Přihlásit seZaregistrovat se

Nábytek pro panenky

Nábytek pro panenky

Do každého domečku je potřeba si pořídit také vybavení a nábytek.


Bigjigs Toys Dřevěný nábytek do domečku pro panenky
775Kč
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na t..
Skláda se z 27 prvků.Součástí balení je vše dle obrázku. Angl...
KidKraft Sada nábytku pro panenky (k domečku Magnolia mansion)
4 886Kč
Sada 13 ks luxusního dřevěného nábytku do domečku Kidkraft Magnolia mansion. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od ..
Sada 13 ks luxusního dřevěného nábytku do domečku Kidkraft Ma...
Le Toy Van Auto Sophie
649Kč
Dřevěné malované auto vhodné pro panenky Le Toy Van. Balení obsahuje zavazadla, která se dají uschovat v kufru auta. Auto má gumová kola pro tichý chod na tvrdých podlahách. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové d..
Dřevěné malované auto vhodné pro panenky Le Toy Van. Balení o...
Le Toy Van Nábytek Daisylane dětský pokoj
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 postele s povlečením, noční stolek, věšák na oblečení, hrací koberec s hračkami, psací stůl s židlí, počítač a knihy. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiov..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje 2 p...
Le Toy Van Nábytek Daisylane jídelna
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl, 4 židle, jídelní servis, ubrus, podsedáky, hodiny a příborník. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stů...
Le Toy Van Nábytek Daisylane koupelna
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje vanu, sprchový kout, toaletu, umyvadlo se zrcadlem, lékarničku a držák s ručníky. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. K..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje van...
Le Toy Van Nábytek Daisylane kuchyně
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje malý kuchyňský kout, lednici, skříňku s dřezem, pracovní stůl s židličkami a nádobí k vaření i pečení. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje mal...
Le Toy Van Nábytek Daisylane ložnice
909Kč
Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkovým povlečením, šatní skříně s věšáky, toaletním stolkem a nočním stolkem. Je zde i krabice na krásný růžičkový klobouk. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémi..
Malovaný dřevěný nábytek včetně manželské postele s růžičkový...
Le Toy Van Nábytek Daisylane obývací pokoj
909Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, konferenční stolek, velký krb, koberec, pelíšek s kočičkou a čajový servis. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje poh...
Le Toy Van Nábytek kompletní set do domečku Deluxe
1 320Kč
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného nábytku s doplňky k domečkům Le Toy Van. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přír..
Komplatní sada obsahuje 27 ks dřevěného ručně malovaného náby...
Le Toy Van Nábytek prádelna
629Kč
Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotřebičů a příslušenství pro dokonalý úklid. Sada obsahuje pračku, vysavač, žehličku, sušák na prádlo s kolíčky, žehlící prkno, koš, kbelíky a mop. Britská značka Le Toy Van výrábí tradičn..
Dřevěný nábytek do domečku pro panenky. Kompletní sada spotře...
Le Toy Van Nábytek Starter kompletní set do domečku
1 559Kč
Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení domečku. Osahuje 32 prvků – 16 kusů nábytku + 16 doplňků. Pro panenky 11 cm. Vhodné pro všechny domečky Le Toy Van. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Můj první nábytek! Kompletní startovací sada pro vybavení do...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum dětský pokoj
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje patrovou postel, noční stolek s lampičkou, truhlu na hračky a hračky pro děti. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pat...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum jídelna
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stůl s ubrusem a servisem, 4 židle a příborník s otvíracími zásuvkami a dózami. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje stů...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum koupelna
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se sprchovacím závěsem, umyvadlo se zrcadlem, toaletu, držák ma ručníky. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevě..
Dřevěný malovaný nábytek do koupelny obsahuje rohovou vanu se...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum kuchyně
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl nábytku. Set obsahuje troubu se sporákem a digestoří, lednici, skříňku s dřezem a stoleček s 2 židličkami. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Moderní styl...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum ložnice
