Přihlásit seZaregistrovat se

Hrady a garáže

Hrady a garáže

Zaparkovat na ulici je někdy nemožné. Ještě že tu máme kategorii ve které naleznete krásné garáže pro svoje dřevěné i jiné autíčka a také dřevěné hrady pro malé rytíře.


Bigjigs Toys Garáž s parkovištěm
2 051Kč
Děti si užijí hru plnou zábavy na každém ze tří pater garáže s parkovištěm. V přízemí mohou autem vjet na fungující výtah a poté vyjet až do druhého patra a zaparkovat. V přízemí děti najdou servis, myčku i pumpu. Z prvního patra mohou auta odjíždě..
Děti si užijí hru plnou zábavy na každém ze tří pater garáže ...
Bigjigs Toys Hasičská stanice
1 950Kč
S touto sadou Hasičské stanice budou děti vrženy do hry plné představivosti. Hasiči jsou v pohotovosti a připraveni k záchraně lidí i zvířat. Velmi detailní dřevěná stanice obsahuje hasičskou tyč, tréninkovou věž s odnímatelným žebříkem, funkční dv..
S touto sadou Hasičské stanice budou děti vrženy do hry plné ...
Bigjigs Toys Hrad krále George
2 299Kč
Dřevěný hrad krále George obsahuje plně funkční padací most, balkóny a pohyblivé dveře. Najdete zde i tajné dveře, kterými rytíři vyklouznou ven bez toho, aby je spatřil nepřítel! Mějte hrad pod kontrolou díky padacímu mostu, vyměňujte červené a mo..
Dřevěný hrad krále George obsahuje plně funkční padací most, ...
Bino Dřevěné parkoviště 2 podlaží
1 571Kč
Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování na dvoupodlažním parkovišti s několika barevnými autíčky...
Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, ...
Bino Hasičská stanice 13ks
1 499Kč
Hasičská stanice 13ks Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Balení obsahuje 13 dílů - hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky a jiné příslušenství. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v K..
Hasičská stanice 13ks Krásná hasičská stanice pro malé chlap...
KidKraft Disney Cars 3 velký závodní okruh Florida
5 150Kč
KidKraft - Disney Cars 3 - Velký závodní okruh Florida Autodráha s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Děti budou závodit jako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a dalšími přáteli o Zlatý píst na závodním okruhu Florida. Ten..
KidKraft - Disney Cars 3 - Velký závodní okruh Florida Auto...
Kidkraft Dřevěná garáž s myčkou a příslušenstvím
2 890Kč
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteri..
Součástí je vše dle obrázku. Nizozemská společnost Kidkra...
KidKraft Hrací set EVERYDAY HEROES
3 834Kč
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. Tento podrobný hrací set umožňuje dětem vžít se do každodenní práce hrdinů zacháranářů. Set je rozkládací, takže je u něj dost místa pro více dětí. Obsahuje 28 ks příslušenství. - 3 patra..
Velký dřevěný hrací set EVERYDAY HEROES od značky KidKraft. T...
KidKraft Hrací set piráti
4 200Kč
Velký dřevěný hrací set Piráti od značky KidKraft je ideální pro mladé dobrodruhy. Obsahuje deluxe pirátskou skrýš, robustní loď a dokonce i samostatnou průzkumnou věž. Ach jo, a tam piráti! A děla! A zakopaný poklad! Skládá ze 3 základních částí -..
Velký dřevěný hrací set Piráti od značky KidKraft je ideální ...
KidKraft Mega rampa pro závodní autíčka
3 377Kč
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně velký i prohru několika dětí současně - vyrobeno z masivního dřeva a plastu - velmi odolná a pevná konstrukce - dodáváno s přehledným montážním návodem - rozměry: 57 výška x 88 šířka 37 hlo..
Velký dřevěný hrací set od značky KidKraft. - dostatečně ve...
Le Toy Van Garáž Dino's Red
2 339Kč
Le Toy Van garáž Dino's Red Pevná třípatrová ručně malovaná garáž Dino's Red s funkčním výtahem, heliportem a dvěmi sjezdovými rampami. Balení obsahuje 1 ks autíčka a samolepky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hrač..
Le Toy Van garáž Dino's Red Pevná třípatrová ručně malovaná ...
Le Toy Van Garáž Le Grand
2 859Kč
Le Toy Van garáž Le Grand Třípodlažní dřevěná garáž se dvěmi sjezdovými rampami a funkčním výtahem. Garáž obsahuje auto, vrtulník a benzínovou stanici. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kv..
Le Toy Van garáž Le Grand Třípodlažní dřevěná garáž se dvěmi...
Le Toy Van Garáž Le Mike
3 119Kč
Le Toy Van garáž Le Mike Ručně malovaná garáž Le Mike v retro stylu obsahuje funkční výtah, heliport, 2 sjezdové rampy, čerpací stanici, 2 autíčka, 4 značky a 3 kužely. Garáž je posazena na základní desku se závodní dráhou. Garáž bala navržena pro..
Le Toy Van garáž Le Mike Ručně malovaná garáž Le Mike v retr...
Le Toy Van Hrad Camelot
2 199Kč
Le Toy Van hrad Camelot Ručně malovaný čtvercový hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní. Hrad je navržen pro postavičky Le Toy Van, které naleznete v naší nabídc..
Le Toy Van hrad Camelot Ručně malovaný čtvercový hrad má pro...
Le Toy Van Hrad Excalibur
2 599Kč
Le Toy Van hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní a rytířské souboje. Hrad je navržen pro postavičky Le Toy Van, které naleznete v n..
Le Toy Van hrad Excalibur Ručně malovaný hrad má propracovan...
Le Toy Van Hrad Lionheart
3 899Kč
