Přihlásit seZaregistrovat se

Kompletní hřiště Classic

Kompletní hřiště ClassicDřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Čipera
9 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Čipera je kvalitní české hřiště se skluzavkou, houpačkou a lanem pro šplhání. Lze využít jako doplněk hřišť, nebo zcela nezávisle. Certifikace dle EN 71.Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotový..
Dětské dřevěné hřiště Čipera je kvalitní české hřiště se sklu...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Eliška
16 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Eliška je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi j..
Dětské dřevěné hřiště Eliška je kvalitní český výrobek s cert...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Honzík
17 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Honzík je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi j..
Dětské dřevěné hřiště Honzík je kvalitní český výrobek s cert...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Lucinka
11 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Palis Gym Lucinka je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. K variantě modřín lze také objednat tmavý či světlý vysoce kvalitní olejový nátěr, díky kterému získá dřevěná konstrukce lepší estetický charakter. Pozo..
Dětské dřevěné hřiště Palis Gym Lucinka je kvalitní český výr...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Terezka
15 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Terezka je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi..
Dětské dřevěné hřiště Terezka je kvalitní český výrobek s cer...
Dřevěné dětské hřiště - Stavebnice hřiště Tomáš
26 950Kč
Dětské dřevěné hřiště Tomáš je kvalitní český výrobek s certifikátem bezpečnosti. Certifikace dle EN 71. Náročnost montáže: Výrobek je dodáván v provedení "komfort" jako stavebnice s maximem hotových smontovaných dílů tak, aby montáž byla velmi je..
Dětské dřevěné hřiště Tomáš je kvalitní český výrobek s certi...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)