Přihlásit seZaregistrovat se

Siku farma

Siku farmaSiku Kovový model Claas žací stroj 1:50
562Kč
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné s..
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká...
Siku Kovový model dvouosý zemědělský přívěs Fortuna
86Kč
Dvouosý přívěs Fortuna. Otočná přední osa, otevíratelná bočnice, funkční vyklápění na jednu stranu. Kovová oj a plastové tělo přívěsu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zp..
Dvouosý přívěs Fortuna. Otočná přední osa, otevíratelná bočni...
Siku Kovový model John Deere 7530 s přívěsem na siláž
175Kč
Malý model traktoru John Deere s vlekem na siláž. Model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Korba odpojitelného přívěsu je plastová s výklopným zadním čelem. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítká..
Malý model traktoru John Deere s vlekem na siláž. Model je vy...
Siku Kovový model John Deere s čelním nakladačem a přívěsem měřítko 1:87
309Kč
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením za nízkou cenu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopí..
Kvalitní model je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká...
Siku Kovový model traktor John Deere 7530
86Kč
Kvalitní model traktoru je vyroben z kovu s plastovými doplňky. Vyniká detailním provedením za nízkou cenu. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které v..
Kvalitní model traktoru je vyroben z kovu s plastovými doplňk...
Siku Kovový model traktor MB
97Kč
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabízí i dálkově řízené modely. Modely Siku jsou ..
 Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších ...
Siku Kovový model traktor s předním nakladačem
97Kč
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky zemědělské techniky. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné str..
Model traktoru s nakladačem balíku nadchne všechny milovníky ...
Siku Kovový model traktor s přívěsem na kulatinu
175Kč
Malý model traktoru Fendt s přívěsem na klády. Přívěs je vybaven nakládacím jeřábem, který je otočný a lze jím nakládat na přívěs klády, které jsou také součástí sady. Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika m..
Malý model traktoru Fendt s přívěsem na klády. Přívěs je vyba...
Siku Traktor Fendt Favorit 926 Vario
67Kč
Kovový model traktoru Fendt Favorit 926 Vario Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel v několika měřítkách se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. Nejvyšší řada Siku CONTROL nabí..
Kovový model traktoru Fendt Favorit 926 Vario Modely aut, pra...
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)