Přihlásit seZaregistrovat se

Pexesa ze dřeva

Pexesa ze dřevaBigjigs Toys Ponožkové pexeso
236Kč
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla z...
Bino Dřevěné hry Pexeso zvířátka
109Kč
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají z..
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky. Klasická hra,...
Detoa Dřevěné pexeso 40 ks
299Kč
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění...
Detoa Pexeso krtek
368Kč
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části..
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procviče...
Le Toy Van Petilou Pexeso kouzelný les
519Kč
Dřevěné malované pexeso s motivem kouzelného lesa. Jednotlivé dílky jsou ve tvaru lístků. Obsahuje 16 ks pexesa, které se ukládají do praktického pevného textilního pytlíku. Vše je zabaleno v dárkové krabici s foliovým průhledem. Firma Le Toy Van..
Dřevěné malované pexeso s motivem kouzelného lesa. Jednotlivé...
Petitcollage Pexeso Pocity se zvířátky
267Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Petitcollage Pexeso stavební stroje
267Kč
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů,..
Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení mod...
Small Foot Dřevěná motorická deska Pexeso pro ruce
385Kč
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Velmi rozvíjí hmatové smysly dětí. Vhodné také pro z..
V deseti dřevěných válečcích je deset různých druhů materiálů...
Small Foot Pexeso čísla
141Kč
Bonbóny, klobouky nebo saláty se musí při pexesu přiřadit ke správným číslům. Hrací kameny jsou z lisovaného dřeva a dobře uchopitelné. Pomocí dřevěné úschovny kamenů lze hru dobře transportovat. Barevná zábava, která vyžaduje koncentraci a také tr..
Bonbóny, klobouky nebo saláty se musí při pexesu přiřadit ke ...
Small foot Zvukové pexeso Caterpillar
688Kč
Poslouchejte pozorně! V této hře s motivem hladové housenky je důležité rozpoznat a pojmenovat rozdíly hluku. Pečlivým třepáním a posloucháním, hráči určují, které dva dřevěné válečky patří k sobě. Každý má i jinou váhu, která může být při hledání ..
Poslouchejte pozorně! V této hře s motivem hladové housenky j...
Vilac Dřevěné pexeso farma
395Kč
Pěkné dřevěné pexeso, z kterého se dá vytvořit krásný obrázek. Zabaleno v dřevěném boxu s držadlem, můžete si tak své pexeso vzít kdekoliv s sebou. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběn..
Pěkné dřevěné pexeso, z kterého se dá vytvořit krásný obrázek...
Vilac Pexeso Outékaché v kyblíku
549Kč
Hra o postřehu, rychlosti a paměti. Vítězem je hráč, který najde obrázek jako první. Dejte si pozor na ty záludné! (200 ks). Rozměry: 24 x 24 x 5 cm (balení) Pravidla hry Pexeso Outékaché 3-6 let věku Obsah hry: 100 dřevěných dílků 100 kartiček ..
Hra o postřehu, rychlosti a paměti. Vítězem je hráč, který na...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)