Přihlásit seZaregistrovat se

Tobogány a dráhy

Tobogány a dráhyBigjigs Toys dřevěná kuličková dráha
771Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs To...
Bino - Kuličková dráha, 40 dílů
549Kč
Bino - Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 40 dílů. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábě..
Bino - Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stav...
Datel na stromě
91Kč
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u .... To máte třeba DEKORACE:dekorace na zeď , dekorac..
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů. Česká...
Detoa Kuličková dráha
416Kč
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše ratolest. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. Sada obsahuje 48 dře..
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví...
Dřevěná kuličková dráha
688Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěná kuličková dráha s autíčky
2 726Kč
Dřevěná kuličková drýha s autíčky a kolečkem. Zabaví děti na dlouhé hodiny. Rozvíjí motoriku a logické myšlení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Dřevěná kuličková drýha s autíčky a kolečkem. Zabaví děti na ...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Kolotoč a Vír
914Kč
Kuličková dráha Kolotoč a Vír ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, u které zažijete spoustu zábavy! Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kterou ..
Kuličková dráha Kolotoč a Vír ze série TRIX® od firmy Wonderw...
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally
609Kč
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skládací kuličková dráha s kladívkem pro zatloukání kuliček nabízí různé variace hry. Součístí je i autíčko Formule 1, které může na dráze také závodit. Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skláda...
Dřevěná zvonková dráha autíčka
676Kč
Dřevěná zvonková dráha autíčka Krásná a barevná zvonková dráha s 4 autíčky, které při zdoláván dráhy rozezvučí zvonečky v každém patře dráhy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky ..
Dřevěná zvonková dráha autíčka Krásná a barevná zvonková dráh...
Dřevěné hračky - Domino Rallye Theo
569Kč
Šikovně budujte stále nové dráhy z nalakovaných dřevěných kamenů a potom kolečkem uveďte kameny do postupného pádu! O úžasné efekty při rallye se postarají brány, kulaté kameny a malé prvky. Všech 137 dílů je uloženo v hezky zpracované dřevěné krab..
Šikovně budujte stále nové dráhy z nalakovaných dřevěných kam...
Dřevěné hračky - Dřevěná dráha tučňáci
526Kč
4 dřevěná autíčka se řítí dolů po 6 patrech a jsou fascinující hračkou pro dětské ruce i oči. Veselí tučňáci zdobící dráhu a "ledový" vzor jen zdánlivě chladí zápal pro hru.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku..
4 dřevěná autíčka se řítí dolů po 6 patrech a jsou fascinujíc...
Dřevěné hračky - Dřevěná kuličková dráha Melodie
1 398Kč
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněné kuličky jednotlivě nebo v koloně přes listy směrem dolů, přičemž každý list vydá jiný zvuk. Listy z barvené překližky jsou vsazené přesně do kmene z masivního dřeva a kuličky rolující d..
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněn...
Dřevěné hračky - Dřevěná kuličková elipsa
459Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěné hračky - Dřevěná závodní dráha 4 autíčka
459Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler za...
Dřevěné hračky - Dřevěná závodní dráha velká 4 autíčka
526Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler...
Dřevěné hračky - Dřevěné hry - Dřevěný tobogán
616Kč
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.Příroda nabízí m..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classi...
Dřevěné hračky - Dřevěný tobogán strom přírodní
595Kč
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíčka (6x3 cm). Na tobogánu jsou zobrazena vtipná a roztomilá zvířátka. Autíčka po rychlém sjezdu cinkají o zabudovaný zvoneček.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných h..
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíč...
Dřevěné hračky - Dřevěný žebřík beruška
168Kč
Beruška, která "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobča..
Beruška, která "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česk...
Dřevěné hračky - Dřevěný žebřík kominíček
168Kč
Kominíček, který "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluob..
Kominíček, který "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní če...
Dřevěné hračky - Dřevěný žebřík letadélko
168Kč
Letadélko, které "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluob..
Letadélko, které "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní če...
Dřevěné hračky - Dřevěný žebřík sluníčko
168Kč
Sluníčko, které "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česká výroba. Vyrobeno z tuzemských dřevin výhradně na území ČR. Dřevěné hračky disponují kvalitním zpracováním, vše probíhá ručně. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobča..
Sluníčko, které "kotrmelcuje" po žebříku dolů. Kvalitní česk...
Dřevěné hračky - Kaskádová věž klap klap
239Kč
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vláčky klapajíc sjíždění po trati. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny..
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vlá...
Dřevěné hračky - Kaskádová věž Zip-Zap, Deluxe
459Kč
Veselý klapot barevného vláčku potěší dětské smysly. Znovu a znovu posazují děti vozík nahoru - a už začíná další razantní jízda.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small f..
Veselý klapot barevného vláčku potěší dětské smysly. Znovu a ...
Dřevěné hračky - Kuličková dráha
1 281Kč
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně lakovaného dřeva nabízejí malým architektům prostor pro jejich představy. Pokud díly správně postaví, vytvoří dráhu pro kuličky. Takto školí motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Č..
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně la...
Dřevěné hračky - Kuličková dráha 80 dílů
1 321Kč
80 dílná kuličková dráha.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
80 dílná kuličková dráha.Německá firma Legler zaměřená na výr...
Dřevěné hračky - Kuličková dráha se zvukem
443Kč
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile se skleněná kulička vloží do dřevěné, lze postupně slyšet různé zvuky, protože cestou dolů spadne na různě veliká dřevěná křídla podobná větrníku, čímž vznikají různé zvuky. Zvuk se..
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Ja...
Klip klap dráha s 4 autíčky
338Kč
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dráha s barevnými plastovými díly a 4 barevnými autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají oz..
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dr...
Stavba - kuličková dráha, 66ks
989Kč
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 66 dílů. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své..
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výs...
Velká autíčková dráha Klik-klak
1 165Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Vilac datel na tyči
168Kč
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny..
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů.Již víc...
Žebřík kominíček
91Kč
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žebříkem dolů. Pěkná dřevěná dekorace nejen pro děti, ale také na pracovní stůl. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a dop..
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žeb...
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)