Přihlásit seZaregistrovat se

Plyšové hračky

Plyšové hračky

Plyšáci a plyšáčci jsou příjemnou dekorací i oblíbeným mazlíčkem. 


Bino - Ještěrka fialová 80 cm
140Kč
Bino - Ještěrka fialová 80 cm Roztomilý měkký mazlíček ve tvaru fialové ještěrky 80cm. Materiál 100% polyester. Plněno polystyrénovými kuličkami. Čistit povrchově vlhkým hadříkem. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České r..
Bino - Ještěrka fialová 80 cm Roztomilý měkký mazlíček ve tv...
Bino - Ještěrka růžová 80 cm
140Kč
Bino - Ještěrka růžová 80 cm Roztomilý měkký růžová ještěrka 80cm. Materiál 100% polyester. Plněno polystyrénovými kuličkami. Čistit povrchově vlhkým hadříkem. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech..
Bino - Ještěrka růžová 80 cm Roztomilý měkký růžová ještěrka...
Bino - Ještěrka zelená 80 cm
140Kč
Bino - Ještěrka zelená 80 cm Roztomilý měkký mazlíček zelená ještěrka 80cm. Materiál 100% polyester. Plněno polystyrénovými kuličkami. Čistit povrchově vlhkým hadříkem. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v ..
Bino - Ještěrka zelená 80 cm Roztomilý měkký mazlíček zelená...
Bino - Šnek barevný
156Kč
Bino - Šnek barevný Roztomilý měkký mazlíček ve tvaru barevné šneka 27cm. Materiál 100% polyester. Plněno polystyrénovými kuličkami. Čistit povrchově vlhkým hadříkem. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Kl..
Bino - Šnek barevný Roztomilý měkký mazlíček ve tvaru barevn...
CARS 3 - Plyšový BURÁK
399Kč
CARS 3 - Plyšový BURÁK Pořiďte si domů odtahovku, která každý večer zařídí, že budou vaše děti v postýlkách načas. Burák, alias odtahový vůz z oblíbené animované série Cars, je jako parťák na spaní naprosto spolehlivý. Hračka je 25 c velká a je vy..
CARS 3 - Plyšový BURÁK Pořiďte si domů odtahovku, která každ...
CARS 3 - Plyšový MCQUEEN malý
256Kč
CARS 3 - Plyšový MCQUEEN malý Že auťáky do postýlky nepatří? Jen si vzpomeňte, kolikrát se váš malý závodník snažil vás přesvědčit o opaku. S plyšovým Bleskem McQueenem se mu to už určitě podaří. Heboučká hračka mu třeba pomůže lépe usnout nebo mu..
CARS 3 - Plyšový MCQUEEN malý Že auťáky do postýlky nepatří?...
Deka Jízda
376Kč
Super měkká přikrývka s romantickým motivem dělá pobyt na pohovnce ještě příjemnější! Perte v rukách při teplotě 30 ° C...
Super měkká přikrývka s romantickým motivem dělá pobyt na poh...
Dětská kabelka - Koník v kabelce Western
234Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dětská růžová kabelka - Pudl v kabelce Trixi
248Kč
Součástí kabelky je vyjímatelný plyšový pejsek pudl.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Součástí kabelky je vyjímatelný plyšový pejsek pudl.Německá f...
Krtek sedící baby
219Kč
Mikro-plyšový Krteček je ve spodní části naplněn fazolkami, rozvíjející hmatové schopnosti dítěte.Balený v dárkové krabičce.Pro děti bez omezení věku, CE..
Mikro-plyšový Krteček je ve spodní části naplněn fazolkami, r...
Kůň k navlečení MAXI
990Kč
Opravdovým hitem je tento měkoučký koník na nošení! Jezdec jednoduše „vstoupí“ do měkce vypolstrovaného koně, nastaví si popruhy na požadovanou délku a už koníček pádí! Správkýni stájí večer připadne úkol oddělit koně od jezdce. Německá firma Leg..
Opravdovým hitem je tento měkoučký koník na nošení! Jezdec je...
Mazlící pejsek IPO
211Kč
Mazlící pejsek "IPO" patří mezi plyšové kamarády z kolekce Niny . Všichni mazlíčci z této kolekce žijí velmi blízko za obzorem v lese zvaném „Niniwoods“. Každý z nich si chce najít svého dětského kamaráda, mazlit se s ním, hrát si nebo ho utěšovat,..
Mazlící pejsek "IPO" patří mezi plyšové kamarády z kolekce Ni...
Muzikální hračky - Medvídek s basovou kytarou
231Kč
Kulatým jezdcem na kytaře se dá pohybovat a při brnkání na konec nerezového pásku se mění výška tónu. Velice věrně tato hračka zní jako brumlání medvěda. Šikovní jedinci svedou velmi rychle vybrnkat melodii. Hračka je určena pro děti od tří let. Ve..
Kulatým jezdcem na kytaře se dá pohybovat a při brnkání na ko...
Petitcollin Skákací Králiček
118Kč
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudovala bohaté zkušenosti jak vyrábět panenky stále tra..
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol...
