Přihlásit seZaregistrovat se

Siku farma

Siku farmaJohn Deere s čelním nakladačem a přívěsem, měřítko 1:87
309Kč
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením za nízkou cenu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopí..
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká...
Kovový model - SIKU Blister - Traktor Claas Ares
86Kč
Model traktoru, který je detailně propracován, má snímatelnou kabinu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšš..
Model traktoru, který je detailně propracován, má snímatelnou...
Kovový model - SIKU Blister - Traktor John Deere 7530
86Kč
Kvalitní model traktoru je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením za nízkou cenu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které v..
Kvalitní model traktoru je vyroben z kovu s plastovými doplňk...
Kovový model - SIKU Blister - Traktor Massey Ferguson
67Kč
Model traktoru Massey Ferguson, kovové šasi. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabíz..
Model traktoru Massey Ferguson, kovové šasi. Modely aut, prac...
Kovový model - SIKU Blister - Traktor MB
97Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Kovový model - SIKU Blister - Traktor s přívěsem na kulatinu
175Kč
Malý model traktoru Fendt s přívěsem na klády. Přívěs je vybaven nakládacím jeřábem, který je otočný a lze jím nakládat na přívěs klády, které jsou také součástí sady. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika m..
Malý model traktoru Fendt s přívěsem na klády. Přívěs je vyba...
Kovový model - SIKU Blister - Žací traktor
97Kč
Model traktůrku na sekání trávy. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově ..
Model traktůrku na sekání trávy. Modely aut, pracovních stroj...
Kovový model - SIKU Farmer - Claas žací stroj 1:50
562Kč
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné s..
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká...
Kovový model - SIKU Super - traktor John Deere
105Kč
Model traktoru John Deere, kovové šasi. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i d..
Model traktoru John Deere, kovové šasi. Modely aut, pracovníc...
SIKU Blister - Dvouosý zemědělský přívěs Fortuna
86Kč
Dvouosý přívěs Fortuna. Otočná přední osa, otevíratelná bočnice, funkční vyklápění na jednu stranu. Kovová oj a plastové tělo přívěsu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zp..
Dvouosý přívěs Fortuna. Otočná přední osa, otevíratelná bočni...
SIKU Blister - John Deere 7530 s přívěsem na siláž
175Kč
Malý model traktoru John Deere s vlekem na siláž. Model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Korba odpojitelného přívěsu je plastová s výklopným zadním čelem. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítká..
Malý model traktoru John Deere s vlekem na siláž. Model je vy...
SIKU Blister - John Deere traktor s balíkovačkou
175Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
SIKU Blister - Traktor Fendt Favorit 926 Vario
67Kč
Kovový model traktoru Fendt Favorit 926 Vario Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabí..
Kovový model traktoru Fendt Favorit 926 Vario Modely aut, pra...
SIKU Blister - Traktor s předním nakladačem
97Kč
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky zemědělské techniky. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné str..
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky ...
SIKU Blister - Traktor se zavlažovacím kotoučem
175Kč
SIKU Blister - Traktor se zavlažovacím kotoučem Traktor se zavlažovacím systémem je detailně propracovaný model kopie. U plodin, které mají vysoké nároky na spotřebu vody nebo během období suchého léta, se používá mobilní zavlažování. SIKU Fendt ..
SIKU Blister - Traktor se zavlažovacím kotoučem Traktor se z...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)