Přihlásit seZaregistrovat se

Ostatní

Ostatní

Zde najdete například krásné dekorační hodiny, a nebo třeba dřevěnou lampu v podobě paláce.........


Small Foot Bytové dekorace dekorativní talíř ratan
223Kč
Pokud hledáte skvělou adventní dekoraci, tak je tento dekorační talíř s různými dekorativními doplňky jako např. šišky, ořechy, girlanda z jedle a dvě ratanové koule to pravé ořechové na každý stůl.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních..
Pokud hledáte skvělou adventní dekoraci, tak je tento dekorač...
Small Foot Bytové dekorace Hrací hodiny Vesnička
563Kč
Okouzlující zimní kulisa z detailně propracované dřevotřísky nechá rozeznít uklidňující vánoční melodie. Při melodii „Tichá noc“ se otáčí kostelíček. Žlutá světélka LED v domečkách navozují v každém pokoji příjemnou atmosféru! Dodání bez potřebných..
Okouzlující zimní kulisa z detailně propracované dřevotřísky ...
Small Foot Dekorace Špejle 4ks
26Kč
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 motivech, na drátech k zapíchnutí např. do květináčů.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení..
Cena je uvedena za 4ks. Z polepeného vrstveného dřeva ve 4 mo...
Small Foot Dřevěné přívěšek Střelec 1 ks
22Kč
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité bar..
Dřevěné přívěšek - Střelec 1 ks Německá firma Legler zaměřen...
Small Foot Sada dětské dekorace malé dřevěné berušky 288 ks
714Kč
Sada dětské dekorace - Malé dřevěné berušky 288 ks Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček..
Sada dětské dekorace - Malé dřevěné berušky 288 ks Německá f...
Small Foot Skleněná lahvička plněná 1ks
22Kč
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit osobní ozdoby. Výborně slouží k naplnění pískem z dovolené nebo pro uchování prvního zubu nebo pramínku vlasů. Rozdílné barevné saténové stuhy se mohou použít jako náhrdelník nebo náramek. S..
Tyto malé lahvičky jsou nový trend. Dají se jimi vytvořit oso...
Small Foot Zámek ze dřeva Dvorní zahrada
532Kč
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeninami středomořských keřů. Při bližším prozkoumání se vyklube do detailu zpracovaný mistrovský kus dřevořezby. Výklenky dají vytušit dveře a několik oken. Ale co to jsou za barevné špičky?..
Na první pohled je to „jen“ kus dřeva. Je obklopen napodobeni...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)