Přihlásit seZaregistrovat se

Karetní hry

Canasta CLASSIC
133Kč
Canasta CLASSIC Zvete pravidelně babičku na kanastový turnaj, ale ona se vymlouvá, že na to nevidí? Pořiďte domů sadu karet s extra velkými symboly, na jejichž rozluštění nepotřebují brýle ani slabozrací hráči. Klasické dvouhlavé karty využijete ta..
Canasta CLASSIC Zvete pravidelně babičku na kanastový turnaj,...
Černý petr - Cars 2
49Kč
Černý petr - Cars 2 Už děti od 4 let si mohou užít parádní jízdu s kamarády. Stačí je pozvat na odpolední partičku karet s motivy oblíbených autíček z filmu Cars 2. Pravidla motoristického Černého Petra jsou stejná jako u toho klasického. Vítěz mu..
Černý petr - Cars 2 Už děti od 4 let si mohou užít parádní j...
Černý petr - Cars 3
49Kč
Černý petr - Cars 3 Vítěz hlavního závodu z filmu Cars 3 může být jen jeden. Ale autíčkového Černého Petra může vyhrát pokaždé někdo jiný. Karetní hru s motivy populárních formulí si užijí všichni malí závodníci od 4 let. Pravidla jsou stejná jako ..
Černý petr - Cars 3 Vítěz hlavního závodu z filmu Cars 3 může...
Evoluce - Čas létat (rozšíření)
264Kč
Rozšíření základní hry EVOLUCE-O původu druhůDobrodružství evoluce pokračuje! Získej nové schopnosti pro svoje tvory, díky nikdy nekončícímu vývoji. Létej, používej učenější obranu a lstivé útoky. Rozšířená verze obsahuje unikátní kartu "Ďas mořský..
Rozšíření základní hry EVOLUCE-O původu druhůDobrodružství ev...
Karetní hry - Citadela
391Kč
Karetní hra s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je postavit své město z karet staveb. Za každou kartu musí ale zaplatit zlatem. K němu se mohou dostat pomocí dalších karet hrdinů. V každém kole hry si hráči volí různé role. Každá z těchto rolí..
Karetní hra s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je posta...
Rodinné hry - Chodí Pešek okolo
198Kč
Zábavná karetní hra, která dokonale procvičí paměť dětí i dospělých. Nejprve si každý z hráčů pečlivě zapamatuje předměty na osmi kartách, které se položí lícem dolů. Poté se na cestu vypraví pešek. Pohybuje se od jedné karty ke druhé. Vždy, když s..
Zábavná karetní hra, která dokonale procvičí paměť dětí i dos...
Rodinné karetní hry - Bílé historky
245Kč
Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži. Setkáš se se zámeckými strašidly, upíry a tajuplnými úkazy. Budeš potřebovat odvahu a rozhodnost, ale i logické uvažování, neboť občas mívají strašidelné jevy zcela neškodné vysvětlení... Obrň s..
Bílé historky tě naplní děsem a naženou ti husí kůži. Setkáš ...
Rodinné karetní hry - Černé historky 1
245Kč
50 černých historek, 31 zločinů, 49 mrtvých těl, 11 vrahů, 12 sebevražd a 1 smrtící jídlo. Jak se to všechno mohlo stát?Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální spo..
50 černých historek, 31 zločinů, 49 mrtvých těl, 11 vrahů, 12...
Rodinné karetní hry - Černé historky 2
245Kč
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy.Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a za..
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další če...
Rodinné karetní hry - Černé historky 3
245Kč
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy. Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a z..
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další če...
Rodinné karetní hry - Černé historky 4
245Kč
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další černé historky, které řádně prověří váš detektivní talent. 50 nových příběhů, které vám přinesou velkou porci zábavy.Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a za..
Ještě černější, ještě morbidnější, ještě zábavnější. Další če...
Rodinné karetní hry - Černé historky: Příběhy ze středověku
245Kč
Spousta zajímavých dobrodružství, hrdinských výprav a rytířské cti. Především ale nervy drásající čarodějnické procesy, záludné mučicí nástroje, krutí šlechtici a velmi špatná hygiena - to byla temná doba středověku, do které vás přenesou tyto čern..
Spousta zajímavých dobrodružství, hrdinských výprav a rytířsk...
Rodinné karetní hry - Černé historky: Skutečné příběhy
245Kč
V této edici skutečných příběhů najdete černé historky, které se opravdu staly. Zločiny z těchto příběhů jsou opravdové, až do poslední kapky krve. Všechny tyto záludné vraždy, tragické náhody a smrtící situace napsal sám život!Černé historky (v or..
V této edici skutečných příběhů najdete černé historky, které...
Rodinné karetní hry - Černé historky: Zločin a sex
245Kč
Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, 2 transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě! Pronikněte krok za k..
Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudn...
Rodinné karetní hry - Modré historky
245Kč
S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštiteln..
S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi...
Rodinné karetní hry - Růžové historky
245Kč
V růžových historkách najdeš kouzelná setkání, napínavá dobrodružství, nejlepší přítelkyně a otravné sourozence. Narazíš v nich na čarodějnice a hrdinky, princezny a populární zpěvačky, ale i úplně normální dívky. A všechny mají něco společného - s..
V růžových historkách najdeš kouzelná setkání, napínavá dobro...
Rodinné karetní hry - Zlaté historky
245Kč
Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitv..
Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíl...
Zobrazuji 1 až 21 z 21 (celkem stran 1)