Přihlásit seZaregistrovat se

Hrací stoly

Bigjigs Rall Vláčkodráha Services a stůl
3 099Kč
Tento dřevěný set bude Vaše děti inspirovat a vzdělávat. Vyvýšený stůl dovoluje hru více dětí najednou a zajišťuje dostupnost všech částí. Obsahuje kvalitní dřevěné koleje, zářivou mašinku a dva vagóny, loď, jezero a heliport. Po vybalení musí být ..
Tento dřevěný set bude Vaše děti inspirovat a vzdělávat. Vyvý...
Bigjigs Toys Dětský dřevěný hrací stůl
1 599Kč
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs b...
KidKraft Dětský stůl se dvěma židličkami
2 855Kč
Pevný stoleček se židličkami je vyroben z masivního dřeva. Stoleček je ideální na malování, hraní, čtení atd. Se čtvercovým stolečkem a dvěma židličkami, které jim dokonale padne (výškově) prožijí spoustu legrace. - 2 židličky v bílé barvě - stoleč..
Pevný stoleček se židličkami je vyroben z masivního dřeva. St...
Kidkraft Dřevěná vláčkodráha se stolem Aerocity
6 029Kč
- vláčkodráha je komatibilní se všemi známými značkami vláčkodráh na trhu - do oblouku tvarované okraje stolu zabraňují zranění - robustní konstrukce - vyrobeno ze dřeva, některé doplňky jsou plastové - rozměry délka 121 cm x 83 cm šířka 7341 cm vý..
- vláčkodráha je komatibilní se všemi známými značkami vláčko...
Kidkraft Set stůl a 2 židle bílošedý
2 051Kč
Set - Stůl a 2 židle bílošetý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bude..
Set - Stůl a 2 židle bílošetý Ať už si malujete, tvoříte, dě...
Kidkraft Set stůl a 2 židle růžovobílý
1 915Kč
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bu..
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, ...
KidKraft Set stůl s 2 židle přírodní a bílá
1 950Kč
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židle v přírodní a bílé barvě. Kulatý stůl skrývá uprostřed poklop, pod kterám se nachází úlóžné místo - síťka na hračky nebo jiné předměty dětí. Nábytek je vyroben z masivního a kvalitního dřeva. Nizozemská společn..
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židle v přírodní a bílé barvě. ...
KidKraft Stůl Heart se dvěma židličkami a boxy
3 499Kč
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané srdíčka, jsou krásně barevné a vyroben..
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na p...
KidKraft Stůl Star se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané hvězdičky, jsou krásně barevné a vyrobe..
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na pr...
KidKraft Vláčkodráha horský vodopád
6 257Kč
KidKraft Vláčkodráha Horský vodopád Velký hrací stůl se spodními úložnými barevnými boxy, na němž je ilustrovaná odolná malba krajiny ohraničná plastikou skály. Je vyroben z robustního dřeva. Vláčkodráha obsahuje 112 ks, které po sestavení na hern..
KidKraft Vláčkodráha Horský vodopád Velký hrací stůl se spod...
Small Foot Stolní fotbal profesionál
4 999Kč
Na tomto výrobku se učí budoucí profesionálové ve stolním fotbale. Díky imitaci stadiónu se na tomto stole (v: 80 cm) promění každá hra ve finále! Hřiště (102 x 58 cm) je i pro malé hráče přehledné. Se záchytnou komorou pro míče a nylonovými kluzný..
Na tomto výrobku se učí budoucí profesionálové ve stolním fot...
Tidlo Dřevěný stůl Classic
2 512Kč
Tidlo Dřevěný stůl Classic  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající hodnotu..
Tidlo Dřevěný stůl Classic  Hračky anglické značky TIDLO Tim...
Tidlo Dřevěný stůl Junior
2 599Kč
Tidlo dřevěný stůl Junior  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající hodnotu,..
Tidlo dřevěný stůl Junior  Hračky anglické značky TIDLO Time...
Vilac Dřevěný stoleček lev
1 368Kč
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Š..
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mo...
Vilac Dřevěný stoleček medvídek
1 199Kč
S tímto krásným stolečkem s ilustrací medvěda hnědého si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou..
S tímto krásným stolečkem s ilustrací medvěda hnědého si děti...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)