Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné knížky

Dřevěné knížkyAnglická obrázková knížka 4 motivy
50Kč
Cena je za 1 motiv, který si mnůžete zvolit v přpomínce objednávky.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prod..
Cena je za 1 motiv, který si mnůžete zvolit v přpomínce objed...
Dřevěná knížka - zvířátka na farmě
165Kč
10 stránek z průhledně lakovaného dřeva je potištěno veselými barevnými obrázky. V knížce je zobrazeno 8 zvířátek a na malých polích na hmatání s různými látkami si mohou malí „čtenáři“ na zvířátka sáhnout!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kv..
10 stránek z průhledně lakovaného dřeva je potištěno veselými...
Dřevěná knížka pro nejmenší Zvířátka
234Kč
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dř..
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných ...
Dřevěná mini knížka - zvířátka
59Kč
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé. Jedna kniha ukazuje divoká zvířata z Afriky a v další jsou všechna zvířata žijících na farmě. Skvělá vzdělávací zkušenost pro nejmenší kamarády zvířátek. Jednotlivé stránky ze dřeva jso..
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé...
Dřevěné hračky - Dřevěná knížka 1ks
77Kč
Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při navazování a prohlubování kontaktů s rodiči či druhými dětmi. Lehce omyvatelná. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěn..
Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při n...
Dřevěné hračky - Obrázková knížka Mašinka
132Kč
Dřevěná knížka s obrázky zvířátek z příběhů o Mašince. Jednotlivé destičky (celkem 4) jsou dřevěné, svázané tkaničkou. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po s..
Dřevěná knížka s obrázky zvířátek z příběhů o Mašince. Jednot...
Dřevěné hračky - Obrázkové album Krtek na zahradě
183Kč
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřev..
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Ne...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)