Přihlásit seZaregistrovat se

Tobogány a dráhy

Tobogány a dráhyBigjigs Toys Dřevěná kuličková dráha
771Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs To...
Bino Kuličková dráha 40 dílů
549Kč
Bino - Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 40 dílů. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábě..
Bino - Kuličková dráha, 40 dílů Kuličková dráha pro malé stav...
Bino Stavba kuličková dráha 66ks
989Kč
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 66 dílů. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své..
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výs...
Classic world Dřevěný tobogán
616Kč
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.Příroda nabízí m..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classi...
Datel na stromě
91Kč
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.Na samotě u .... To máte třeba DEKORACE:dekorace na zeď , dekorac..
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů. Česká...
Detoa Kuličková dráha
416Kč
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše ratolest. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. Sada obsahuje 48 dře..
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví...
Dřevěná kuličková dráha TRIX - Kolotoč a Vír
914Kč
Kuličková dráha Kolotoč a Vír ze série TRIX® od firmy Wonderworld je skvělá kuličková dráha, u které zažijete spoustu zábavy! Díky své variabialitě, nápaditosti a propracovanému konceptu celé série TRIX® se jedná o velmi hodnotnou hračku, kterou ..
Kuličková dráha Kolotoč a Vír ze série TRIX® od firmy Wonderw...
Small Foot Dřevěná dráha tučňáci
526Kč
4 dřevěná autíčka se řítí dolů po 6 patrech a jsou fascinující hračkou pro dětské ruce i oči. Veselí tučňáci zdobící dráhu a "ledový" vzor jen zdánlivě chladí zápal pro hru.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku..
4 dřevěná autíčka se řítí dolů po 6 patrech a jsou fascinujíc...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact
399Kč
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha melodie
1 340Kč
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněné kuličky jednotlivě nebo v koloně přes listy směrem dolů, přičemž každý list vydá jiný zvuk. Listy z barvené překližky jsou vsazené přesně do kmene z masivního dřeva a kuličky rolující d..
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněn...
Small Foot Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally
608Kč
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skládací kuličková dráha s kladívkem pro zatloukání kuliček nabízí různé variace hry. Součístí je i autíčko Formule 1, které může na dráze také závodit. Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skláda...
Small Foot Dřevěná závodní dráha 4 autíčka
465Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler za...
Small Foot Dřevěná závodní dráha velká 4 autíčka
563Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěná zvonková dráha ryby
989Kč
Dřevěná zvonková dráha ryby Tři veselé barevné ryby plují po dráze dolů a v každém patře zvoní. Jsou vyrobeny z kvalitního dubu. vonková dráha rozvíjí motoriku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Vše..
Dřevěná zvonková dráha ryby Tři veselé barevné ryby plují po ...
Small Foot Dřevěné hračky kuličková dráha se zvukem
465Kč
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile se skleněná kulička vloží do dřevěné, lze postupně slyšet různé zvuky, protože cestou dolů spadne na různě veliká dřevěná křídla podobná větrníku, čímž vznikají různé zvuky. Zvuk se..
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Ja...
Small Foot Dřevěný tobogán strom přírodní
595Kč
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíčka (6x3 cm). Na tobogánu jsou zobrazena vtipná a roztomilá zvířátka. Autíčka po rychlém sjezdu cinkají o zabudovaný zvoneček.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných h..
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíč...
Small Foot Kaskádová věž klap klap
252Kč
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vláčky klapajíc sjíždění po trati. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny..
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vlá...
Small Foot Klip klap dráha s 4 autíčky
338Kč
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dráha s barevnými plastovými díly a 4 barevnými autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají oz..
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dr...
Small Foot Kuličková dráha
1 322Kč
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně lakovaného dřeva nabízejí malým architektům prostor pro jejich představy. Pokud díly správně postaví, vytvoří dráhu pro kuličky. Takto školí motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Č..
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně la...
Small Foot Kuličková dráha pluto 9 m
1 375Kč
Stroje v práci! Kuličkou nejsou v této sadě pouze vedeny, nýbrž i zvedány a dopravovány mechanickými a strojovými zařízeními. Jako malá továrna!..
Stroje v práci! Kuličkou nejsou v této sadě pouze vedeny, nýb...
Small Foot Kuličková dráha venuše svítí ve tmě
689Kč
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně postavená dráha ve tmě svítí a umožňuje skvělé manévry s přiloženými železnými kuličkami...
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně ...
Vilac Datel na tyči
168Kč
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny..
Poklepete datla na hlavu a on se spustí po tyčce dolů.Již víc...
Vilac Kaskáda akrobati
759Kč
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krásná barevná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Obsahuje postavičky jako kůň, lev, klaun, pes, akrobatka, míč. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzs..
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krás...
Vilac Kaskáda domeček
790Kč
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Domek má 3 rampy na obou stranách a tak se dřevěné míčky pohybují shora dolů, ze strany na stranu. A když míček dojede do cíle, zazvoní kovový zvoneček. Hračky V..
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si...
Vilac Kaskáda závodní auta
849Kč
Připravit, pozor, start! Dřevěná závodní kaskáda obsahuje tři autíčka. Položte je na startovní plošinu a pozorujte jak rychle dojedou a doskáčou do cíle. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou v..
Připravit, pozor, start! Dřevěná závodní kaskáda obsahuje tři...
Žebřík kominíček
91Kč
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žebříkem dolů. Pěkná dřevěná dekorace nejen pro děti, ale také na pracovní stůl. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a dop..
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žeb...
Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)