Přihlásit seZaregistrovat se

Nábytek pro panenky

Nábytek pro panenky

Do každého domečku je potřeba si pořídit také vybavení a nábytek.


Bigjigs Toys Dřevěný nábytek do domečku pro panenky
759Kč
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na t..
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Angl...
KidKraft Sada nábytku pro panenky (k domečku Magnolia mansion)
4 886Kč
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft ..
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápad...
Le Toy Van Auto SophieNew!
649Kč
Dřevěné malované auto vhodné pro panenky Le Toy Van. Balení obsahuje zavazadla, která se dají uschovat v kufru auta. Auto má gumová kola pro tichý chod na tvrdých podlahách. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové d..
Dřevěné malované auto vhodné pro panenky Le Toy Van. Balení o...
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 postele s povlečením, noční stolek, věšák na oblečení, hrací koberec s hračkami, psací stůl s židlí, počítač a knihy. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiov..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 p...
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl, 4 židle, jídelní servis, ubrus, podsedáky, hodiny a příborník. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stů...
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje vanu, sprchový kout, toaletu, umyvadlo se zrcadlem, lékarničku a držák s ručníky. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. K..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje van...
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje malý kuchyňský kout, lednici, skříňku s dřezem, pracovní stůl s židličkami a nádobí k vaření i pečení. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje mal...
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice
909Kč
Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkovým povlečením, šatní skříně s věšáky, toaletním stolkem a nočním stolkem. Je zde i krabice na krásný růžičkový klobouk. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémi..
Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkový...
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje poh...
Le Toy Van Nábytek kompletní set do domečku Deluxe
1 320Kč
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného nábytku s doplňky k domečkům Le Toy Van. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přír..
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného náby...
Le Toy Van Nábytek prádelna
629Kč
Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotřebičů a příslušenství pro dokonalý úklid. Sada obsahuje pračku, vysavač, žehličku, sušák na prádlo s kolíčky, žehlící prkno, koš, kbelíky a mop. Britská značka Le Toy Van výrábí tradičn..
Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotře...
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku
1 559Kč
Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení domečku. Osahuje 32 prvků – 16 kusů nábytku + 16 doplňků. Pro panenky 11 cm. Vhodné pro všechny domečky Le Toy Van. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení do...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje patrovou postel, noční stolek s lampičkou, truhlu na hračky a hračky pro děti. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pat...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl s ubrusem a servisem, 4 židle a příborník s otvíracími zásuvkami a dózami. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stů...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se sprchovacím závěsem, umyvadlo se zrcadlem, toaletu, držák ma ručníky. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevě..
Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl nábytku. Set obsahuje troubu se sporákem a digestoří, lednici, skříňku s dřezem a stoleček s 2 židličkami. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje manželskou postel s textilním povlečením, skříň, noční stolek, toaletní stolek , lampu a obraz. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje man...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, lampu, knihovnu, krb, stolek s televizí a konferenční stolek s kobercem. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním de..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje poh...
Le Toy Van Sada dětské hřiště
1 039Kč
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavičkám Le Toy Van. Obsahuje skluzavku, 2 druhy houpaček, skateboard a malovanou základní desku. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v mod..
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavi...
Le Toy Van Set mazlíčciNew!
337Kč
Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými potřebami k domečkům pro panenky. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodníc..
Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými pot...
Small Foot Dřevěný Hippie Van
976Kč
Šedesátá léta jsou zpět! Tradiční Van ze dřeva s pestrobarevným motivem, odjímatelnou střechou , otvíracími dveřmi a kufrem. Vhodné pro postavičky do velikosti 12 cm. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 199..
Šedesátá léta jsou zpět! Tradiční Van ze dřeva s pestrobarevn...
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý
399Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vy..
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý  Hračky anglické ...
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka
416Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající h..
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka  Hračky anglické značky TID...
Tidlo dřevěný nábytek - Ložnice růžová
416Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Ložnice růžová  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynika..
Tidlo dřevěný nábytek - Ložnice růžová  Hračky anglické znač...
Tidlo dřevěný nábytek - Obývací pokoj fialový
416Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Obývací pokoj fialový  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí..
Tidlo dřevěný nábytek - Obývací pokoj fialový  Hračky anglic...
Woody Nábytek do domečku dětský pokoj
301Kč
Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.  WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogick..
Nábytek do domečku ( 90600, 90601) kompletně vyroben z kvalit...
Zobrazuji 1 až 26 z 26 (celkem stran 1)