Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle v krabičce

Puzzle v krabičceDřevěné hračky - Mini puzzle Beruška v dř. krab
105Kč
Úkolem dítěte je sestavit obrázek rozdělený do 4 kusů tak, aby odpovídal skutečnosti. Učí děti rozpoznávat barvy. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránc..
Úkolem dítěte je sestavit obrázek rozdělený do 4 kusů tak, ab...
Dřevěné hračky - Puzzle v krabičce - Zvířata
351Kč
Sada 2 ks. V každé z obou dřevěných boxů s posuvnými kryty jsou čtyři puzzle s různými motivy. Osminásobná zábava pro doma a na cestu!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky sm..
Sada 2 ks. V každé z obou dřevěných boxů s posuvnými kryty js...
Dřevěné hračky - Puzzle v krabičce - zvířátka
156Kč
Puzzle pro všechny, kdo mají rádi zvířátka - kočky, koně a zajíčci se na Vás těší v dřevěné krabičceČeská značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují ..
Puzzle pro všechny, kdo mají rádi zvířátka - kočky, koně a za...
Dřevěné puzzle doprava s autíčky 2v1
338Kč
Dřevěné puzzle doprava s autíčky 2v1 Dřevěné puzzle v krabičce s motivem dráhy pro přiložená autíčka. Sada obsahuje 28 dílků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small ..
Dřevěné puzzle doprava s autíčky 2v1 Dřevěné puzzle v krabič...
Dřevěné puzzle- Zvířatka z farmy
269Kč
Dřevěné puzzle- Zvířatka z farmy Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité ba..
Dřevěné puzzle- Zvířatka z farmy Německá firma Legler zaměře...
Dřevěné puzzle-Box Vozidla
375Kč
Zábavnou hrou s barevnými puzzlí pro malé učně jemné motoriky, barev a rozpoznávání tvarů, je těchto 6 motivů (12 x 11,5 x 0,5 cm) vytištěných na stabilním vrstveném dřevě! Motivy se skládají z 2 až 7 dílků. Začněte s 2 dělnými puzzlí a zdokonalujt..
Zábavnou hrou s barevnými puzzlí pro malé učně jemné motoriky...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)