílů z polystyrenu lze sestavit impozantní loď! Teď už...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle série aut
102Kč
Sada 8 ks. Ze 122 dílů z polystyrenu lze sestavit 8 skvělých vozů. Od nákladního auta veterána přes závodní vůz až k autobusu. Zde sny dostávají konečnou podobu. Poptávka po dalších vozech z našeho sortimentu zcela jistě stoupne.Německá firma Legle..
Sada 8 ks. Ze 122 dílů z polystyrenu lze sestavit 8 skvělých ...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle šikmá věž v Pise
134Kč
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvěřitelných věží na světě! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle e..
Z pouze 13 dílů vyroste jedna z nejznámějších a nejvíce neuvě...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Titanic
711Kč
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podle lodi Nautilus kapitána Nema!)! Po dokončení zde chybí kromě ledovce pouze jedno: nová výzva pro šikovné a trpělivé ruce! V našem sortimentu vše najdete...! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle –..
Ze 133 dílů z polystyrenu lze sestavit nejslavnější loď (podl...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Tower bridge
139Kč
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavte z 41 dílů! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. Celko..
Model jednoho z nejznámějších mostů na světě sestavte z 41 dí...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle Trojský kůň
102Kč
Sestavte z 97 dílů z polystyrenu pravděpodobně nejslavnějšího koně světa – jeden s nejchytřejších triků řecké historie! Nadšení nezná mezí a žádá nových objektů! Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu:..
Sestavte z 97 dílů z polystyrenu pravděpodobně nejslavnějšího...
Small Foot Třívrstvé pěnové 3D puzzle vlak
333Kč
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 201 dílů. Třívrtsvé pěnové 3D puzzle – pěnové skládačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu: kvalitního laminovaného papíru s pěnovým jádrem. Vrstvy: tvrdý papír - pěna - tvrdý papír. C..
Nostalgická krása z doby parních lokomotiv se zde skládá z 20...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)