Přihlásit seZaregistrovat se

Figurky a zvířátka

Figurky a zvířátka

Gumové postavičky třeba indiánů a také velmi oblíbení dinosauři, to vše zde najdeš.


Safari Ltd - Tuba - Dinosauří - Sue a její přátelé
329Kč
Tuba Dinosauři - Sue a její přátelé obsahuje 13 figurek o velikosti 4-7,5 cm a zahrnuje následující prehistorická zvířata: Corythosaurus, Iguanodon, Diplodocus, Acrocanthosaurus, dvakrát Tyrannosaurus rex, Triceratops, Baryonyx, Velociraptor, Ankyl..
Tuba Dinosauři - Sue a její přátelé obsahuje 13 figurek o vel...
Safari Ltd - Tuba - Divoký západ
329Kč
Tuba obsahující 11 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 3 Indiány, 2 zvířata, teepee,  povoz a 4 osadníky. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ..
Tuba obsahující 11 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Koně
329Kč
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari Ltd. Tuba obsahuje 12 koní. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do..
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari...
Safari Ltd - Tuba - Masožraví dinosauři
329Kč
Tuba obsahuje 12 malých figurek, včetně oblíbeného Allosaura, Spinosaura a Tyrannosaura Rexe. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůc..
Tuba obsahuje 12 malých figurek, včetně oblíbeného Allosaura,...
Safari Ltd - Tuba - Miminka
329Kč
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 9 dětí a medvídka. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a..
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Mláďata dinosaurů
329Kč
Tuba obsahující 10 mini replik dinosauřích mláďat o velikosti 4 - 7,5 cm. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám ..
Tuba obsahující 10 mini replik dinosauřích mláďat o velikosti...
Safari Ltd - Tuba - Na obloze
329Kč
Tuba obsahuje 12 figurek - 3 vrtulová letadla, 4 tryskáče, raketoplán, helikoptéru, horkovzdušný balon a vzducholoď. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů z..
Tuba obsahuje 12 figurek - 3 vrtulová letadla, 4 tryskáče, ra...
Safari Ltd - Tuba - Na statku
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Slepice, Husa, Kůň, Pes, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Piráti
329Kč
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 8 pirátů, kostlivce,dělo, munici, loď. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malova..
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Safari
329Kč
Tuba obsahujíci 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Žirafu, Medvěda, Slona, Lva, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných mo..
Tuba obsahujíci 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - V lese
329Kč
Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovaných miniaturních replik zvířat, vyrobených s péčí a důrazem na jejich věrnost a přesnost detailů, což dětem umožňuje lépe rozpoznat znaky zvířat. Učit Vaše děti o životě v lese nebylo nikd..
Kolekce Safari Ltd® TOOBS® představuje soubor ručně malovanýc...
Safari Ltd - Tuba - Vesmír
329Kč
Tuba Vesmíru obsahuje 12 malých hraček - 4 astronauty, družici, lunární vozidlo, 4 kosmické lodě, Hubbleův teleskop či první opici ve vesmíru Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ..
Tuba Vesmíru obsahuje 12 malých hraček - 4 astronauty, družic...
Safari Ltd - Tuba - Vojáci
379Kč
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých pozicích od firmy Safari Ltd. Rozměry balení: 26,5 x 4,5 cm Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých po...
Safari Ltd - Tuba Domácí zvířata
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Ježek, Kočka, Myš, Papoušek, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných mo..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)