Přihlásit seZaregistrovat se

Hrady a garáže

Hrady a garáže

Zaparkovat na ulici je někdy nemožné. Ještě že tu máme kategorii ve které naleznete krásné garáže pro svoje dřevěné i jiné autíčka a také dřevěné hrady pro malé rytíře.


Bigjigs dřevěný set hasiči
1 799Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs b...
Bigjigs Toys - Dřevěná garáž pro auta
2 199Kč
Všechno je možné v tomto dřevěném městském autocentru. Umýt auto, natankovat benzín, parkovat v krytém parkovišti s vlastním výtahovým systémem. Spousta možností, jak se vaše dítě může opravdu vyhrát. Set se prodává kompletní se čtyřmi dřevěnými vo..
Všechno je možné v tomto dřevěném městském autocentru. Umýt a...
Bino - Parkoviště dřevěné s výtahem, 4 autíčka
799Kč
Bino - Parkoviště dřevěné s výtahem, 4 autíčka Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování na dvoupodlažním parkovišti s několika barevnými autíčky nebo s..
Bino - Parkoviště dřevěné s výtahem, 4 autíčka Parkování patř...
Dětská dřevěná parkovací garáž Stavba
1 259Kč
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parkoviště a stavby nabízí zábavu na několik hodin. Jeřáb lze otáčet a je vybaven velkými kleštěmi, které mohou zvedat různé komponenty. Garáž má výtah, 3 dřevěná vozidla s pohyblivými plastov..
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parko...
Dětská parkovací dřevěná garáž - Metropole
1 899Kč
VÝPRODEJ ZA SKVĚLOU CENU! Detailní garáž z barevné lakované překližky. Parkování je možné na 3 různých patrech + je k dispozici přistávací plocha pro vrtulníky a výtah s klikou, který přináší malým řidičům největší zábavu a radost. Příslušenstv..
VÝPRODEJ ZA SKVĚLOU CENU! Detailní garáž z barevné lakova...
Dětská patrová dřevěná garáž
3 699Kč
Auto fanoušci! Zde je tvůrčí obohacení pro hodiny hraní! Tento extra velký parkovací dům z velice stabilní desky a detailními barevnými motivy nechává auta jezdit přes rozdílná poschodí, nebo je výtahem vyzvedne! Hladká trať bez schodů umožňuje dět..
Auto fanoušci! Zde je tvůrčí obohacení pro hodiny hraní! Tent...
Dřevěná garáž - KidKraft deluxe garage set
2 699Kč
KidKraft Deluxe Garage Set obsahuje mnoho interaktivních prvků, které budou děti bavit celé hodiny. Tento vzrušující dřevěný set dává dětem tolik možností hraní, které nikdy nedojdou! - sjezdová rampa vede z horního patra do přízemí - 6 osobních a..
KidKraft Deluxe Garage Set obsahuje mnoho interaktivních prvk...
Dřevěná garáž - parkovací dům
1 899Kč
 Garáž obsahuje výtah pro autíčka, čerpací stanici a spoustu dalších doplňků. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské..
 Garáž obsahuje výtah pro autíčka, čerpací stanici a spoustu ...
Dřevěná garáž - parkovací dům
2 681Kč
 Velká dřevěná třípatrová garáž s výtahem s klikou, čerpací stanicí včetně třech aut a vrtulníku! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou v..
 Velká dřevěná třípatrová garáž s výtahem s klikou, čerpací s...
Dřevěná hračka - Hrací set Piráti
599Kč
Dětští námořníci budou zbožňovat tento nádherně vytvořený dřevěný pirátský lodní set, kompletní s kapitánem, piráty, truhlou s pokladem a dokonce i žralokem!  Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na cesty! Souč..
Dětští námořníci budou zbožňovat tento nádherně vytvořený dře...
Dřevěná hračka - Rytířský hrad v kufru
935Kč
Nezabírá mnoho místa a hodí se úžasně na cestování. Po otevření prezentuje barevný dřevěný kufr na obou stranách bohatý vnitřní život: rytířský hrad pro dřevěné figurky, jako např. rytíře, hradní dívku nebo draka! Po rychlém postavení může středově..
Nezabírá mnoho místa a hodí se úžasně na cestování. Po otevře...
Dřevěná patrová garáž s výtahem
1 151Kč
Dřevěná patrová garáž s výtahem Dřevěná patrová garáž s výtahem a dvěmi autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evro..
Dřevěná patrová garáž s výtahem Dřevěná patrová garáž s výta...
Dřevěné hračky - Garáže - Dřevěná automyčka
162Kč
Součásti balení je vše dle obrázkuVyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rá..
Součásti balení je vše dle obrázkuVyrobeno z velmi kvalitního...
Dřevěné hračky - Garáže - Patrová dřevěná garáž pro auta
922Kč
Součásti balení je vše dle obrázku. Dřevěná garáž je vyrobena z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřeva. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty,..
Součásti balení je vše dle obrázku. Dřevěná garáž je vyrobena...
Dřevěné hračky - KidKraft Hrací set EVERYDAY HEROES
3 651Kč
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. Tento podrobný hrací set umožňuje dětem vžít se do každodenní práce hrdinů zacháranářů. Set je rozkládací, takže je u něj dost místa pro více dětí. Obsahuje 28 ks příslušenství. - 3 patra..
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. T...
Dřevěné hračky - KidKraft Hrací set Piráti
4 000Kč
Velký dřevěný hrací set Piráti od značky KidKraft je ideální pro mladé dobrodruhy. Obsahuje deluxe pirátskou skrýš, robustní loď a dokonce i samostatnou průzkumnou věž. Ach jo, a tam piráti! A děla! A zakopaný poklad! Skládá ze 3 základních částí -..
