Přihlásit seZaregistrovat se

Siku stavební

Siku stavebníKovový model - SIKU Super - Set stavební stroje
393Kč
Model traktoru Massey Ferguson, kovové šasi. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabíz..
Model traktoru Massey Ferguson, kovové šasi. Modely aut, prac...
Kovový model auta - SIKU Blister - Těžký autojeřáb
175Kč
Model težkotonážního sedmiosového autojeřábu. Kovový model s palstovými doplňky. Rameno jeřábu je částečně vysouvací a otočné. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovaný..
Model težkotonážního sedmiosového autojeřábu. Kovový model s ...
Kovový model auta - SIKU Super - Pásový bagr, měřítko 1:50
281Kč
Kovový model pásového bagru. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově říze..
Kovový model pásového bagru. Modely aut, pracovních strojů, l...
SIKU Blister - Podvalník s čelním nakladačem
175Kč
Kovový model s plastovými doplňky Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově..
Kovový model s plastovými doplňky Modely aut, pracovních stro...
SIKU Blister - Tahač s podvalníkem a rypadlem
175Kč
Tahač s valníkem a bagrem. Kovový model. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i ..
Tahač s valníkem a bagrem. Kovový model. Modely aut, pracovní...
SIKU Super - Hydraulický bagr Liebherr, měřítko 1:87
325Kč
Velký bagr LIEBHERR Litronic 974 je vyroben převážně z kovu s doplňky z plastu. Model má otočnou platformu a pohyblivé rameno jako u skutečného stroje. Vyniká také jemnými detaily a kvalitním zpracováním. 1:87. Modely aut, pracovních strojů, letade..
Velký bagr LIEBHERR Litronic 974 je vyroben převážně z kovu s...
SIKU Super - Teleskopický jeřáb 1:87
382Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
SIKU Super - Těžký náklad s podvalníkem, měřítko 1:87
762Kč
MAN TG-A jako působivý model čtyřosého těžkého tahače v měřítku 1:87. model je vyroben převážně z kovu s jemnými detaily a opatřen plastovými doplňky a gumovými koly. Podvalník lze snadno odpojit. Bagr LIEBHERR 974 je propracován do datilů a spolu ..
MAN TG-A jako působivý model čtyřosého těžkého tahače v měřít...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)