Le Toy Van hrad Lionheart Ručně malovaný hrad Lionheart je největším hradem od značky Le Toy Van. Hrad má propracované detaily a dominuje mu velký funkční padací most. Věžě, hradby a věžičky nabízí spoustu místa pro hraní. Celý hrad je posazen na ..
Le Toy Van hrad Lionheart Ručně malovaný hrad Lionheart je n...
Le Toy Van Katapult
440Kč
Le Toy Van Katapult Ochraňte svůj hrad před útoky nepřátel pomocí dřevěného katapultu s prakem, který je vybaven mechanismem pro navíjení a házení dělových koulí. Nenechte si svůj hrad obsadit! Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prém..
Le Toy Van Katapult Ochraňte svůj hrad před útoky nepřátel p...
Le Toy Van Můj první hrad červený
1 559Kč
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hrad se čtyřmi červenými věžemi s vlajkami a padací branou. Dodává se s 30 samolepkami. Vhodné pro postavičky Le Toy van do 13 cm. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Le Toy Van Můj první hrad červený Dřevěný ručně malovaný hra...
Le Toy Van Pirátská loď Barbarossa
1 819Kč
Právě teď začíná velké pirátské dobrodružství! Vyplujte na moře s touto klasickou malovanou dřevěnou pirátskou lodí Barbarossa s motivem lebky a zkříženými meči na plachtách. Součástí lodi je vraní hnízdo, náčiní, dělo, závěsná kotva, dveře zavazad..
Právě teď začíná velké pirátské dobrodružství! Vyplujte na mo...
Le Toy Van Pirátská loď Little Capitan
880Kč
Le Toy Van pirátská loď Little Capitan Zábavná dřevěná pirátská loď vhodná pro děti od 18 měsíců. Součástí jsou 2 postavičky pirátů. Děti mohou objevit odnímtelné podpalubí, kormidlo, dělo, plátěné plachty a vlaječku s pirátským motivem a hravé ma..
Le Toy Van pirátská loď Little Capitan Zábavná dřevěná pirát...
Le Toy Van Pirátská pevnost Buccaneer
1 540Kč
Le Toy Van pirátská pevnost Buccaneer Ručně malovaná plně vybavená pirátská pevnost nabízí úžásná dobrodružství pro naše malé piráty. Obsahuje pirátské vlajky, vraní hnízdo, lanový žebřík, nákladní naviják, kotvu, dveře se sítí, tajné otočné dveř..
Le Toy Van pirátská pevnost Buccaneer Ručně malovaná plně vy...
Le Toy Van Postavička koníček hnědý
311Kč
Le Toy Van postavička - Koníček hnědý Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s doplňky. Postavička má doplňky z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zaj..
Le Toy Van postavička - Koníček hnědý Krásná dřevěná ručně m...
Le Toy Van Postavička koníček šedý
311Kč
Le Toy Van postavička - Koníček šedý Krásná dřevěná ručně malovaná postavička. Postavička má ručně šité dopňky z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zaji..
Le Toy Van postavička - Koníček šedý Krásná dřevěná ručně ma...
Le Toy Van Postavička král
197Kč
Le Toy Van postavička - Král Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kval..
Le Toy Van postavička - Král Krásná dřevěná ručně malovaná p...
Le Toy Van Postavička pirát Jolly
197Kč
Le Toy Van Postavička pirát Jolly Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu...
Le Toy Van Postavička pirát Jolly Krásná dřevěná ručně malov...
Le Toy Van Postavička pirát Sammy
197Kč
Le Toy Van postavička - Pirát Sammy Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním design..
Le Toy Van postavička - Pirát Sammy Krásná dřevěná ručně mal...
Le Toy Van Postavička pirátský kapitán
197Kč
Le Toy Van postavička - Pirátský kapitán Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním d..
Le Toy Van postavička - Pirátský kapitán Krásná dřevěná ručn...
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři
649Kč
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním desi..
Le Toy Van Postavičky hradní rytíři Krásná dřevěná ručně mal...
Le Toy Van Útočná hradní věž
751Kč
Le Toy Van útočná hradní věž Dřevěná malovaná útočná šestikolová věž s padací plošinou, katapultem, dělovými koulemi a žebříkem. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje p..
Le Toy Van útočná hradní věž Dřevěná malovaná útočná šestiko...
Small Foot Dětská dřevěná parkovací garáž stavba
1 259Kč
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parkoviště a stavby nabízí zábavu na několik hodin. Jeřáb lze otáčet a je vybaven velkými kleštěmi, které mohou zvedat různé komponenty. Garáž má výtah, 3 dřevěná vozidla s pohyblivými plastov..
Dětské srdce bude bít rychleji! Tato nádherná kombinace parko...
Small Foot Dětská parkovací dřevěná garáž Metropole
1 899Kč
Detailní garáž z barevné lakované překližky. Parkování je možné na 3 různých patrech + je k dispozici přistávací plocha pro vrtulníky a výtah s klikou, který přináší malým řidičům největší zábavu a radost. Příslušenství tvoří autíčka a otočná čerpa..
Detailní garáž z barevné lakované překližky. Parkování je mož...
Small Foot Dětská patrová dřevěná garáž
3 699Kč
Auto fanoušci! Zde je tvůrčí obohacení pro hodiny hraní! Tento extra velký parkovací dům z velice stabilní desky a detailními barevnými motivy nechává auta jezdit přes rozdílná poschodí, nebo je výtahem vyzvedne! Hladká trať bez schodů umožňuje dět..
Auto fanoušci! Zde je tvůrčí obohacení pro hodiny hraní! Tent...
Zobrazuji 1 až 32 z 45 (celkem stran 2)