Přihlásit seZaregistrovat se

Nábytek pro panenky

Nábytek pro panenky

Do každého domečku je potřeba si pořídit také vybavení a nábytek.


Bigjigs Toys Dřevěný nábytek do domečku pro panenky
759Kč
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na t..
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Angl...
KidKraft Sada nábytku pro panenky (k domečku Magnolia mansion)
4 886Kč
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft ..
Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápad...
Le Toy Van Auto Sophie
550Kč
Le Toy Van auto Sophie Dřevěné malované auto vhodné pro panenky Le Toy Van. Balení obsahuje zavazadla, která se dají uschovat v kufru auta. Auto má gomová kola pro tichý chod na tvrdých podlahách. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, p..
Le Toy Van auto Sophie Dřevěné malované auto vhodné pro pane...
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Dětský pokoj Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 postele s povlečením, noční stolek, věšák na oblečení, hrací koberec s hračkami, psací stůl s židlí, počítač a knihy. Le Toy Van výrábí trad..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Dětský pokoj Dřevěný malovaný...
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Jídelna Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl, 4 židle, jídelní servis, ubrus, podsedáky, hodiny a příborník. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderní..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Jídelna Dřevěný malovaný náby...
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Koupelna Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje vanu, sprchový kout, toaletu, umyvadlo se zrcadlem, lékarničku a držák s ručníky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hr..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Koupelna Dřevěný malovaný náb...
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Kuchyně Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje malý kuchyňský kout, lednici, skříňku s dřezem, pracovní stůl s židličkami a nádobí k vaření i pečení. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Kuchyně Dřevěný malovaný náby...
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Ložnice Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkovým povlečením, šatní skříně s věšáky, toaletním stolkem a nočním stolkem. Je zde i krabice na krásný růžičkový klobouk. Le Toy Van výrábí tradič..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Ložnice Malovaný dřevěný náb...
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj
665Kč
Le Toy Van nábytek Daisylane - Obývací pokoj Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, pré..
Le Toy Van nábytek Daisylane - Obývací pokoj Dřevěný malovan...
Le Toy Van Nábytek kompletní set do domečku Deluxe
1 320Kč
Le Toy Van nábytek - Kompletní set do domečku Deluxe Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného nábytku s doplňky k domečkům Le Toy Van. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kval..
Le Toy Van nábytek - Kompletní set do domečku Deluxe Komplat...
Le Toy Van Nábytek prádelna
515Kč
Le Toy Van nábytek - Prádelna Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotřebičů a příslušenství pro dokonalý úklid. Sada obsahuje pračku, vysavač, žehličku, sušák na prádlo s kolíčky, žehlící prkno, koš, kbelíky a mop. Le Toy Va..
Le Toy Van nábytek - Prádelna Dřevěný nábytek do domečku pro...
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku
1 320Kč
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení domečku. Osahuje 32 prvků – 16 kusů nábytku + 16 doplňků. Pro panenky 11 cm. Vhodné pro všechny domečky Le Toy Van. Le Toy Van výrá..
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku Můj prv...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj
550Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Dětský pokoj Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje patrovou postel, noční stolek s lampičkou, truhlu na hračky a hračky pro děti. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Dětský pokoj Dřevěný malovan...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna
550Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Jídelna Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl s ubrusem a servisem, 4 židle a příborník s otvíracími zásuvkami a dózami. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hrač..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Jídelna Dřevěný malovaný náb...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna
469Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Koupelna Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se sprchovacím závěsem, umyvadlo se zrcadlem, toaletu, držák ma ručníky. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Le Toy Van výrábí tradiční, vyso..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Koupelna Dřevěný malovaný ná...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně
550Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Kuchyně Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl nábytku. Set obsahuje troubu se sporákem a digestoří, lednici, skříňku s dřezem a stoleček s 2 židličkami. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce ..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Kuchyně Dřevěný malovaný náb...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice
480Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Ložnice Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje manželskou postel s textilním povlečením, skříň, noční stolek, toaletní stolek , lampu a obraz. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Le Toy Van v..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Ložnice Dřevěný malovaný náb...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj
550Kč
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Obývací pokoj Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, lampu, knihovnu, krb, stolek s televizí a konferenční stolek s kobercem. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémi..
Le Toy Van nábytek Sugar Plum - Obývací pokoj Dřevěný malova...
Le Toy Van Party Time narozeninový set
285Kč
Le Toy Van Party Time - Narozeninový set Dřevěný narozeninová set k domečku pro panenky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjí..
Le Toy Van Party Time - Narozeninový set Dřevěný narozeninov...
Le Toy Van Party Time sada hraček
285Kč
Le Toy Van Party Time - Sada hraček Dřevěná sada hraček do domečku pro pranenky. Obsahuje tabuli, odrážedlo, xylofón a vláček. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje peč..
Le Toy Van Party Time - Sada hraček Dřevěná sada hraček do d...
Le Toy Van Sada dětské hřiště
840Kč
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavičkám Le Toy Van. Obsahuje skluzavku, 2 druhy houpaček, skateboard a malovanou základní desku. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. ..
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavi...
Le Toy Van Set Bunny & Guniea
285Kč
Le Toy Van set Bunny & Guniea Dřevěný set králíčků k doméčkům pro panenky. Králíčci mají svůj domeček a součástí balení je také tolik oblíbená mrkvička pro králíčky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderní..
Le Toy Van set Bunny & Guniea Dřevěný set králíčků k doméčků...
Le Toy Van Set mazlíčci
285Kč
Le Toy Van set mazlíčci Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými potřebami k domečkům pro panenky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr..
Le Toy Van set mazlíčci Set dřevěných mazlíčků - pejska a ko...
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím
509Kč
Le Toy Van set miminko s příslušenstvím Dřevěný malovaný kočárek s postavičkou miminka. Součástí setu je vysoká jídelní židlea, jídelní souprava pro miminko a taška. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvali..
Le Toy Van set miminko s příslušenstvím Dřevěný malovaný koč...
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Make & Bake
285Kč
Le Toy Van vybavení do kuchyně Make & Bake Dřevěná sada do kuchyněk k domečkům pro panenky. Sada obsahuje vše potřebné pro pečení sladkých i salných dobrot. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu..
Le Toy Van vybavení do kuchyně Make & Bake Dřevěná sada do k...
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Tea time
285Kč
Le Toy Van vybavení do kuchyně Tea Time Dřevěné příslušenství do kuchyněk k domečkům pro panenky Le Toy Van. Praktické vybavení kuchňky obsahuje 15 ks -kávovar, mixer, hrníčky, pečící plech, zeleninu a další. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce..
Le Toy Van vybavení do kuchyně Tea Time Dřevěné příslušenstv...
Small Foot Boudička pro psa
976Kč
Tato lakovaná dřevěná boudička s dveřmi na zavírání je krásným domečkem pro malé Alíky. Díky svému popruhu na přepravu se tento výrobek výborně hodí na cesty k příbuzným nebo na prázdninové cesty. Pod odklápěcí střechou se nachází přiložené pomůcky..
Tato lakovaná dřevěná boudička s dveřmi na zavírání je krásný...
Small Foot Dřevěná skříň pro panenky růžová
1 698Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný Hippie Van
976Kč
Small Foot Dřevěný Hippie Van Šedesátá léta jsou zpět! Tradiční Van ze dřeva s pestrobarevným motivem, odjímatelnou střechou , otvíracími dveřmi a sklopnými lavicemi. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 19..
Small Foot Dřevěný Hippie Van Šedesátá léta jsou zpět! Tradi...
Small Foot Dřevěný nábytek pro panenky s kuchyní set
859Kč
Celkový počet nábytků: 25 ksNěmecká firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Celkový počet nábytků: 25 ksNěmecká firma Legler zaměřená na ...
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý
399Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vy..
Tidlo dřevěný nábytek - Dětský pokoj žlutý  Hračky anglické ...
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka
408Kč
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající h..
Tidlo dřevěný nábytek - Kuchyňka  Hračky anglické značky TID...
Zobrazuji 1 až 32 z 37 (celkem stran 2)