Velký dřevěný hrací set Piráti od značky KidKraft je ideální ...
Dřevěný hrad krále Artuše
2 159Kč
Které dítě (nebo dokonce i dospělý) nemá rád příběh krále Artuše a rytířů kulatého stolu? Král, jeho rytíři a dokonce i Merlin se objeví v tomto dřevěhém hradu Camelot, který je dodáván s cimbuřím, padacím mostem a dokonce je jeho součástí i žalář,..
Které dítě (nebo dokonce i dospělý) nemá rád příběh krále Art...
Dřevěný rytířský hrad Klassik
1 864Kč
Dřevěný rytířský hrad Klassik Dřevěný malovaný rytířský hrad s čtyřmi věžičkami, hradní věží a padacím mostem. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označe..
Dřevěný rytířský hrad Klassik Dřevěný malovaný rytířský hrad...
HAPE dřevěné hračky - dřevěná vícepatrová požární stanice
1 789Kč
Vícepatrová dřevěná požární stanice je snem každého požárníka.  Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů,..
Vícepatrová dřevěná požární stanice je snem každého požárníka...
KidKraft - Dinosauří autodráha
1 561Kč
KidKraft - Dinosauří autodráha Objevte pestrý prehistorický svět s touto dinosauří autodráhou, jejíž dominantou je sopka chrlící lávu. Dinosauří express projíždí okolo brontosauřího jeřábu, katerý může překládat náklad vzácných dinosauřích vajec. ..
KidKraft - Dinosauří autodráha Objevte pestrý prehistorický ...
KidKraft - Disney Cars 3 - Velký závodní okruh Florida
5 150Kč
KidKraft - Disney Cars 3 - Velký závodní okruh Florida Autodráha s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Děti budou závodit jako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a dalšími přáteli o Zlatý píst na závodním okruhu Florida. Ten..
KidKraft - Disney Cars 3 - Velký závodní okruh Florida Auto...
Kidkraft dřevěná garáž s myčkou a příslušenstvím
2 890Kč
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteri..
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkra...
Kidkraft dřevěný deluxe set Hasiči
4 089Kč
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakterist..
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft...
KidKraft Mega rampa pro závodní autíčka
3 216Kč
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně velký i prohru několika dětí současně - vyrobeno z masivního dřeva a plastu - velmi odolná a pevná konstrukce - dodáváno s přehledným montážním návodem - rozměry: 57 výška x 88 šířka 37 hlo..
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně ve...
Le Toy Van Garáž Dino's Red
1 899Kč
Le Toy Van garáž Dino's Red Pevná třípatrová ručně malovaná garáž Dino's Red s funkčním výtahem, heliportem a dvěmi sjezdovými rampami. Balení obsahuje 1 ks autíčka a samolepky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hrač..
Le Toy Van garáž Dino's Red Pevná třípatrová ručně malovaná ...
Le Toy Van Garáž Le Grand
2 029Kč
Le Toy Van garáž Le Grand Třípodlažní dřevěná garáž se dvěmi sjezdovými rampami a funkčním výtahem. Garáž obsahuje auto, vrtulník a benzínovou stanici. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kv..
Le Toy Van garáž Le Grand Třípodlažní dřevěná garáž se dvěmi...
Le Toy Van Garáž Le Mike
2 499Kč
Le Toy Van garáž Le Mike Ručně malovaná garáž Le Mike v retro stylu obsahuje funkční výtah, heliport, 2 sjezdové rampy, čerpací stanici, 2 autíčka, 4 značky a 3 kužely. Garáž je posazena na základní desku se závodní dráhou. Garáž bala navržena pro..
Le Toy Van garáž Le Mike Ručně malovaná garáž Le Mike v retr...
Le Toy Van Hrad Camelot
2 200Kč
Le Toy Van hrad Camelot Ručně malovaný čtvercový hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní. Hrad je navržen pro postavičky Le Toy Van, které naleznete v naší nabídc..
Le Toy Van hrad Camelot Ručně malovaný čtvercový hrad má pro...
Le Toy Van Hrad Excalibur
1 830Kč
Le Toy Van hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní a rytířské souboje. Hrad je navržen pro postavičky Le Toy Van, které naleznete v n..
Le Toy Van hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracovan...
Le Toy Van Hrad Lionheart
2 890Kč
Le Toy Van hrad Lionheart Ručně malovaný hrad Lionheart je největším hradem od značky Le Toy Van. Hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní. Celý hrad je posazen na ..
Le Toy Van hrad Lionheart Ručně malovaný hrad Lionheart je n...
Le Toy Van Katapult
440Kč
Le Toy Van Katapult Ochraňte svůj hrad před útoky nepřátel pomocí dřevěného katapultu s prakem, který je vybaven mechanismem pro navíjení a házení dělových koulí. Nenechte si svůj hrad obsadit! Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prém..
Le Toy Van Katapult Ochraňte svůj hrad před útoky nepřátel p...
Le Toy Van Můj první hrad červený
1 320Kč
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hrad se čtyřmi červenými věžemi s vlajkami a padací branou. Dodává se s 30 samolepkami. Vhodné pro postavičky Le Toy van do 13 cm. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hra...
Zobrazuji 1 až 32 z 50 (celkem stran 2)