Přihlásit seZaregistrovat se

Panenky do domečku

Panenky do domečku

Když je celý domeček pěkně zařízený a vybaveny, je nejvyšší čas aby do něj přišla dřevěná rodinka :-).


Bigjigs Toys Set piráti 6ks
310Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs T...
Bigjigs Toys Set rodinky do domečku 8ks
385Kč
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení z..
Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs T...
Dřevěné hračky - Panenka do domečku tatínek
93Kč
Panenka do domečku - tatínek. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Mertens ..
Panenka do domečku - tatínek. Sestavte si celou rodinu!Rozměr...
Dřevěné hračky - Panenka do domečku zahradnice
93Kč
Panenka do domečku - zahradnice. Sestavte si celou rodinu!Rozměry: 8 x 13 x 3 cmMertens je značka dřevěných hraček, kterou převzala česká firma Olymp vlastnící i českou značku Bino. Produkci a sklady se nacházejí v České republiky v Klatovech.Merte..
Panenka do domečku - zahradnice. Sestavte si celou rodinu!Roz...
Le Toy Van Postavička jednorožec
311Kč
Le Toy Van postavička - Jednorožec Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s doplňky. Postavička má ručně šité doplňky z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hr..
Le Toy Van postavička - Jednorožec Krásná dřevěná ručně malo...
Le Toy Van Postavička motýlí víla
197Kč
Le Toy Van postavička Motýlí víla Krásná dřevěná ručně malovaná postavička s plastovými doplňky. Postavička má ručně šité oblečení z kvalitních materiálů. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu...
Le Toy Van postavička Motýlí víla Krásná dřevěná ručně malov...
Le Toy Van Postavičky moje rodinka
660Kč
Moje rodina panenek! Táta, máma a 2 děti se již těší na společně strávené chvíle. Panenky mají ručně šité oblečení, vlněné vlasy a pohyblivé končetiny. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kval..
Moje rodina panenek! Táta, máma a 2 děti se již těší na spole...
Le Toy Van Postavičky rodinka
660Kč
Le Toy Van postavičky - Rodinka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně ma..
Le Toy Van postavičky - Rodinka Le Toy Van výrábí tradiční,...
Le Toy Van Set miminko s příslušenstvím
649Kč
Le Toy Van set miminko s příslušenstvím Dřevěný malovaný kočárek s postavičkou miminka. Součástí setu je vysoká jídelní židlea, jídelní souprava pro miminko a taška. Textilní doplňky jsou vyrobeny ručně. Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvali..
Le Toy Van set miminko s příslušenstvím Dřevěný malovaný koč...
Small Foot Převlékací magnetická panenka Magda
399Kč
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnetickými šaty. Součásti jsou  boty, kalhoty, košile a šaty. Módní oblečení je sestaveno pro akce jako slavnostní koncerty nebo plážové párty.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitní..
Panenku na dřevěné základně mohou děti oblékat různými magnet...
Tidlo Dřevěné postavičky hasičů
393Kč
 Cena je uvedena za 4ks postaviček hasičů a jejich příslušenství. K hasičům lze dokoupit také hasičské auto a hasičskou stanici z naší nabídky značky Tidlo.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hra..
 Cena je uvedena za 4ks postaviček hasičů a jejich příslušens...
Tidlo Dřevěné postavičky Superhrdinové 5ks
393Kč
Tidlo sada 5ks dřevěných postaviček Superhrdinové.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vych..
Tidlo sada 5ks dřevěných postaviček Superhrdinové.  H...
Tidlo Farmářská rodina
226Kč
Tidlo Farmářská rodina 4 dřevěné postavičky farmářské rodiny. Postavičky mohou stát nabo sedět.  Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všec..
Tidlo Farmářská rodina 4 dřevěné postavičky farmářské rodiny...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)