Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Ostatní

Zde najdete například krásné dekorační hodiny, a nebo třeba dřevěnou lampu v podobě paláce.........


Bytové dekorace - Dekorace Špejle 4ks
26Kč
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 motivech, na drátech k zapíchnutí např. do květináčů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 mo...
Bytové dekorace - Dekorativní talíř Ratan
223Kč
Pokud hledáte skvělou adventní dekoraci, tak je tento dekorační talíř s různými dekorativními doplňky jako např. šišky, ořechy, girlanda z jedle a dvě ratanové koule to pravé ořechové na každý stůl.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních..
Pokud hledáte skvělou adventní dekoraci, tak je tento dekorač...
Bytové dekorace - Hodiny Hrázděný dům
789Kč
časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují čas v tomto hezkém domečku v designu Krušnohorského dřevozpracujícího řemesla. Za detailně zpracovanou fasádou jsou schované hrací hodiny, které hrají v každou plnou hodinu melodii a necha..
časomíra v překrásném oděvu – hodiny na baterii nám ukazují č...
Bytové dekorace - Hrací hodiny Vesnička
544Kč
Okouzlující zimní kulisa z detailně propracované dřevotřísky nechá rozeznít uklidňující vánoční melodie. Při melodii „Tichá noc“ se otáčí kostelíček. Žlutá světélka LED v domečkách navozují v každém pokoji příjemnou atmosféru! Dodání bez potřebných..
Okouzlující zimní kulisa z detailně propracované dřevotřísky ...
Dětské dekorace - Hračka dětský skleník
800Kč
Tento skleník nabízí výbornou možnost dohledu nad růstem Vašich rostlinek! Dvojité dveře s opěrnou vidlicí poskytují přístup k šesti miskám o rozměrech 10x3 cm. Skleník je vyroben z bukového dřeva a překližky s 5 plastovými okenními tabulkami. Pro ..
Tento skleník nabízí výbornou možnost dohledu nad růstem Vaši...
Dětské dekorace - Krabička na papírové kapesníky
177Kč
Hezká dřevěná krabička s rozkošnými barevnými motivy pro dekorativní uskladnění ubrousků! Díky vysouvacímu dnu lze krabičku rychle naplnit.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky znač..
Hezká dřevěná krabička s rozkošnými barevnými motivy pro deko...
Dřevěná hračka - Krtek na lyžích
133Kč
Oblíbená postavička Krtka v zimním hávu. Lyže nejsou pevně přidělané, při pohybu figurkou tedy Krtek působí jako opravdový lyžař.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evrop..
Oblíbená postavička Krtka v zimním hávu. Lyže nejsou pevně p...
Dřevěná lampa zimní vesnice
931Kč
Lampa přichází ve složeném stavu. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité b..
Lampa přichází ve složeném stavu. Německá firma Legler zaměř...
Sada dětské dekorace - Malé dřevěné berušky 288 ks
699Kč
Sada dětské dekorace - Malé dřevěné berušky 288 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Sada dětské dekorace - Malé dřevěné berušky 288 ks Německá f...
Skleněná lahvička plněná - 1ks
23Kč
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit osobní ozdoby. Výborně slouží k naplnění pískem z dovolené nebo pro uchování prvního zubu nebo pramínku vlasů. Rozdílné barevné saténové stuhy se mohou použít jako náhrdelník nebo náramek. S..
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit oso...
Svítící hvězdičky 102ks
186Kč
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 7..
Součásti balení je oboustranná lepící páska. Německá firma ...
Zámek ze dřeva Dvorní zahrada
532Kč
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeninami středomořských keřů. Při bližším prozkoumání se vyklube do detailu zpracovaný mistrovský kus dřevořezby. Výklenky dají vytušit dveře a několik oken. Ale co to jsou za barevné špičky?..
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeni...
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)