Přihlásit seZaregistrovat se

Pexesa ze dřeva

Pexesa ze dřevaBigjigs Toys Ponožkové pexeso
231Kč
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla z...
Bino Dřevěné hry pexeso vodní svět
109Kč
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné ..
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. ...
Bino Dřevěné hry pexeso zvířátka
140Kč
Vtipná zvířátka na kulatých kartičkách dřevěného pexesa. Zahrajte si oblíbenou klasickou hru, která rozvíjí paměť a zároveň pobaví.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hr..
Vtipná zvířátka na kulatých kartičkách dřevěného pexesa. Zahr...
Bino Dřevěné pexeso zvířátka
109Kč
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají z..
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky. Klasická hra,...
Detoa Dřevěné pexeso 40 ks
285Kč
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění...
Detoa Pexeso dopravní značky
275Kč
Detoa Pexeso dopravní značky Pexeso, populární dětská stolní hra. Dopravní značky, jeden z předpokladů bezpečné orientace v dopravě. Děti se hravou formou naučí základní dopravní značky. Hra stimuluje paměť a podporuje rozvoj dětí. Hračka splňuje ..
Detoa Pexeso dopravní značky Pexeso, populární dětská stolní...
Detoa Pexeso klauni
110Kč
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění a paměti. Obrázky se dají libovolně kombinovat. Hra obsahuje 12 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výro..
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění...
Detoa Pexeso krtek
368Kč
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části..
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procviče...
Detoa Pexeso ZOO
171Kč
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 24 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevě..
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soust...
Dřevěné pexeso s kostkou
207Kč
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 let, pro 2 až 4 hráče obsahuje 36 dřevěných obrázků 5x5 cm a jednu hrací kostku. Hra má několik variant.Mertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i č..
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 ...
Le Toy Van Petilou Pexeso kouzelný les
440Kč
Le Toy Van Petilou - Pexeso kouzelný les Dřevěné malované pexeso s motivem kouzelného lesa. Jednotlivé dílky jsou ve tvaru lístků. Obsahuje 16 ks pexesa, které se ukládají do praktického pevného textilního pytlíku. Vše je zabaleno v dárkové krabic..
Le Toy Van Petilou - Pexeso kouzelný les Dřevěné malované pe...
Petitcollage Pexeso Pocity se zvířátky
267Kč
Petitcollage Pexeso Pocity se zvířátky Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobk..
Petitcollage Pexeso Pocity se zvířátky Hlavním posláním am...
Petitcollage Pexeso stavební stroje
267Kč
Petitcollage Pexeso stavební stroje Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky j..
Petitcollage Pexeso stavební stroje Hlavním posláním ameri...
Small Foot Dřevěné hry barevné pexeso
136Kč
Na 32 kartách (cca 4,7 x 0,3 cm) je, vhodné pro děti, zobrazeno 16 barevných motivů v párech, které mají být společně odhalené. Zde se děti učí hravě své schopnosti!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
Na 32 kartách (cca 4,7 x 0,3 cm) je, vhodné pro děti, zobraze...
Small Foot Pexeso čísla
139Kč
Bonbóny, klobouky nebo saláty se musí při pexesu přiřadit ke správným číslům. Hrací kameny jsou z lisovaného dřeva a dobře uchopitelné. Pomocí dřevěné úschovny kamenů lze hru dobře transportovat. Barevná zábava, která vyžaduje koncentraci a také tr..
Bonbóny, klobouky nebo saláty se musí při pexesu přiřadit ke ...
Vilac Dřevěné pexeso farma
387Kč
Pěkné dřevěné pexeso, z kterého se dá vytvořit krásný obrázek. Zabaleno v dřevěném boxu s držadlem, můžete si tak své pexeso vzít kdekoliv s sebou. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběn..
Pěkné dřevěné pexeso, z kterého se dá vytvořit krásný obrázek...
Vilac Dřevěné pexeso Zvířátka Gallimard
213Kč
Vilac - Dřevěné pexeso - Zvířátka Gallimard Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty ..
Vilac - Dřevěné pexeso - Zvířátka Gallimard Již více než 100...
Vilac Pexeso Outékaché v kyblíku
539Kč
Hra o postřehu, rychlosti a paměti. Vítězem je hráč, který najde obrázek jako první. Dejte si pozor na ty záludné! (200 ks). Rozměry: 24 x 24 x 5 cm (balení) Pravidla hry Pexeso Outékaché 3-6 let věku Obsah hry: 100 dřevěných dílků 100 kartiček ..
Hra o postřehu, rychlosti a paměti. Vítězem je hráč, který na...
Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)