Přihlásit seZaregistrovat se

Pexesa ze dřeva

Pexesa ze dřevaBigjigs Toys ponožkové pexeso
231Kč
Bigjigs Toys ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys ponožkové pexeso Anglická značka Bigjigs byla z...
Detoa Pexeso zvířátka
166Kč
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 24 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru o velikosti 170 x 130 x 15 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zd..
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek pro procvičení soustředění ...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Barevné pexeso
136Kč
Na 32 kartách (cca 4,7 x 0,3 cm) je, vhodné pro děti, zobrazeno 16 barevných motivů v párech, které mají být společně odhalené. Zde se děti učí hravě své schopnosti!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. V..
Na 32 kartách (cca 4,7 x 0,3 cm) je, vhodné pro děti, zobraze...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso
276Kč
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je z..
Dřevěné pexeso s barevnými obrázky pro procvičení soustředění...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso - Včelka Mája (barevn)
134Kč
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso - Včelka Mája (barevn) BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp..
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso - Včelka Mája (barevn) ...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso - Ve vodě
109Kč
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné ..
Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. ...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso dopravní značky
259Kč
Pexeso, populární dětská stolní hra. Dopravní značky, jeden z předpokladů bezpečné orientace v dopravě. Děti se hravou formou naučí základní dopravní značky. Hra stimuluje paměť a podporuje rozvoj dětí. Hračka splňuje požadavky EU na bezpečnost hra..
Pexeso, populární dětská stolní hra. Dopravní značky, jeden z...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso klauni
110Kč
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění a paměti. Obrázky se dají libovolně kombinovat. Hra obsahuje 12 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výro..
Dřevěná skládanka s motivem klaunů pro procvičení soustředění...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso krtek
368Kč
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 40 kusů o velikosti 40 x 40 x 10 mm. Baleno v krabici z tvrdého papíru o velikosti 250 x 170 x 22 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části..
Dřevěné pexeso s obrázky krtečka a jeho kamarádů pro procviče...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso s kostkou
207Kč
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 let, pro 2 až 4 hráče obsahuje 36 dřevěných obrázků 5x5 cm a jednu hrací kostku. Hra má několik variant.Mertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i č..
Stolní hra v krabičce o rozměrech 10,5x10,5x3, pro děti od 3 ...
Dřevěné hračky - dřevěné hry - Pexeso ZOO
166Kč
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soustředění a paměti. Hra obsahuje 24 kusů o velikosti 40 x 40 x 5 mm. Baleno v krabičce z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevě..
Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soust...
Dřevěné hračky Woody - Pexeso Mašinka - cirkus
199Kč
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republ..
 WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality...
Dřevěné pexeso Dinosauři
162Kč
Dřevěné pexeso s obrázky dinosaurů pro procvičení soustředění a paměti.Jedna z nejznámějších společenských her na světě s oblíbenými motivy.Hra obsahuje 24 kusů hracích dřevěných karet Baleno v krabičce z tvrdého papíru.         Tyto české dřevěn..
Dřevěné pexeso s obrázky dinosaurů pro procvičení soustředěn...
Vilac - Dřevěné pexeso - Zvířátka Gallimard
213Kč
Vilac - Dřevěné pexeso - Zvířátka Gallimard Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty ..
Vilac - Dřevěné pexeso - Zvířátka Gallimard Již více než 100...
Vilac dětská zábavná hra - Najdi to - Outékaché v kyblíku
539Kč
Hra o pozorování a rychlosti. Vítězem je první osoba, která najde obrázek na zvolené kartě. Dejte si pozor na ty záludné! (100 ks). Rozměry: 24 x 24 x 5 cm (balení) Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená..
Hra o pozorování a rychlosti. Vítězem je první osoba, která n...
Vilac dřevěné pexeso zvířátka
261Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)