Přihlásit seZaregistrovat se

Kreativní sady

Kreativní sadyDisney náramky přátelství, popelka
243Kč
Součástí balení jsou provázky, korálky, Aurora přívěšek a podrobné pokyny pro pletení čtyř druhů náramků. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Len..
Součástí balení jsou provázky, korálky, Aurora přívěšek a pod...
Fischer TiP 600
268Kč
Pomocí 500 stavebních kamenů z bramborového škrobů lze toho sestavovat hodně. Navlhčením stavebních kamenů je lze k sobě přilepovat a tím sestavit nádherná umělecká díla. Materiál TiP byl obarven potravinářskými barvami. Balení obsahuje nástroje z ..
Pomocí 500 stavebních kamenů z bramborového škrobů lze toho s...
Kreativní hračka - Kreativní hrnčířská hlína
147Kč
Navlhčit, mísit a ponořit se do světa tvoření za pomocí prstů!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečn..
Navlhčit, mísit a ponořit se do světa tvoření za pomocí prstů...
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn
267Kč
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn Vytvořte si vlastního jednorožce! Balení obsahuje 600 barevných válečků, plastový nožík na řezání a tvarování a návod. Válečky se spojují pomocí vody. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kva..
Kreativní tvoření - FiscerTip jednorožec Unicorn Vytvořte s...
LENA Disney pletení - ledové království
362Kč
Balení obsahuje: Pletací stav, pletací kroužek, pletací hák, plastovou jehlu, vlnu a přislušenství. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává..
Balení obsahuje: Pletací stav, pletací kroužek, pletací hák, ...
Malování a mazání - Pro chlapce
178Kč
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí na destičkách obrázky pomocí předkreslených teček. Hra obsahuje i obtížnější úkoly, při kterých musí dítě samo vymyslet a namalovat příslušné tvary, které doplní ilustraci. Některé ilustr..
Malování a mazání - PRO CHLAPCE Během hry děti domalovávájí ...
Malování a mazání - Pro dívky
178Kč
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se skládá z 28 hracích desek na 14 tabulkách a fixu. Každá deska znázorňuje ilustrace a obsahuje popis úkolu, který je nutné splnit. Na všechny hrací desky lze psát a malovat přiloženým fixem. N..
Malování a mazání - PRO DÍVKY Vzdělávací hra, která se sklád...
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus
140Kč
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sada obsahuje rámeček, 1 arch dekorativních samolepek a 5 ks pěnových samolepek. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní z..
Pěnové 3D obrázky - dinosaurus Vytvoř si svůj 3D obrázek. Sa...
Petitcollage kreativní sada - Dětská kamera
222Kč
Petitcollage kreativní sada - Dětská kamera Souprava obsahuje předlohu, 26 samolepek, stuhu, pruhy, obojstrannou pásku a 10 prázdných fotografických karet. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a ..
Petitcollage kreativní sada - Dětská kamera Souprava obsahuj...
Petitcollage kreativní samolepky - Dinosauři
178Kč
Petitcollage kreativní samolepky - Dinosauři Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu a znovu. Velká panoramatická skládací krací scéna pomáhá rozvíjet fantazii dítěte. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloube..
Petitcollage kreativní samolepky - Dinosauři Sada krásných a...
Petitcollage kreativní samolepky - Svět mořské víly
178Kč
Petitcollage kreativní znovupoužitelné samolepky - Svět mořské víly Sada krásných a pevných samolepek, které lze používat znovu a znovu. Velká panoramatická skládací hrací scéna pomáhá rozvíjet fantazii dítěte. Hlavním posláním americké firmy ..
Petitcollage kreativní znovupoužitelné samolepky - Svět mořsk...
Pletení - květinový tkalcovský stav
129Kč
Květinový stav - úžasná zábava nejen pro dětiKulatý tkalcovský stav k výrobě květin, vlna, plastová jehla a podrobný návod30x24x7 cmvěk 6 +..
Květinový stav - úžasná zábava nejen pro dětiKulatý tkalcovsk...
SES Vystřihování pro nejmenší
239Kč
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada obsahuje dětské umělohmotné nůžky, bezpečné pro nejmenší děti.Nestříhají vlasy ani textil...
Nauč se bezpečně stříhat pomocí 16ti stříhacích archů.Sada ob...
Vyrob si aplikace - Rybka
90Kč
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obrázek.Aplikace slouží ke zlepšení soustředěnosti a preciznosti...
S pomocí šablony a příslušných barevných částí si vyrobte obr...
Zažehlovací korálky Mimoni
330Kč
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 ks a 8x předlohy , zažehlovací papír , návodNa podložce si děti vytváří dle fantazie, nebo přiloženého návodu mozaiky pomocí barevných korálků.Obrázky lze zažehlit a použít jako dekoraci.L..
Sada obsahuje průhlednou podložku, zažehlovací korálky 1600 k...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)