Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Ostatní

Zde najdete další dřevěné stavebnice.


Dřevěná spojovací hra květina sada 240 ks
459Kč
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. Děti mohou tvořit své kreativní výtvory, trénují tak koncentraci a obratnost. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky znač..
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. ...
Dřevěné hračky - Dřevěná Spojovací hra hvězdy 80 kusů
223Kč
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat do stále nových tvarů. Touto pestrobrevnou hrou je procvičována jemná motorika a prostorové myšlení. Za účelem ještě skvělejších spojení lze kombinovat se spojovací hrou květina.Německá fi..
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat d...
Dřevěné hračky - Dřevěná spojovací hra květina
446Kč
Barevné dřevěné řezané květy pomalované veselými tvářemi se sestavují do různých výtvorů. Ideální na procvičování jemné motoriky a prostorového myšlení. V kombinaci se spojovací hrou LE6577 se dá stavět ještě mnohem více figur.Německá firma Legler ..
Barevné dřevěné řezané květy pomalované veselými tvářemi se s...
Dřevěné hračky - Dřevěná stavebnice konstrukční sada 84kusů
699Kč
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého malého projektanta. Kariéra řemeslníků může začít. Hra je rozvíjí jemnou motoriku a prostorové smysly.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny ..
Matice, šrouby a děrované desky jsou výzvou pro každého maléh...
Dřevěné hračky - Stavebnice - Konstrukční vlak
230Kč
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šroubovákem rozložit na deset kusů a zase sestavovat. Včetně šesti žlutých a čtyř červených dřevěných šroubů. Podporuje motoriku a technické porozumění!Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šro...
Vilac - Dřevěná stavebnice
598Kč
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombinovat s dalším nářadím V2142 a velkým pracovním ponkem V2131 značky Vilac. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dře..
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombi...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)