Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní sady

Kreativní sadyDisney náramky přátelství, popelka
243Kč
Součástí balení jsou provázky, korálky, Aurora přívěšek a podrobné pokyny pro pletení čtyř druhů náramků. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Len..
Součástí balení jsou provázky, korálky, Aurora přívěšek a pod...
Fischer TiP 300
134Kč
Pro menší kreativní práce se nabízí tento kbelík s 300 kusů TiP. Stavební materiál se skládá z neškodného bramborového škrobu a je obarven potravinářskými barvami. Navlhčením stavebních kamenů je lze k sobě přilepovat a tím sestavit nádherná umělec..
Pro menší kreativní práce se nabízí tento kbelík s 300 kusů T...
Fischer TiP 600
268Kč
Pomocí 500 stavebních kamenů z bramborového škrobů lze toho sestavovat hodně. Navlhčením stavebních kamenů je lze k sobě přilepovat a tím sestavit nádherná umělecká díla. Materiál TiP byl obarven potravinářskými barvami. Balení obsahuje nástroje z ..
Pomocí 500 stavebních kamenů z bramborového škrobů lze toho s...
Kreativní hračka - Kreativní hrnčířská hlína
147Kč
Navlhčit, mísit a ponořit se do světa tvoření za pomocí prstů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečn..
Navlhčit, mísit a ponořit se do světa tvoření za pomocí prstů...
Kreativní sada - Lev
177Kč
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při kutění! Ze 4 dóz s různými barevnými jílovými hmotami (za 20 g), lepidla a 1 dekorační tužky vytvoříte neuvěřitelně roztomilého lva! V přiloženém sešitu jsou na obrázcích znázorněny jednotl..
Tato pestrá jílová hmota nabízí skvělý pocit v prstech při ku...
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn
270Kč
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn Vytvořte si vlastního jednorožce! Balení obsahuje 600 barevných válečků, plastový nožík na řezání a tvarování a návod. Válečky se spojují pomocí vody. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kva..
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn Vytvořte s...
LENA Pletací monster Crazy
292Kč
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na drobné poklady. Kompletní set pro tvorbu dvou strašidýlek obsahuje vlnu,knoflíky, výplň, jehlu, nalepovací oči. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci ko..
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na d...
LENA Pletací monster Grumpy
292Kč
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na drobné poklady. Kompletní set pro tvorbu strašidýlka obsahuje vlnu, knoflíky, výplň, jehlu, nalepovací oči. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci komple..
Uháčkuj si strašidýlko sloužící jako talisman nebo skrýš na d...
LENA Tetovačka Star
192Kč
Kompletní set s 10 tetovačkami na nehty, 10 3D-mobilními nálepkami, barevnými a metalickými tělovými tetovačkami a náramkem pro podtržení tvého designu. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sort..
Kompletní set s 10 tetovačkami na nehty, 10 3D-mobilními nále...
Malování a mazání - Pro chlapce
192Kč
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci. Některé ilustr..
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí ...
Malování a mazání - Pro dívky
192Kč
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se skládá z 28 hracích desek na 14 tabulkách a fixu. Každá deska znázorňuje ilustrace a obsahuje popis úkolu, který je nutné splnit. Na všechny hrací desky lze psát a malovat přiloženým fixem. N..
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se sklád...
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus
140Kč
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní z..
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sa...
Pěnové 3D obrázky - princezna
140Kč
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich přís..
Pěnové 3D obrázky - princezna Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada...
Pletení - květinový tkalcovský stav
129Kč
Květinový stav - úžasná zábava nejen pro dětiKulatý tkalcovský stav k výrobě květin, vlna, plastová jehla a podrobný návod30x24x7 cmvěk 6 +..
Květinový stav - úžasná zábava nejen pro dětiKulatý tkalcovsk...
SES Vystřihování pro nejmenší
239Kč
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada obsahuje dětské umělohmotné nůžky, bezpečné pro nejmenší děti.Nestříhají vlasy ani textil...
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada ob...
Stavebnice - Kaleidoskop
178Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Stavebnice - Zámek
177Kč
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračk..
Německá firma Legler zaměřená na kvalitní dřevěné hračky od r...
Tvoření z ubrousků - doprava
140Kč
Tvoření z ubrousků - doprava Vybarvi obrázky pomocí barevných kuliček z ubrousků. Sada obsahuje 10 obrázků a barevné ubrousky. Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství o..
Tvoření z ubrousků - doprava Vybarvi obrázky pomocí barevných...
Vyrob si aplikace - Motýl
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Vyrob si aplikace - Rybka
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Zažehlovací korálky Mimoni
330Kč
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 ks a 8x předlohy , zažehlovací papír , návodNa podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků.Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.L..
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 k...
Vystřihování pro nejmenší velká sada
330Kč
Vystřihování pro nejmenší velká sada Tato sada naučí děti pracovat s nůžkami. Vystřihněte prvních 16 listů bezpečnostními nůžkami. Tyto nůžky stříhají pouze papír. Prvním krokem je přímka. Krok za krokem - pomocí cikcak..
Vystřihování pro nejmenší velká sada ...
Zobrazuji 1 až 22 z 22 (celkem stran 1)