Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Ostatní

Zde najdete další dřevěné stavebnice.


Bigjigs Toys Konstrukční sada 51 dílů
621Kč
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha další..
Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se...
Small Foot Dřevěná spojovací hra hvězdy 80 kusů
223Kč
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat do stále nových tvarů. Touto pestrobrevnou hrou je procvičována jemná motorika a prostorové myšlení. Za účelem ještě skvělejších spojení lze kombinovat se spojovací hrou květina. Německ..
Barevné lakováné ze dřeva vyřezané hvězdy je možné spojovat d...
Small Foot Dřevěná spojovací hra květina sada 240 ks
465Kč
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. Děti mohou tvořit své kreativní výtvory, trénují tak koncentraci a obratnost. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky znač..
Sada obsahuje 240 ks dřevěných barevných skládacích květin. ...
Small Foot Konstrukční vlak
230Kč
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šroubovákem rozložit na deset kusů a zase sestavovat. Včetně šesti žlutých a čtyř červených dřevěných šroubů. Podporuje motoriku a technické porozumění!Německá firma Legler zaměřená na výrob..
Malí vynálezci mohou tuto barevnou dřevěnou lokomotivu se šro...
Tidlo dřevěná skládací stavebnice
903Kč
Tidlo dřevěná skládací stavebnice Stavebnice obsahuje 91 dílků.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moder..
Tidlo dřevěná skládací stavebnice Stavebnice obsahuje 91 dí...
Vilac Dřevěná stavebnice Batibloc
598Kč
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombinovat s dalším nářadím V2142 a velkým pracovním ponkem V2131 značky Vilac. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dře..
Součásti balení je 87 dílů dle obrázku. Tato hračka lze kombi...
Vilac Dřevěná stavebnice Super Batibloc
750Kč
Vilac Dřevěná stavebnice Super Batibloc Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hrač..
Vilac Dřevěná stavebnice Super Batibloc Již více než 100 let...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)