Přihlásit seZaregistrovat se

Dřevěné knížky

Dřevěné knížkyBigjigs Baby Anglická obrázková knížka 4 motivy
50Kč
Cena je za 1 motiv, který si mnůžete zvolit v přpomínce objednávky.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prod..
Cena je za 1 motiv, který si mnůžete zvolit v přpomínce objed...
Bigjigs Toys Dřevěné vkládací puzzle černobílé tvary
154Kč
Robustní 4-ti dílné vkládací puzzle se zvířátky.Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu...
Robustní 4-ti dílné vkládací puzzle se zvířátky.Anglická znač...
Bino Dřevěná knížka 1ks
77Kč
Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při navazování a prohlubování kontaktů s rodiči či druhými dětmi. Lehce omyvatelná. Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěn..
Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při n...
Bino První knížka Krtek
87Kč
První knížka Krtek Rozměr: 10,5x2x12 cm Pro děti od 10 měsícůČeská značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU...
První knížka Krtek Rozměr: 10,5x2x12 cm Pro děti od 10 měsíců...
Detoa Obrázkové album Krtek na zahradě
183Kč
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřev..
Obrázkové album s motivy krtečka. Čtyři dřevěné "stránky". Ne...
Le Toy Van Petilou dřevěná knížka se zvířátky
285Kč
Le Toy Van Petilou - Dřevěná knížka se zvířátky Krásná dřevěná knížka s obrázky zvířátek. Knížka je svázaná pevným textilním provázkem s lístečky. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu ..
Le Toy Van Petilou - Dřevěná knížka se zvířátky Krásná dřevě...
Petitcollage kniha dopravní prostředky
222Kč
Petitcollage kniha dopravní prostředky Dřevěná kniha s velkými obrázky aut a strojů. Kniha je opatřena látkovým puhem pro skládání knihy. Je ideálně uzpůsobena nejmenším dětem. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního..
Petitcollage kniha dopravní prostředky Dřevěná kniha s velký...
Petitcollage kniha Safari
222Kč
Petitcollage kniha Safari Dřevěná kniha s velkými obrázky zvířat. Kniha je opatřena látkovým puhem pro skládání knihy. Je ideálně uzpůsobena nejmenším dětem. Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie ..
Petitcollage kniha Safari Dřevěná kniha s velkými obrázky zv...
Small Foot Dřevěná knížka zvířátka na farmě
165Kč
10 stránek z průhledně lakovaného dřeva je potištěno veselými barevnými obrázky. V knížce je zobrazeno 8 zvířátek a na malých polích na hmatání s různými látkami si mohou malí „čtenáři“ na zvířátka sáhnout!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kv..
10 stránek z průhledně lakovaného dřeva je potištěno veselými...
Small Foot Dřevěná mini knížka zvířátka
59Kč
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé. Jedna kniha ukazuje divoká zvířata z Afriky a v další jsou všechna zvířata žijících na farmě. Skvělá vzdělávací zkušenost pro nejmenší kamarády zvířátek. Jednotlivé stránky ze dřeva jso..
Pro všechny fanoušky malých obrázkových knih je toto to pravé...
Vilac Zvuková kniha Doprava
640Kč
Báječná zvuková kniha od Gallimarda Jeunesse pro děti. V knize se setkají s různými dopravními prostředky. Stačí otevřít stánku a přehraje se zvuk. Knížka obsahuje ilustrace a také dřevěné figurky, je mezi dětmi velice populární. Hračky Vilac mají ..
Báječná zvuková kniha od Gallimarda Jeunesse pro děti. V kniz...
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)