Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní sady

Kreativní sadyAlexander Malování a mazání
192Kč
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci. Některé ilustr..
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí ...
Alexander Svatební šaty móda a modelky
258Kč
Atraktivní pokračování populární hry pro dívky, které si chtějí zdokonalit cit pro módu a vytříbit vkus. Společenská hra pro dívky se specíálními kartami. Skládání modelů a 7 zábavných her.Výborná zábava, v jejímž průběhu můžete vytvářet tisíce pře..
Atraktivní pokračování populární hry pro dívky, které si chtě...
Petitcollage kreativní sada - Dětská kamera
222Kč
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojstrannou pásku a 10 prázdných fotografických karet. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhov..
Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojs...
Petitcollage Znovu použitelné samolepky se scénou Dinosauři
165Kč
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu a znovu. Velká panoramatická skládací hrací scéna pomáhá rozvíjet fantazii dítěte. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti...
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu ...
Petitcollage Znovupoužitelné samolepky se scénou Svět mořské víly
178Kč
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu a znovu. Velká panoramatická skládací hrací scéna pomáhá rozvíjet fantazii dítěte. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti...
Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu ...
SES Vystřihování pro nejmenší
239Kč
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada obsahuje dětské umělohmotné nůžky, bezpečné pro nejmenší děti.Nestříhají vlasy ani textil...
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada ob...
Zažehlovací korálky Mimoni
280Kč
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 ks a 8x předlohy , zažehlovací papír , návodNa podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků.Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.L..
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 k...
Odlévání a malování - veselé předměty
299Kč
Tato sada SES Creative umožňuje vytvářet všechny barevné postavičky z rychle schnoucí sádry. Vyrobte si jednorožce, smajlíka, motýla a další.... Nalijte sádru do formy a nechte ji ztvrdnout. Poté vyjměte ..
Tato sada SES Creativ...
SES Odlévání a malování Kočky a psi
315Kč
SES Odlévání a malování Kočky a psi Kočičky a pejsci jsou námětem pro tuto odlévací sadu, pomocí které si děti mohou vyrobit přívěsek, magnet nebo jiný dáreček pro kamaráda nebo své nejbližší. Po odlití hmoty do formy..
SES Odlévání a malování Kočky a psi...
SES Sada zažehlovacích korálků Svítící lapač snů
319Kč
Díky lapači snů ze svítících zažehlovacích korálků se už nemusíš bát žádné noční můry!Vytvoř si originální lapač snů, který můžeš dozdobit podle vlastních představ.Postup:Poskládej barevné korálky na přiloženou plastovou destičku. Jakmile budou v..
Díky lapači snů ze svítících zažehlovacích korálků se už nemu...
Ses Výroba voňavých svíček
305Kč
Ses Výroba voňavých svíčekKreativní velká sada, se kterou si šikovné děti mohou vyrobit pomocí přiloženého příslušenství až 8 svíček.Holky a kluci najdou formičky ve tvaru srdce, muffinu, dortu a květiny.výsledný výrobek bude příjemně vonět.Obsah b..
Ses Výroba voňavých svíčekKreativní velká sada, se kterou si ...
Výroba barevných mýdel
339Kč
Vyrob pro své kamarádky nebo maminky dárek v podobě vlastních originálních mýdel. Můžeš si zpříjemnit i své vlastní koupání a vytvořit si mýdlo, které nikdo nemá. Stačí si jen rozpustit v mikrovlnné troubě glycerin, vmíchat barvu, glittry a ..
Vyrob pro své kamarádky nebo maminky dárek v podobě vlastních...
Výroba náramků - lapač snů
280Kč
Vyrobit si něco na okrasu, jak pokojíčku, nebo sebe sama. S touto sadou není problém.Můžeš si vyrobit lapač snů, který ozdobí tvůj pokojíček, nebo ho můžeš poté někomu dát jako dárek. Chceš obdarovat kamarádku originálním náramkem? Krativitě s..
Vyrobit si něco na okrasu, jak pokojíčku, nebo sebe sama. S t...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)