Přihlásit seZaregistrovat se

Figurky a zvířátka

Figurky a zvířátka

Gumové postavičky třeba indiánů a také velmi oblíbení dinosauři, to vše zde najdeš.


Safari Ltd - Tuba - Dinosauří - Sue a její přátelé
329Kč
Tuba Dinosauři - Sue a její přátelé obsahuje 13 figurek o velikosti 4-7,5 cm a zahrnuje následující prehistorická zvířata: Corythosaurus, Iguanodon, Diplodocus, Acrocanthosaurus, dvakrát Tyrannosaurus rex, Triceratops, Baryonyx, Velociraptor, Ankyl..
Tuba Dinosauři - Sue a její přátelé obsahuje 13 figurek o vel...
Safari Ltd - Tuba - Divoký západ
329Kč
Tuba obsahující 11 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 3 Indiány, 2 zvířata, teepee,  povoz a 4 osadníky. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ..
Tuba obsahující 11 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Domácí kočky
329Kč
Říká se, že to, zda si člověk vybere kočku, nebo psa svědčí o jeho povaze. Pro milovníky koček je tuba s 12 modely různých druhů koček domácích vlastně jakýmsi sběratelským kouskem. Ručně malované figurky mají reálné barvy a jsou propracovány do ne..
Říká se, že to, zda si člověk vybere kočku, nebo psa svědčí o...
Safari Ltd - Tuba - Indiáni
329Kč
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 6 Indiánů, zvířata, kanoi. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů ..
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Kočkovité šelmy
329Kč
Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se zvířaty, které jsou vždy tematicky zaměřené (např. ..
Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem ...
Safari Ltd - Tuba - Koně
329Kč
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari Ltd. Tuba obsahuje 12 koní. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do..
Milovníci koní zajisté ocení krásu koní v této tubě od Safari...
Safari Ltd - Tuba - Koně a jejich jezdci
329Kč
Tuba obsahující 8 minifigurek o velikosti 4-7,5cm Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se z..
Tuba obsahující 8 minifigurek o velikosti 4-7,5cm Safari Ltd....
Safari Ltd - Tuba - Lebky dinosaurů
329Kč
Tuba Lebky dinosaurů obsahuje 11 replik o velikosti 4-7,5 cm a zahrnuje lebky následujících dinosaurů: Carnotaurus, Velociraptor, Brachiosaurus, Oviraptor, Nigersaurus, Diplodocus, Dilophosaurus, Dracorex, Triceratops, Tyrannosaurus rex, a Parasaur..
Tuba Lebky dinosaurů obsahuje 11 replik o velikosti 4-7,5 cm ...
Safari Ltd - Tuba - Lidé v práci
379Kč
Tuba obsahující 7 mini replik lidí různých profesí o velikosti 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Rozměry balení: 23 x 4 cm Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů z..
Tuba obsahující 7 mini replik lidí různých profesí o velikost...
Safari Ltd - Tuba - Miminka
329Kč
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 9 dětí a medvídka. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a..
Tuba obsahující 10 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Mláďata dinosaurů
329Kč
Tuba obsahující 10 mini replik dinosauřích mláďat o velikosti 4 - 7,5 cm. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám ..
Tuba obsahující 10 mini replik dinosauřích mláďat o velikosti...
Safari Ltd - Tuba - Mláďata z Farmy
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: mládě Koně, Kozy, Jehně, Kuřata, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovanýc..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Mláďata ze ZOO
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: mláďata Tygra, Slona, Žirafy, Šimpanze, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně ma..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Na farmě
329Kč
Tuba "Na farmě" obsahuje ručně malované repliky, mezi něž patří kráva, ovčácký pes, kuře, prase, ovce, kůň, kohout, farmář s traktorem a vozem, stodola a dokonce i seno pro krmení hladových zvířat. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým d..
Tuba "Na farmě" obsahuje ručně malované repliky, mezi něž pat...
Safari Ltd - Tuba - Na obloze
329Kč
Tuba obsahuje 12 figurek - 3 vrtulová letadla, 4 tryskáče, raketoplán, helikoptéru, horkovzdušný balon a vzducholoď. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů z..
