Přihlásit seZaregistrovat se

Puzzle oblékací

Puzzle oblékacíBigjigs Baby Oblékací puzzle holčička
327Kč
Tento komplet s deseti výměnnými díly si vaše deti určitě zamilují. S touto nádherně zábavnou Dressing Girl Puzzle můžou zaměňovat oblečení, jak jim to jejich představivost dovolí. Každý kus je velmi pestře zbarvený a jednoduchý pro práci malých pr..
Tento komplet s deseti výměnnými díly si vaše deti určitě zam...
Bigjigs Toys Oblékací puzzle Pan medvěd
123Kč
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha ..
Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočát...
Bino Dřevěná šatní skříň velká - klaun
165Kč
Oblékací puzzle veselého klauna s sebou přináší nespočet kombinací a zábavy. U dětí podporuje schopnost kombinovat a soustředit se.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky ..
Oblékací puzzle veselého klauna s sebou přináší nespočet komb...
Petitcollage Magnetické puzzle - Pohádkové postavy
380Kč
Sada oblékacích postaviček v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks magnetických částí vytváří až 80 různých kreativních kombinací pohádkových postav. Obsahuje 2 velké postavičky a 2 dřevěné stojánky. Hlavním posláním americké firmy Petitcolla..
Sada oblékacích postaviček v krabičce uzaviratelné magnetem s...
Petitcollage Magnetické puzzle - Superhrdinové
398Kč
Sada superhrdinů v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks magnetických částí vytváří až 80 různých kreativních kombinací převleků pro superhrdiny. Obsahuje 2 velké superhrdiny a 2 dřevěné stojánky. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage ..
Sada superhrdinů v krabičce uzaviratelné magnetem s 27 ks mag...
Small Foot Dřevěné puzzle anatomie
408Kč
Zde se děti učí více než jen obratnost a poznání tvaru a barev – v 5 vrstvách je zobrazeno dítě od kostry až po oblečené dítě! 5 malých okének pomáhá při skládání 4 vrstev, každá vrstva má 7 dílů. Poučný puzzle z překližky, detailně zpracováno s mn..
Zde se děti učí více než jen obratnost a poznání tvaru a bare...
Small Foot Převlékací magnetická panenka Magda
396Kč
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnetickými šaty. Součásti jsou  boty, kalhoty, košile a šaty. Módní oblečení je sestaveno pro akce jako slavnostní koncerty nebo plážové párty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitní..
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnet...
Tidlo Dřevěné puzzle malí kamarádi
203Kč
Dřevěné puzzle malí kamarádi obsahuje 4 páry kamarádů – chlapce a dívku v každém setu. Hlava, tělo a nohy každé postavičky jsou oddělené, na dětech tak zůstává je správně složit. Jak správně postavit figurku jim napoví náčrt na herní desce. Pro ext..
Dřevěné puzzle malí kamarádi obsahuje 4 páry kamarádů – chlap...
Vilac Dřevěné oblékací puzzle kočička
209Kč
Oblékací puzzle s postavičkou kocoura Lucy, obsahuje 18 dílků. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají e..
Oblékací puzzle s postavičkou kocoura Lucy, obsahuje 18 dílků...
Vilac Magnetické oblékací puzzle Arthurova dobrodružství
581Kč
Postavička Arthura může každou chvíli prožít jiné dobrodružství. Balení obsahuje 34 ks dřevěných dílků, které se na postavičku snadno připevní díky magnetu. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jso..
Postavička Arthura může každou chvíli prožít jiné dobrodružst...
Vilac Oblékací puzzle Lola
272Kč
Užijte si s Lolou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 kusy oblečení, které můžete libovolně kombinovat. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, ..
Užijte si s Lolou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 ku...
Vilac Oblékací puzzle Sacha
272Kč
Užijte si se Sachou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 kusy oblečení, které můžete libovolně kombinovat. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí..
Užijte si se Sachou zábavu při oblékání. Balení obsahuje 6x3 ...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)