Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné knížky

Dřevěné knížkyDetoa Obrázkové album Krtek na zahradě
183Kč
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřev..
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Ne...
Le Toy Van Petilou dřevěná knížka se zvířátky
285Kč
Le Toy Van Petilou - Dřevěná knížka se zvířátky Krásná dřevěná knížka s obrázky zvířátek. Knížka je svázaná pevným textilním provázkem s lístečky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu ..
Le Toy Van Petilou - Dřevěná knížka se zvířátky Krásná dřevě...
Petitcollage kniha dopravní prostředky
222Kč
Dřevěná kniha s velkými obrázky aut a strojů. Kniha je opatřena látkovým puhem pro skládání knihy. Je ideálně uzpůsobena nejmenším dětem. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Origi..
Dřevěná kniha s velkými obrázky aut a strojů. Kniha je opatře...
Petitcollage kniha Safari
222Kč
Dřevěná kniha s velkými obrázky zvířat. Kniha je opatřena látkovým puhem pro skládání knihy. Je ideálně uzpůsobena nejmenším dětem. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální ..
Dřevěná kniha s velkými obrázky zvířat. Kniha je opatřena lát...
Small Foot Dřevěná mini knížka zvířátka
59Kč
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé. Jedna kniha ukazuje divoká zvířata z Afriky a v další jsou všechna zvířata žijících na farmě. Skvělá vzdělávací zkušenost pro nejmenší kamarády zvířátek. Jednotlivé stránky ze dřeva jso..
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)