Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní pro holky ze dřeva

Ostatní pro holky ze dřeva

Všechno ostatní pro holky ze dřeva...........


Bigjigs Toys dřevěné hračky - Šatník panenky Daisy
360Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zá..
Součásti balení je vše dle obrázku.Anglická značka Bigjigs To...
Cukrárna s příslušenstvím
789Kč
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná cukrárna s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku. Něm..
Cukrárna s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte ...
Dřevěné hračky - Dřevěná králičí škola
233Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěné hračky - Dřevěný žlutý telefon
368Kč
Mačkací tlačítkaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům..
Mačkací tlačítkaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  ...
Dřevěné hračky - Plyšový králík v králíkárně s doplňky
932Kč
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost h..
Tato originální hračka je vyrobena z masivního dřeva.  Něme...
Dřevěné hračky pro holky - Hello Kitty - zatloukačka
494Kč
Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství od různých typů kolejnic přes železniční stavby až po lokomotivy a vagónky.Historie značky BRIO se začala psát již v roce 1884 za..
Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad n...
Dřevěný barevný náramek - kompas 5 ks
228Kč
Dřevěný barevný náramek - kompas 5 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Dřevěný barevný náramek - kompas 5 ks Německá firma Legler z...
Kadernictví s příslušenstvím
789Kč
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěné kadeřnictví s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Kadernictví s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Nemocnice s příslušenstvím
789Kč
Nemocnice s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná nemocnice s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku. N..
Nemocnice s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte...
Supermarket s příslušenstvím
789Kč
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěný supermarket s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost hracího domečku..
Supermarket s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpoř...
Veterinární klinika s příslušenstvím
789Kč
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy a podpořte fantazii svých dětí. Dřevěná veterinární klinika s dvěmi postavičkami a příslušenstvím si jistě najde své místo v každém dětském pokojíčku. Praktické jsou rozměry a skladnost..
Veterinární klinika s příslušenstvím Zažijte spoustu zábavy ...
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks
224Kč
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks 3 Dřevění létající ptáčci v růžové barvě. Ptáčci létají pomocí natažení helikoktéry gumičkou. Veselá zábava pro malé letce. Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnos..
Vilac Dřevěná létající helikoktéra - Ptáčci 3 ks 3 Dřevění l...
Vilac Veterinární klinika v kufříku
588Kč
Vilac - Veterinární klinika v kufříku Hra může začít kdekoli! Rozložitelný a snadno přenosný kufřík v motivu veterinární kliniky se zvířátky. Snadno se skládá. Balení obsahuje 13 ks dřevěných doplňků. Již více než 100 let plní značka VILAC děts..
Vilac - Veterinární klinika v kufříku Hra může začít kdekoli...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)