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje manželskou postel s textilním povlečením, skříň, noční stolek, toaletní stolek , lampu a obraz. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kva..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje man...
Le Toy Van Nábytek Sugar Plum obývací pokoj
649Kč
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje pohovku, křeslo, lampu, knihovnu, krb, stolek s televizí a konferenční stolek s kobercem. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním de..
Dřevěný malovaný nábytek do domečku pro panenky. Obsahuje poh...
Le Toy Van Party Time sada hraček
337Kč
Dřevěná sada hraček do domečku pro pranenky. Obsahuje tabuli, odrážedlo, xylofón a vláček. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních ..
Dřevěná sada hraček do domečku pro pranenky. Obsahuje tabuli,...
Le Toy Van Sada dětské hřiště
1 039Kč
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavičkám Le Toy Van. Obsahuje skluzavku, 2 druhy houpaček, skateboard a malovanou základní desku. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v mod..
Dřevěná sada Play-hřiště je vdodná ke všem domečkům a postavi...
Le Toy Van Set Bunny & Guniea
337Kč
Dřevěný set králíčků k doméčkům pro panenky. Králíčci mají svůj domeček a součástí balení je také tolik oblíbená mrkvička pro králíčky. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvali..
Dřevěný set králíčků k doméčkům pro panenky. Králíčci mají sv...
Le Toy Van Set mazlíčci
337Kč
Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými potřebami k domečkům pro panenky. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodníc..
Set dřevěných mazlíčků - pejska a kočičky s chovatelskými pot...
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím
649Kč
Dřevěný malovaný kočárek s postavičkou miminka. Součástí setu je vysoká jídelní židlea, jídelní souprava pro miminko a taška. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hrač..
Dřevěný malovaný kočárek s postavičkou miminka. Součástí setu...
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Make & Bake
337Kč
Dřevěná sada do kuchyněk k domečkům pro panenky. Sada obsahuje vše potřebné pro pečení sladkých i salných dobrot. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pe..
Dřevěná sada do kuchyněk k domečkům pro panenky. Sada obsahuj...
Le Toy Van Vybavení do kuchyně Tea time
337Kč
Dřevěné příslušenství do kuchyněk k domečkům pro panenky Le Toy Van. Praktické vybavení kuchňky obsahuje 15 ks -kávovar, mixer, hrníčky, pečící plech, zeleninu a další. Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěn..
Dřevěné příslušenství do kuchyněk k domečkům pro panenky Le T...
Small Foot Dřevěný Hippie Van
994Kč
Šedesátá léta jsou zpět! Tradiční Van ze dřeva s pestrobarevným motivem, odjímatelnou střechou , otvíracími dveřmi a kufrem. Vhodné pro postavičky do velikosti 12 cm. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 199..
Šedesátá léta jsou zpět! Tradiční Van ze dřeva s pestrobarevn...
Tidlo Dřevěný nábytek dětský pokoj žlutý
399Kč
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého domečku pro panenky, který má prostě vše, co budou děti potřebovat k vytvoření pokojíčku pro panenky, které jsou unavené po celém dni plném her. Set o osmi kusech zahrnuje dvě postele, které ..
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého dome...
Tidlo Dřevěný nábytek kuchyňka
303Kč
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého domečku pro panenky, má prostě vše, co budou děti potřebovat k vytvoření kuchyně pro panenky, které jsou hladové po celém dni plném her. Set o devíti kusech zahrnuje chladničku/mrazničku, stů..
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého dome...
Tidlo Dřevěný nábytek ložnice růžová
347Kč
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého domečku pro panenky, má prostě vše, co budou děti potřebovat k vytvoření ložnice pro panenky unavené po celém dni plném her. Set o devíti kusech zahrnuje dvojlůžko, skříň, židli, 2 noční sotl..
Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého dome...
Tidlo Dřevěný nábytek obývací pokoj fialový
347Kč
Po dni plném hry není nic lepšího, než odpočinek v obývacím pokoji a sledování televize. Krásný nábytek z bukového dřeva se bude hodit do každého domečku pro panenky, má prostě vše, co budou děti potřebovat k vytvoření útulného obývacího pokoje. Se..
Po dni plném hry není nic lepšího, než odpočinek v obývacím p...
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)