Přihlásit seZaregistrovat se

Farmy

Farmy

Sestavy domečků a domácích zvířátek najdete právě zde. Tak hurá na farmu!


Bigjigs Toys - Dřevěná farma se zvířátky
1 773Kč
"Old McDonald farmu měl" - a to je ono! Tato krásná a dřevěná farma s panem a paní McDonaldovými, ovcí, prasetem, koněm, krávou, kachnou, slepicí, traktorem a kolečkem vašemu dítěti přinese spoustu zábavy. Děti se zde mohou naučit poznávat zvířata ..
"Old McDonald farmu měl" - a to je ono! Tato krásná a dřevěná...
Bigjigs Toys - Velká dřevěná farma
689Kč
Vaše děti budou opravdu milovat tuto senzační farmu, kde je toho hodně k vidění a samozřejmě i hraní. Sada obsahuje spoustu veslých zvířat a farmáře s jeho ženou, spolu s funkčními stájemi, větrným mlýnem a pohyblivými ploty. Ideální pro podporu ko..
Vaše děti budou opravdu milovat tuto senzační farmu, kde je t...
Bigjigs Toys dřevěná hračka - Hrací set Farma
663Kč
Tento dřevěný hrací set je ideální pro ty, kteří milují den na farmě. Set obsahuje: farmáře, kachny, ovce, prase, krávu, kuře, koně a vše dle obrázku. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na cesty! Vhodné pro d..
Tento dřevěný hrací set je ideální pro ty, kteří milují den n...
Dřevěná hračka - Farma se zvířátky
518Kč
Dřevěná hračka - Farma se zvířátky Skládací dřevěná hračka farma s 14 ks příslušenství. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny d..
Dřevěná hračka - Farma se zvířátky Skládací dřevěná hračka f...
Dřevěná stáj pro koně růžová
1 346Kč
Dřevěná stáj pro koně růžová Nádherná stáj pro jezdkyně s odjímatelnou střechou...
Dřevěná stáj pro koně růžová Nádherná stáj pro jezdkyně s od...
Dřevěné hračky - Dřevěná farma 3D puzzle
178Kč
Farma se skládá z 5 zvířat, plotu, stromu, stodoly a kladiva. Celkem 22 dílů skládačky.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle e..
Farma se skládá z 5 zvířat, plotu, stromu, stodoly a kladiva....
Dřevěné hračky - FARMA se zvířátky
1 335Kč
Farma se zvířátky. Balení obsahuje stodolu, ohradu a spoustu zvířátek. Farma slouží jako didaktická pomůcka a podporuje dětskou představivost. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodn..
Farma se zvířátky. Balení obsahuje stodolu, ohradu a spoustu ...
Farma s příslušenstvím
599Kč
Vzrušující život na farmě! S touto farmou mohou děti prožít zábavný den s farmářem a jeho zvířaty. Sada obsahuje farmu ze dřeva a plastu s dvojitými dveřmi, traktor s přívěsem a balíky sena, které lze přemístit pomocí magnetů. Kůň, kráva, malá pras..
Vzrušující život na farmě! S touto farmou mohou děti prožít z...
Flexibilní dřevěné figurky Dinosauři
117Kč
Dinosauři mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. Při objednávání můžete v připomínce objednávky požádat o konkrétní motiv, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném případě zasíláme náhodně.V případě zájmu můžeme velkoobchodním zák..
Dinosauři mají pohyblivé končetiny.Cena je uvedena za 1 kus. ...
Kid Cars 3D - Koňský ranč s doplňky v krabici Wader
399Kč
 Sada obsahuje dvě stáje, 4 koně, traktor s valníkem a spoustu doplňků.Pro holky i kluky od 1 roku. Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných PLASTŮ, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hra..
 Sada obsahuje dvě stáje, 4 koně, traktor s valníkem ...
Le Toy Van farmářská zvířátka
660Kč
Le Toy Van farmářská zvířátka Dřevěné malované zvířátka. Balení obsahuje 9 kusů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné de..
Le Toy Van farmářská zvířátka Dřevěné malované zvířátka. Bal...
Le Toy Van Farmářské auto 4x4
699Kč
Le Toy Van Farmářské auto 4x4 Dřevné farmářské auto s odjímatelnou střechou a přívěsem. Součástí balení jsou balíky sena. Auto má pogumovaná kola pro tichý chod na dřevěných podlahách. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové ..
Le Toy Van Farmářské auto 4x4 Dřevné farmářské auto s odjí...
Le Toy Van Velká farma
1 999Kč
Le Toy Van Velká farma Ručně malovaná velká farma se stodolou, domem, chlívkem a kotcem pro užitková zvířátka. Obsahuje funkční otvírací dveře, vrata a okenice, žebřík a ploty. Farma je navržena pro postavičky a zvířátka Le Toy Van. Vhodné p..
Le Toy Van Velká farma Ručně malovaná velká farma se stodo...
Set barevných zemědělských strojů
180Kč
Set barevných zemědělských strojů Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité b..
Set barevných zemědělských strojů Německá firma Legler zaměř...
Vilac - Dřevěný set farmy v autě
835Kč
Součásti balení je vše dle obrázku - nákladní rozkládací auto, zvířátka a dalších příslušenství. Složené stěny auta jsou zajištěny magnetky.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí..
Součásti balení je vše dle obrázku - nákladní rozkládací auto...
Woody Tahač s návěsem pro přepravu koní
550Kč
Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně jsou z plastu.Zadní díl přepravníku se dá vyklopit, vznikne tak plošina k manipulaci s koníky.Tahač a návěs se dají odpojit.Rozměry: 30,5 x 16 x 7 cmVěk: 3 +Výrobek je nositelem značky "Be..
Tahač i návěs jsou vyrobeny z tvrdého masivního dřeva. Koně j...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)