Přihlásit seZaregistrovat se

Tabule

TabuleBigjigs Toys magnetická barevná abeceda (malá písmena)
286Kč
Bigjigs Toys magnetická barevná abeceda (malá písmena) Barevná malá písmena jsou vyrobena ze dřeva, jsou opatřena magnetem a lze je použít k tabulím S těmito malými písmeny budou děti schopné rozvíjet své pravopisné dovednosti, rozpoznávat pí..
Bigjigs Toys magnetická barevná abeceda (malá písmena) Bar...
Bigjigs Toys magnetická barevná abeceda (velká písmena)
286Kč
Bigjigs Toys magnetická barevná abeceda (velká písmena) Barevná dřevěná velká písmena jsou vyrobena ze dřeva a slouží jako magnet k tabulím. Děti mohou rozvíjet své pravopisné dovednosti, rozpoznávat jednotlivá písmena a skládat slova. Obsah..
Bigjigs Toys magnetická barevná abeceda (velká písmena) Ba...
Bigjigs Toys Magnetická tabule s příslušenstvím
990Kč
S touto všestrannou tabulí lze snadno pěstovat kreativní umělecké dovednosti. Z jedné strany magnetická tabule se suchým stíráním fixů, z druhé strany tradiční tabule pro křídy. Součástí je role papíru, kterou lze snadno upevnit na tyč skrytou mezi..
S touto všestrannou tabulí lze snadno pěstovat kreativní uměl...
Bigjigs Toys papírová role 15m
154Kč
Příslušenství dětské tabule, či malířského stojanuAnglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Sp..
Příslušenství dětské tabule, či malířského stojanuAnglická zn...
Bino Magnetická tabule oboustranná
533Kč
Šetřete naše lesy a místo papíru využijte na malování magnetickou oboustrannou tabuli. Na jedné straně si může váš malý malíř malovat křídami tak, jak to dělají velké děti ve škole, na straně druhé může tvořit pomocí barevných fixů. Když je potřeba..
Šetřete naše lesy a místo papíru využijte na malování magneti...
Dřevěné hračky - Dětská multifunkční tabule
1 580Kč
Multifunkční tabule s rámem - z jedné strany magnetická, z druhé pro psaní fixem, police, počitadlo, hodiny a abeceda. Tato tabule udělá z dětského pokoje opravdovou školní třídu. Velká příležitost pro malé spisovatele prezentovat své dovednosti ši..
Multifunkční tabule s rámem - z jedné strany magnetická, z dr...
Dřevěné hračky - Tabule s křídou a houbičkou
164Kč
Tato nostalgická tabule je vhodná pro malé poznámky a kreativní kreslení. Tabule se dá pověsit, obsahuje barevnou křídu a houbu.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Tato nostalgická tabule je vhodná pro malé poznámky a kreativ...
Dřevěné hračky - Tabule, sada
563Kč
Tabule na psaní, křída a houba. Na zadní straně je možné psát omývatelnými fixy.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské..
Tabule na psaní, křída a houba. Na zadní straně je možné psát...
Jeujura Multiaktivní skládací magnetická tabule XXL
2 189Kč
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou křídy, magnetická abeceda a mazací houbička. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky...
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou kří...
Jeujura Multiaktivní školní magnetická tabule Grant
2 459Kč
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou křídy, magnetická abeceda a mazací houbička. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. ..
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou kří...
Kompaktní dětská tabule na křídu i magnet
1 310Kč
Kompaktní dětská tabule. Z jedné strany je magnetický povrch přizpůsobený k malováni fixy a z druhé je povrch klasické tabule na křídy. Pod tabulí je praktický úložný box. Součástí balení je čistící houba na magnetickou tabuli, křídy a fixy. Německ..
Kompaktní dětská tabule. Z jedné strany je magnetický povrch ...
Skládací magnetická tabule 5v1
585Kč
Skládací magnetická tabule 5v1 Výrobek nabízí více možností využití, dítě se nenudí. Varianta 1 Tabule stojanová umožňuje kreslení křídou na černou plochu, která je magnetická, a kreslení fixem na bílou plochu, která je opatřena abecedou s číslic..
Skládací magnetická tabule 5v1 Výrobek nabízí více možností v...
Školní pomůcky - Dětská tabule-natur rám s poličkou, 65cm
353Kč
Dřevěná tabule s poličkou. Jedna strana je bílá pro psaní suchými fixy a druhá černá pro klasické křídy. Bílá strana je vyrobena z kovového plechu, takže na ní drží magnetky. Plocha na kreslení má rozměry 30 x 35 cm a celková výška tabule je 65 cm...
Dřevěná tabule s poličkou. Jedna strana je bílá pro psaní suc...
Tabule na poznámky, černá
50Kč
Různě dlouhé gumičky připevněné na desce z matně lakovaného plechu přidržují různé poznámky a dopisy. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou..
Různě dlouhé gumičky připevněné na desce z matně lakovaného p...
Tidlo Dřevěná obustranná tabule
2 590Kč
Tidlo dřevěná obustranná tabule Výškově nastavitelná tabule.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních..
Tidlo dřevěná obustranná tabule Výškově nastavitelná tabule....
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1
1 120Kč
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1 Dřevěná tabule s magnetickou i klasickou tabulí, odložnou poličkou a držákem na roli papíru.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John C..
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1 Dřevěná tabule s magnetickou i...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)