Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní pro holky ze dřeva

Ostatní pro holky ze dřeva

Všechno ostatní pro holky ze dřeva...........


Bigjigs Toys Šatník panenky Daisy
349Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs To...
Brio Hello Kitty zatloukačka
529Kč
Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství od různých typů kolejnic přes železniční stavby až po lokomotivy a vagónky.Historie značky BRIO se začala psát již v roce 1884 za..
Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad n...
Classic world Dřevěný žlutý telefon
368Kč
Mačkací tlačítkaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům..
Mačkací tlačítkaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  ...
Small Foot Cukrárna s příslušenstvím
789Kč
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná cukrárna s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku. Něm..
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte ...
Small Foot Dřevěná králičí škola
233Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Small Foot Dřevěný barevný náramek kompas 5 ks
228Kč
Dřevěný barevný náramek - kompas 5 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Dřevěný barevný náramek - kompas 5 ks Německá firma Legler z...
Small Foot Kadernictví s příslušenstvím
789Kč
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěné kadeřnictví s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Small Foot Nemocnice s příslušenstvím
789Kč
Nemocnice s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná nemocnice s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku. N..
Nemocnice s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte...
Small Foot Plyšový králík v králíkárně s doplňky
932Kč
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost h..
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Něme...
Small Foot Supermarket s příslušenstvím
789Kč
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěný supermarket s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Small Foot Veterinární klinika s příslušenstvím
789Kč
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná veterinární klinika s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost..
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy ...
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks
217Kč
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks 3 Dřevění létající ptáčci v růžové barvě. Ptáčci létají pomocí natažení helikoktéry gumičkou. Veselá zábava pro malé letce. Sestavit lze 3 létajcí ptáčky najednou. Již více než 100 let plní značka ..
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks 3 Dřevění l...
Vilac Veterinární klinika v kufříku
570Kč
Vilac - Veterinární klinika v kufříku Hra může začít kdekoli! Rozložitelný a snadno přenosný kufřík v motivu veterinární kliniky se zvířátky. Snadno se skládá. Balení obsahuje 13 ks dřevěných doplňků. Již více než 100 let plní značka VILAC děts..
Vilac - Veterinární klinika v kufříku Hra může začít kdekoli...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)