Přihlásit seZaregistrovat se

Hrací stoly

Bigjigs dětský dřevěný hrací stůl
1 904Kč
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazn..
Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Anglická značka Bigjigs b...
Dětský stolek, 2 sedátka, Krteček
1 666Kč
Kvalitní zpracování s oblíbeným motivem. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
Kvalitní zpracování s oblíbeným motivem. Česká značka kvalitn...
KidKraft - Vláčkodráha - Horský vodopád
6 257Kč
KidKraft - Vláčkodráha - Horský vodopád Velký hrací stůl se spodními úložnými barevnými boxy, na němž je ilustrovaná odolná malba krajiny ohraničná plastikou skály. Je vyroben z robustního dřeva. Vláčkodráha obsahuje 112 ks, které po sestavení na ..
KidKraft - Vláčkodráha - Horský vodopád Velký hrací stůl se ...
KidKraft dětský stůl Heart se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané srdíčka, jsou krásně barevné a vyroben..
Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na p...
KidKraft dětský stůl se dvěma židličkami bílý
3 103Kč
Pevný stoleček se židličkami je vyroben z masivního dřeva. Stoleček je ideální na malování, hraní, čtení atd. Se čtvercovým stolečkem a dvěma židličkami, které jim dokonale padne (výškově) prožijí spoustu legrace. - 2 židličky v bílé barvě - stoleč..
Pevný stoleček se židličkami je vyroben z masivního dřeva. St...
KidKraft dětský stůl Star se dvěma židličkami a boxy
3 742Kč
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané hvězdičky, jsou krásně barevné a vyrobe..
Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na pr...
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židle - přírodní a bílá
1 950Kč
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židle v přírodní a bílé barvě. Kulatý stůl skrývá uprostřed poklop, pod kterám se nachází úlóžné místo - síťka na hračky nebo jiné předměty dětí. Nábytek je vyroben z masivního a kvalitního dřeva. Nizozemská společn..
KidKraft Dřevěný set stůl s 2 židle v přírodní a bílé barvě. ...
KidKraft stoleček Princess - princezna
1 456Kč
zaoblené rohy pro větší bezpečnost dětí- vyrobeno ze dřeva - velmi odolná a pevná konstrukce- dodáváno s přehledným montážním návodem  Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen..
zaoblené rohy pro větší bezpečnost dětí- vyrobeno ze dřeva - ...
Set - Stůl a 2 židle bílošetý
2 051Kč
Set - Stůl a 2 židle bílošetý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bude..
Set - Stůl a 2 židle bílošetý Ať už si malujete, tvoříte, dě...
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý
2 051Kč
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, děláte domácí úkoly nebo si vychutnáváte svačinku, budete tento stůl milovat. Po dokončení hry, děti jednoduše zvednou středovou část stolu a hračky posunou do úložného prostoru. Stůl bu..
Set - Stůl a 2 židle růžovobílý Ať už si malujete, tvoříte, ...
Vilac - Dřevěný stoleček Lev
1 368Kč
Vilac - Dřevěný stoleček Lev Originální dětský dřevěný stoleček s motivem lva od návrháře Ingela P. Arrheniuse. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedin..
Vilac - Dřevěný stoleček Lev Originální dětský dřevěný stole...
Vilac - Dřevěný stoleček medvídek
1 199Kč
Vilac - Dřevěný stoleček medvídek Veselý dřevěný stoleček s motivem medvídka od návrháře Ingela P. Arrheniuse. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedino..
Vilac - Dřevěný stoleček medvídek Veselý dřevěný stoleček s...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)