Tuba obsahuje 12 figurek - 3 vrtulová letadla, 4 tryskáče, ra...
Safari Ltd - Tuba - Na silnici
329Kč
Pokud Váš potomek miluje dopravní prostředky, bude tubou Na silnici nadšený. Díky sadě devíti ručně malovaných modelů se snadno naučí rozeznávat a pojmenovávat všechny dopravní prostředky. Kromě toho jsou to zkrátka kvalitní modely pro volnou fanta..
Pokud Váš potomek miluje dopravní prostředky, bude tubou Na s...
Safari Ltd - Tuba - Na statku
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Slepice, Husa, Kůň, Pes, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Nářadí
329Kč
Skvělý dárek pro každého malého domácího kutila! Tuba obsahuje: vrtačku, klíč, pilu, kladivo, svěrák, křížový šroubovák, kleště, plochý šroubovák. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentickýc..
Skvělý dárek pro každého malého domácího kutila! Tuba obsahuj...
Safari Ltd - Tuba - Piráti
329Kč
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje 8 pirátů, kostlivce,dělo, munici, loď. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malova..
Tuba obsahující 12 mini replik o velikosti 4 - 7,5 cm od firm...
Safari Ltd - Tuba - Poníci
329Kč
Tuba obsahuje 8 figurek poníků: dartmoorský poník, highlandský poník, fellský poník, velšský poník, quarter pony, shetlandský poník, Chincoteague pony a exmoorský poník. Detailně vyvedené a ručně malované figurky umožní dítěti zkoumat typické rysy ..
Tuba obsahuje 8 figurek poníků: dartmoorský poník, highlandsk...
Safari Ltd - Tuba - Prehistorické lebky savců
329Kč
Tuba Prehistorické lebky savců obsahuje osm detailně propracovaných replik lebek vyhynulých živočichů. Dítě hravou formou pojme do slovní zásoby názvy vyhynulých savců, a osvojí si pojmy jako vyhynulý či fosilní. Při jejich společném zkoumání můžet..
Tuba Prehistorické lebky savců obsahuje osm detailně propraco...
Safari Ltd - Tuba - Psi
329Kč
Pokud vaše dítě miluje psy a chce rozeznávat jejich rasy, tubu Psi od Safari Ltd. bude milovat. Tuba obsahuje 12 figurek zástupců různých psích ras. Ručně malované figurky vyvedené v detailech dokáží dítěti pomoci rozeznat typické znaky jednotlivýc..
Pokud vaše dítě miluje psy a chce rozeznávat jejich rasy, tub...
Safari Ltd - Tuba - Stavby světa
329Kč
Tuba obsahující 10 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Pyramidy v Gíze, Big Ben, Taj Mahal, Empire State Building, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě au..
Tuba obsahující 10 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba - Ve vodě
329Kč
Tuba Ve vodě obsahuje 12 replik lodí různého typu o velikosti 4-7,5 cm. Propracovanost detailů a charakteristických rysů jednotlivých plavidel umožní dětem detailně poznat i lodě, se kterými se ve skutečnosti setkají jen málokdy. Tuba obsahuje násl..
Tuba Ve vodě obsahuje 12 replik lodí různého typu o velikosti...
Safari Ltd - Tuba - Vesmír
329Kč
Tuba Vesmíru obsahuje 12 malých hraček - 4 astronauty, držici, lunární vozidlo, 4 kosmické lodě, Hubbleův teleskop či první opici ve vesmíru Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, r..
Tuba Vesmíru obsahuje 12 malých hraček - 4 astronauty, držici...
Safari Ltd - Tuba - Vojáci
379Kč
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých pozicích od firmy Safari Ltd. Rozměry balení: 26,5 x 4,5 cm Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů..
Tuba obsahující 6 mini replik ozbrojených vojáků v různých po...
Safari Ltd - Tuba - Zvířata Severní Ameriky
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Los, Bobr, Bizon, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Safari Ltd - Tuba Domácí zvířata
329Kč
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy Safari Ltd. Balení obsahuje: Ježek, Kočka, Myš, Papoušek, atd. Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných mo..
Tuba obsahující 12 minifigurek o velikosti 4-7,5cm od firmy S...
Zvířátka Safari samice a mláďaty 6ks
150Kč
Sada obsahuje 6 ks safari zvířat samic a mláďat...
Sada obsahuje 6 ks safari zvířat samic a mláďat......
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)