Přihlásit seZaregistrovat se

Počítadla

PočítadlaDetoa počítadlo dřevěné kuličky
294Kč
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělohmotných kuliček jsou použity kuličky dřevěné v přírodní a hnědé barvě.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední E..
Přírodní varianta našeho klasického počítadla - namísto umělo...
Dřevěná barevná matematická tabulka součty
450Kč
Dřevěná barevná matematická tabulka součty Didaktivní školní matematická tabulka, vyobena ze dřeva. Tabulka děti učí sčítat a odčítat. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značk..
Dřevěná barevná matematická tabulka součty Didaktivní školní...
Dřevěná vzdělávácí tabulka násobilka
205Kč
Dřevěná vzdělávácí tabulka násobilka Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použit..
Dřevěná vzdělávácí tabulka násobilka Německá firma Legler za...
Dřevěné hračky - Krteček počítadlo
338Kč
Dřevěné hračky - Krteček počítadlo Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství od různých typů kolejnic přes železniční stavby až po lokomotivy a vagónky.Historie značky B..
Dřevěné hračky - Krteček počítadlo Tradiční švédský výrobce...
Dřevěné hračky - Školní pomůcky - Dřevěné počítadlo
379Kč
Toto počítadlo se svými rozměry řadí mezi největší počítadla s navíc velmi masivní konstrukcí z nejkvalitnějšího dřeva. Hračka splňuje všechny normy EU. ..
Toto počítadlo se svými rozměry řadí mezi největší počítadla ...
Dřevěné hračky - Školní pomůcky - malé dřevěné počítadlo
139Kč
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jso..
Kvalitní dřevěné počítadlo.Německá firma Legler zaměřená na v...
Dřevěné hračky - Školní pomůcky - velké dřevěné počítadlo
210Kč
Kvalitní dřevěné počítadlo. Nejstarší kalkulačka na světě - stále skvělý nástroj pro počítání.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběn..
Kvalitní dřevěné počítadlo. Nejstarší kalkulačka na světě - s...
Dřevěné školní pomůcky - Kuličkové počítadlo, barevné
186Kč
Staletí prověřený „počítací stroj“ ve vhodném, pro děti atraktivně barevném provedení!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle ev..
Staletí prověřený „počítací stroj“ ve vhodném, pro děti atrak...
Obrovské dřevěné počítadlo
2 680Kč
Obří počítadlo se stovkou kuliček.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníc..
Obří počítadlo se stovkou kuliček.Anglická značka Bigjigs byl...
Školní pomůcky - Dřevěné puzzle zlomky
165Kč
Tyto puzzle pomáhají dětem rozumět zlomkům. zobrazí zlomky názorně pomocí kruhů a obdélníků.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny ..
Tyto puzzle pomáhají dětem rozumět zlomkům. zobrazí zlomky ná...
Školní pomůcky - Kuličkové dřevěné počítadlo Profi 2
370Kč
Dřevěné korálky na desíti kovových vesele malovaných obloucích funguje jako vizuální pomůcka pro výpočty. Na vnitřní dřevěné stěně je 55 matematických příkladů z každé strany. Příklady odčítání a sčítání mohou děti lehce vypočíst pomocí dřevěných k..
Dřevěné korálky na desíti kovových vesele malovaných obloucíc...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)