Přihlásit seZaregistrovat se

Hrací stoly

Bigjigs Toys Dětský dřevěný hrací stůl
1 599Kč
Stoleček je dodáván samostatně, židličky nejsou součástí balení. Lze je dokoupit z naší nabídky. Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé v..
Stoleček je dodáván samostatně, židličky nejsou součástí bale...
KidKraft Stůl na stavění s boxy
2 828Kč
Vytvořte pro své děti speciální prostor pro stavění s tímto stolem s úložnými boxy. Děti si rády představují co a jak postavit a tento „lego“ stůl jim v tom pomůže. Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dá..
Vytvořte pro své děti speciální prostor pro stavění s tímto s...
KidKraft Vláčkodráha horský vodopád
6 257Kč
KidKraft Vláčkodráha Horský vodopád Velký hrací stůl se spodními úložnými barevnými boxy, na němž je ilustrovaná odolná malba krajiny ohraničná plastikou skály. Je vyroben z robustního dřeva. Vláčkodráha obsahuje 112 ks, které po sestavení na hern..
KidKraft Vláčkodráha Horský vodopád Velký hrací stůl se spod...
Vilac Dřevěný stoleček lev
1 399Kč
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Š..
S tímto krásným lvím stolečkem si děti užijí mnoho zábavy, mo...
Vilac Dřevěný stoleček medvídek
1 199Kč
S tímto krásným stolečkem s ilustrací medvěda hnědého si děti užijí mnoho zábavy, mohou si u něj kreslit nebo si povídat. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou..
S tímto krásným stolečkem s ilustrací medvěda hnědého si děti...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)