Přihlásit seZaregistrovat se

Tobogány a dráhy

Tobogány a dráhyBigjigs Toys Dřevěná kuličková dráha barevná
720Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs To...
Bino Stavba kuličková dráha 66ks
989Kč
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost. 66 dílů. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hrač..
Velká kuličková dráha pro malé stavitele nadchne konečným výs...
Classic world Dřevěný tobogán
599Kč
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.Příroda nabízí m..
Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classi...
Detoa Kuličková dráha
438Kč
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví nejen Vaše ratolest. I dospělí se rádi vrátí do dětských let. Interaktivní stavebnice, která rozvíjí představivost, logické myšlení, motoriku a prostorové vidění. Sada obsahuje 48 dře..
Detoa Kuličková dráha S dřevěnou kuličkovou dráhou se zabaví...
Small Foot Domino dráha maxi
990Kč
Domino dráha Maxi Dřevěná domino dráha Maxi obsahuje 560 barevných dílků. Rozvíjí logické myšlení dětí, trpělivost a zrušnost dětí hravou formou. S domino dráhou zajijete spoustu skvělé zábavy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních ..
Domino dráha Maxi Dřevěná domino dráha Maxi obsahuje 560 bar...
Small Foot Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem
908Kč
Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem Kuličku musí dítě zatlouct pomocí kladívka na vrcholu věže, kulička poté proijíždí barevnou dráhou. Dítě si upevní motoriku a užije si spoustu zábavy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních..
Dřevěná barevná kuličková dráha s kladívkem Kuličku musí dít...
Small Foot Dřevěná dráha v pastelových barvách
612Kč
Rychlý sestup kouzelným lesem? Na této robustní dráze v pastelových tónech se po svahu zdobeném lesními obyvateli rozběhnou tři různá barevná dřevěná kola zdobená moderními vzory. Obzvláště stabilní se širokou základnou Německá firma Legler zaměře..
Rychlý sestup kouzelným lesem? Na této robustní dráze v paste...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha
699Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact
399Kč
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. ..
Small Foot Dřevěná kuličková dráha Compact Německá firma Leg...
Small Foot Dřevěná kuličková dráha melodie
1 364Kč
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněné kuličky jednotlivě nebo v koloně přes listy směrem dolů, přičemž každý list vydá jiný zvuk. Listy z barvené překližky jsou vsazené přesně do kmene z masivního dřeva a kuličky rolující d..
Tato kuličková dráha je hudebním snem! Nechte rolovat skleněn...
Small Foot Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally
619Kč
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skládací kuličková dráha s kladívkem pro zatloukání kuliček nabízí různé variace hry. Součístí je i autíčko Formule 1, které může na dráze také závodit. Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Dřevěná zatloukací kuličková dráha Rally Multifunkční skláda...
Small Foot Dřevěná závodní dráha 4 autíčka
474Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva!Německá firma Legler za...
Small Foot Dřevěná závodní dráha velká 4 autíčka
545Kč
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Pou..
Závodní dráha z pestrobarevného dřeva! Německá firma Legler...
Small Foot Dřevěné hračky kuličková dráha se zvukem
465Kč
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Jakmile se skleněná kulička vloží do dřevěné dráhy, lze postupně slyšet různé zvuky, protože cestou dolů spadne na různě veliká dřevěná křídla podobná větrníku, čímž vznikají různé zvuky. Z..
Tato kuličková dráha poskytuje opravdický zvukový zážitek. Ja...
Small Foot Dřevěný tobogán strom přírodní
606Kč
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíčka (6x3 cm). Na tobogánu jsou zobrazena vtipná a roztomilá zvířátka. Autíčka po rychlém sjezdu cinkají o zabudovaný zvoneček.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných h..
Vyrobeno z masivního dřeva a překližky, součástí jsou 4 autíč...
Small Foot Kaskádová dráha Space
390Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Kaskádová věž klap klap
270Kč
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vláčky klapajíc sjížděním po trati. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběn..
Dráha včetně vlaku. Potěšení pro oči a uši. Malé kloubové vlá...
Small Foot Klip klap dráha s 4 autíčky
344Kč
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dráha s barevnými plastovými díly a 4 barevnými autíčky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají oz..
Klip klap dráha s 4 autíčky Čtyřpatrová klip klap dřevěná dr...
Small Foot Klip-klap dráha Grant
2 059Kč
Dřevěná klip-klap dráha s 3 barevnými kuličkami, autíčkem a válečkem s rolničkou uvnitř. Na dráhu lze pouštět všechny kuličky najednou, vykouzlí tak krásnou symfonii pohybu a zvuků. Dráha je dky svému provedení skladná. Německá firma Legler zam..
Dřevěná klip-klap dráha s 3 barevnými kuličkami, autíčkem a v...
Small Foot Kuličková dráha
1 345Kč
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně lakovaného dřeva nabízejí malým architektům prostor pro jejich představy. Pokud díly správně postaví, vytvoří dráhu pro kuličky. Takto školí motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Č..
Kvalitně zpracované stavební kostky z přírodního a barevně la...
Small Foot Kuličková dráha 80 dílů
1 455Kč
80 dílná kuličková dráha.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou ..
80 dílná kuličková dráha.Německá firma Legler zaměřená na výr...
Small Foot Kuličková dráha pluto 9 m
1 728Kč
Stroje v práci! Kuličky nejsou v této sadě pouze vedeny, nýbrž i zvedány a dopravovány mechanickými a strojovými zařízeními. Jako malá továrna! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračk..
Stroje v práci! Kuličky nejsou v této sadě pouze vedeny, nýbr...
Small Foot Kuličková dráha Venuše svítí ve tmě
699Kč
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně postavená dráha ve tmě svítí a umožňuje skvělé manévry s přiloženými železnými kuličkami. Baterie nejsou součástí balení. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hr..
Vesmírná kuličková dráha s neonovým efektem. Zcela libovolně ...
Small Foot Velká autíčková dráha Klik Klak
1 262Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Zatloukačka s míčky kuličková dráha Grande
620Kč
Pokuste se prorazit barevné dřevěné koule přes plastové kroužky pomocí kladiva tak, aby sjely po dráze dolů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE ..
Pokuste se prorazit barevné dřevěné koule přes plastové krouž...
Small Foot Zatloukačka věž s kuličkami velká
635Kč
Děti zatloukají 3 barevné koule o průměru 4,5 cm přes plastové kroužky, které pak padají dolů po barevných schodech. Věž fascinuje všechny děti, zlepšuje jejich motorické schopnosti! Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hrač..
Děti zatloukají 3 barevné koule o průměru 4,5 cm přes plastov...
Vilac Dráha Akrobat
790Kč
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krásná barevná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Obsahuje postavičky jako kůň, lev, klaun, pes, akrobatka, míč. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzs..
Kaskáda zvířátek akrobatů je vyrobena z masivního dřeva. Krás...
Vilac Kaskáda domeček
839Kč
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si děti užijí mnoho zábavy. Domek má 3 rampy na obou stranách a tak se dřevěné míčky pohybují shora dolů, ze strany na stranu. A když míček dojede do cíle, zazvoní kovový zvoneček. Hračky V..
Barevný kaskádový domek je krásná dřevěná hračka, s kterou si...
Žebřík kominíček
91Kč
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žebříkem dolů. Pěkná dřevěná dekorace nejen pro děti, ale také na pracovní stůl. Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany vyrábějící ručně malované dětské dekorace a dop..
Dřevěný kominíček posazený na horní příčku sjede dřevěným žeb...
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)