Přihlásit seZaregistrovat se

Párty hry

Activity Champion
725Kč
..
.....
Hra terč na suchý zip
144Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Párty hry - Párty Alias Velká sázka
543Kč
Vsadím se, že to nedokážeš! Předveďte to nejlepší, co ve Vás je! Odhadněte soupeře a vsaďte si na něj! Hra Párty Alias Velká sázka patří na každou pořádnou párty. Je jedno, jak jste staří či chytří, užijete si s ní vždy plno legrace. Párty Al..
Vsadím se, že to nedokážeš! Předveďte to nejlepší, co ve V...
Párty hry - Pivní hra
343Kč
Vychutnávat si své oblíbené pivo a k tomu se s přáteli dobře bavit? Pití piva a zábavu spojí v jedno Pivní hra. Přednosti této hry jsou jednoduchá pravidla, díky kterým můžete začít hrát hned. Čekají na vás zábavné akční úkoly, pivní prší, pivní čí..
Vychutnávat si své oblíbené pivo a k tomu se s přáteli dobře ...
Párty hry - Time´s Up!
489Kč
Legendární a celosvětově úspěšná party hra, nyní v českém vydání. Hráči se rozdělí do týmů po dvou. Hra má 3 kola a v každém kole jeden zástupce týmu za úkol, aby jeho spoluhráč pomocí jeho nápověd uhodnul během 30 sekund co nejvíce známých osobnos..
Legendární a celosvětově úspěšná party hra, nyní v českém vyd...
Párty hry - V hlavní roli
333Kč
Party hra světoznámého autora Reinera Knizii. Svět je plný výzev. Dokážete vybrat správné osobnosti, které vaše výzvy přijmou? Postavte různé známé osobnosti a postavy do hlavních rolí v řadě nepředvídatelných situací! Otočte kartu a přečtěte výzvu..
Party hra světoznámého autora Reinera Knizii. Svět je plný vý...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)