Přihlásit seZaregistrovat se

Tabule

TabuleBigjigs Toys Magnetická tabule s příslušenstvím
1 048Kč
S touto všestrannou tabulí lze snadno pěstovat kreativní umělecké dovednosti. Z jedné strany magnetická tabule se suchým stíráním fixů, z druhé strany tradiční tabule pro křídy. Součástí je role papíru, kterou lze snadno upevnit na tyč skrytou mezi..
S touto všestrannou tabulí lze snadno pěstovat kreativní uměl...
Bino Magnetická tabule oboustranná
533Kč
Šetřete naše lesy a místo papíru využijte na malování magnetickou oboustrannou tabuli. Na jedné straně si může váš malý malíř malovat křídami tak, jak to dělají velké děti ve škole, na straně druhé může tvořit pomocí barevných fixů. Když je potřeba..
Šetřete naše lesy a místo papíru využijte na malování magneti...
Dřevěné hračky - Dětská multifunkční tabule
1 630Kč
Multifunkční tabule s rámem - z jedné strany magnetická, z druhé pro psaní fixem, police, počitadlo, hodiny a abeceda. Tato tabule udělá z dětského pokoje opravdovou školní třídu. Velká příležitost pro malé spisovatele prezentovat své dovednosti ši..
Multifunkční tabule s rámem - z jedné strany magnetická, z dr...
Dřevěné hračky - Tabule s křídou a houbičkou
164Kč
Tato nostalgická tabule je vhodná pro malé poznámky a kreativní kreslení. Tabule se dá pověsit, obsahuje barevnou křídu a houbu.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small fo..
Tato nostalgická tabule je vhodná pro malé poznámky a kreativ...
Dřevěné hračky - Tabule, sada
564Kč
Tabule na psaní, křída a houba. Na zadní straně je možné psát omývatelnými fixy.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské..
Tabule na psaní, křída a houba. Na zadní straně je možné psát...
Jeujura Multiaktivní magnetická tabule
1 052Kč
Tabule je klasická z jedné strany a magnetická ze strany druhé. Součástí balení jsou křídy, magnetická abeceda s čísly a mazací houbička. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dět..
Tabule je klasická z jedné strany a magnetická ze strany druh...
Jeujura Multiaktivní skládací magnetická tabule XXL
2 199Kč
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou křídy, magnetická abeceda a mazací houbička. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky...
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou kří...
Jeujura Multiaktivní školní magnetická tabule Grant
2 299Kč
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou křídy, magnetická abeceda a mazací houbička. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. ..
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení jsou kří...
Jeujura Oboustranná závěsná magnetická tabule
751Kč
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení je magnetická abeceda s čísly. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a další dřevěné hračky. Jeujura vyrábí své ..
Tabule je z jedné strany magnetická. Součástí balení je magne...
Jeujura Velká multiaktivní školní magnetická tabule
1 699Kč
Tabule je z jedné strany magntická. Součástí balení jsou křídy, magnetky, fix, mazací houbička a role papíru na prezentace. Francouzská značka Jeujura se specializuje na výrobu dřevěných domečků a švýcarských chat, vyrábí ale také dětské tabule a d..
Tabule je z jedné strany magntická. Součástí balení jsou kříd...
KidKraft dětská tabule - Mistrův malířský stojan
3 057Kč
Povzbuďte své malé umělce a nenechte si ujít jediné mistrovské dílo. Masivní dřevěný rám má na jedné straně smazatelnou tabuli na fixy a na straně druhé tabuli. Role na papír se upevňuje v horní části rámu a navíjí se bezpečně směrem dolů. Ve spodn..
Povzbuďte své malé umělce a nenechte si ujít jediné mistrovsk...
Kompaktní dětská tabule na křídu i magnet
1 299Kč
Kompaktní dětská tabule. Z jedné strany je magnetický povrch přizpůsobený k malováni fixy a z druhé je povrch klasické tabule na křídy. Pod tabulí je praktický úložný box. Součástí balení je čistící houba na magnetickou tabuli, křídy a fixy. Německ..
Kompaktní dětská tabule. Z jedné strany je magnetický povrch ...
Skládací magnetická tabule 5v1
673Kč
Skládací magnetická tabule 5v1 Výrobek nabízí více možností využití, dítě se nenudí. Varianta 1 Tabule stojanová umožňuje kreslení křídou na černou plochu, která je magnetická, a kreslení fixem na bílou plochu, která je opatřena abecedou s číslic..
Skládací magnetická tabule 5v1 Výrobek nabízí více možností v...
Školní pomůcky - Dětská magnetická tabule s písmeny
329Kč
Součástí magnetické tabule jsou barevná dřevěná magnetická písmenka a čísla pro skládání prvních slov. Z druhé strany je plocha pro kreslení suchým fixem, který je součástí dodávky, stejně jako houbička na suchý fix a barevné křídy. Věk: 3+ | Rozmě..
Součástí magnetické tabule jsou barevná dřevěná magnetická pí...
Školní pomůcky - Dětská tabule natur rám s poličkou
1 034Kč
Tabule - natur rám s poličkou je dětská tabule v dřevěném rámu. Má 2 strany a odkládací poličku na křídy. Jedna strana tabule je klasická černá na křídy - magnetická. Druhá je určena pro stíratelné fixy. Navíc obsahuje držáky na upevnění papíru pro..
Tabule - natur rám s poličkou je dětská tabule v dřevěném rám...
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1
1 120Kč
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1 Dřevěná tabule s magnetickou i klasickou tabulí, odložnou poličkou a držákem na roli papíru.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John C..
Tidlo dřevěná tabule Easy 2v1 Dřevěná tabule s magnetickou i...
Zobrazuji 1 až 16 z 16 (celkem stran 1)