Petitcollin Skákací Kuřátko
118Kč
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudovala bohaté zkušenosti jak vyrábět panenky stále tra..
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol...
Piňata Unicorn
446Kč
Piňata Unicorn Spousta party zábavy s tímto hitem! Tento barevný jednorožec vyrobený z papíru, lepenky a krepového papíru jistě podtrhne atmosféru každé dětské oslavy narozenin. Jeho břicho může být naplněno sladkostmo,i malými hračkami a konfe..
Piňata Unicorn Spousta party zábavy s tímto hitem! Tento ...
Plyšák Liška
243Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Plyšák Medvídek s bryndákem
402Kč
Měkoučký medvídek Teddy miluje med nade vše. To potvrzuje jeho bryndáček na břiše: „I love honey“! S ním se každý rád pomazlí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot..
Měkoučký medvídek Teddy miluje med nade vše. To potvrzuje jeh...
Plyšák Medvídek s tričkem
223Kč
Měkoučký medvídek Teddy je k zamilování. Nosí tričko s květinovým motivem, které se dá svlékat a oblékat. Medvídek najde místo všude a nadchne svýma knoflíkovýma očima. S medvídkem se každý rád pomazlí.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalit..
Měkoučký medvídek Teddy je k zamilování. Nosí tričko s květin...
Plyšák Mimoň Kevin na expedici
780Kč
Plyšák Mimoň Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně ..
Plyšák Mimoň Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalit...
Plyšák Žába Fergie
680Kč
Tato roztomilá žába z měkké látky a s barevným motýlem přináší nejmladším skvělé příležitosti k prozkoumání jejich smyslů a motorických schopností. V nohách má chrastítka, ruce jsou vyplněny praskající fólií a jakmile otevře ústa uvidí děti svůj zr..
Tato roztomilá žába z měkké látky a s barevným motýlem přináš...
Plyšová hračka - Pes Benny, malý
156Kč
Jmenuji se Benny. Když se rozeběhnu, nic mě nezastaví. Moje ouška vlají s větrem a já jsem šťastný, že budu zase první. Milui sport, zábavu a volnost. Původ: mám temperament v krvi. Jsem Ital s velkým srdcem. Velikost: 22 cm Věk: 3+ ..
Jmenuji se Benny. Když se rozeběhnu, nic mě nezastaví. Moje o...
Plyšový dráček
239Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Plyšový hroch Nino
380Kč
Plyšový roztomilý hroch nabízí mnoha překvapení pro prsty, oči a uši! Kvičí v nohách a v hlavě mu vesele chrastí chrastítko! Skvělé fóliové zrcadlo na břišní kapse a v něm na gumičce přišitý a látkou obšitý kroužek na kousání potěší mladé průzkumní..
Plyšový roztomilý hroch nabízí mnoha překvapení pro prsty, oč...
Plyšový jednorožec Unicorn
267Kč
Díky barevné hřívě, lesklému rohu a velkým očím okouzlí každé dětské srdce. Jednorožec je ušitý z příjemné měkké tkaniny, takže je ideální pro děti jako kamarád do postýlky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od ro..
Díky barevné hřívě, lesklému rohu a velkým očím okouzlí každé...
Plyšový krtek 35 cm v kalhotkách
794Kč
Krtek v kalhotkách. Oblíbená dětská postavička od Zdeňka Milera v plyšovém provedení.  ..
Krtek v kalhotkách. Oblíbená dětská postavička od Zdeňka Mile...
Plyšový Medvídek Ferdinand
193Kč
Tento medvěd je ideální kamarád pro velké a malé medvědí fanoušky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro ..
Tento medvěd je ideální kamarád pro velké a malé medvědí fano...
Polštář medvěd Olivia
260Kč
Polštářek z kolekce Lumpin s motivem oblíbeného plyšáka ovečky Olivie vás bude doprovázet kdekoliv budete potřebovat. Je vyroben z měkkého příjemného materiálu. Rozměr: 40 x 27 cm. Výrobek není hračka. Prosím, dříve než dáte tento polštářek dítěti,..
Polštářek z kolekce Lumpin s motivem oblíbeného plyšáka ovečk...
Polštářek Kmen
389Kč
Materiál 100 polyester, obal se zipem, výplň molitan. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hra..
Materiál 100 polyester, obal se zipem, výplň molitan. Německ...
Small Foot Fleecová deka a kostým Olaf
830Kč
Small Foot Fleecová deka a kostým Olaf Fleecová děka Olaf potěší a zahřeje každého fanouška oblíbené pohádky Frozen. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají o..
Small Foot Fleecová deka a kostým Olaf Fleecová děka Olaf po...
Zobrazuji 1 až 32 z 38 (celkem stran 2)