Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Ostatní

Zde najdete další dřevěné stavebnice.


Bigjigs Konstrukční sada 51 dílů
640Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Dřevěná spojovací hra květina sada 240 ks
465Kč
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. Děti mohou tvořit své kreativní výtvory, trénují tak koncentraci a obratnost. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky znač..
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. ...
Dřevěné hračky - Dřevěná Spojovací hra hvězdy 80 kusů
223Kč
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat do stále nových tvarů. Touto pestrobrevnou hrou je procvičována jemná motorika a prostorové myšlení. Za účelem ještě skvělejších spojení lze kombinovat se spojovací hrou květina.Německá fi..
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat d...
Dřevěné hračky - Dřevěná spojovací hra květina
415Kč
Barevné dřevěné řezané květy pomalované veselými tvářemi se sestavují do různých výtvorů. Ideální na procvičování jemné motoriky a prostorového myšlení. V kombinaci se spojovací hrou LE6577 se dá stavět ještě mnohem více figur.Německá firma Legler ..
Barevné dřevěné řezané květy pomalované veselými tvářemi se s...
Small Foot Konstrukční vlak
230Kč
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šroubovákem rozložit na deset kusů a zase sestavovat. Včetně šesti žlutých a čtyř červených dřevěných šroubů. Podporuje motoriku a technické porozumění!Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šro...
Tidlo dřevěná skládací stavebnice
950Kč
Tidlo dřevěná skládací stavebnice Stavebnice obsahuje 91 dílků.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moder..
Tidlo dřevěná skládací stavebnice Stavebnice obsahuje 91 dí...
Vilac Dřevěná stavebnice
616Kč
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombinovat s dalším nářadím V2142 a velkým pracovním ponkem V2131 značky Vilac. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dře..
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombi...
Vilac Dřevěná stavebnice Batibloc
750Kč
Vilac dřevěná stavebnice Batibloc Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, vě..
Vilac dřevěná stavebnice Batibloc Již více než 100 let plní ...
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)