Přihlásit seZaregistrovat se

Strategické hry

Deskové rodinné hry - Golden Horn
595Kč
Tato hra Vás přenese do role benátského obchodníka z 15. století. Vyšlete svou flotilu rychlých galér a obchodujte se vzácným zbožím, jakým je koření, hedvábí a drahé kovy. Ubraňte se přitom pirátům a obratně využijte větru k rychlé plavbě. Zažijte..
Tato hra Vás přenese do role benátského obchodníka z 15. stol...
Dětské hry - Logix - mini
258Kč
Každý hráč si na začátku hry vylosuje kartu s tajným kódem rozmístění kuliček. Během hry se hráči snaží přikládáním nebo přesouváním kuliček složit svůj kód. Cílem hry je co nejrychleji přesouvat a přidávat kuličky na hrací desku podle předlohy..
Každý hráč si na začátku hry vylosuje kartu s tajným kódem ro...
Fantasy deskové hry - Vládci podzemí: Festival
778Kč
Rozšíření k legendární hře Vládci podzemí. Je čas oslav! Dokonce i Temný pán se může veselit, protože festival vám poskytne trochu času navíc k vylepšení vašeho podzemí,  přistavění místností, najmutí nových příšer a nastražení pastí. Dokonce dosta..
Rozšíření k legendární hře Vládci podzemí. Je čas oslav! Doko...
Magnetické šachy
359Kč
Magnetické šachy Hra králů v praktickém balení.  Aktivity společnosti  Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i..
Magnetické šachy Hra králů v praktickém balení.  Aktivity ...
Strategické deskové hry - 1989: Úsvit svobody
974Kč
Hra pro dva hráče simulující události revolučního roku 1989 ve střední a východní Evropě. Jeden hráč zastupuje totalitní stranu komunistických aparátčíků východní Evropy a snaží se udržet u moci tvrdými zákroky, částečnými ústupky a nutnými reforma..
Hra pro dva hráče simulující události revolučního roku 1989 v...
Strategické deskové hry - Tzolk´in: Mayský kalendář
974Kč
Strategická hra pro náročné hráče. Staňte se jedním z Ajawů, vůdců mayských kmenů. Uctívejte mocné bohy, veďte svůj národ k prosperitě a naplánujte mu slavnou budoucnost. Ústředním prvkem hry je Tzolk’in – soustava ozubených kol, která se v průběhu..
Strategická hra pro náročné hráče. Staňte se jedním z Ajawů, ...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)