Přihlásit seZaregistrovat se

Panenky Petitcollin

Panenky PetitcollinPetitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm
1 358Kč
Petitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm Vyrobeno v EU. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Peti..
Petitcollin Kolébka růžová pro panenku 40 cm Vyrobeno v EU. ...
Petitcollin Koupací panenka 36 cm s ručníkem
1 120Kč
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavlněným ručníkem a příslušenstvím. Lze prát v pračce při 30°C. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, ž..
Krásná koupcí panenka vyrobená z parfémovaného vinylu s bavln...
Petitcollin Obleček Dauphine (pro panenku 40 cm)
620Kč
Petitcollin Obleček Dauphine (pro panenku 40 cm) Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybu..
Petitcollin Obleček Dauphine (pro panenku 40 cm) Francou...
Petitcollin Panenka 34 cm Sally
2 263Kč
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných šatů a střevíčků. Kartónová krabice se díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva promění v postel. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská zn..
Panenka s pevným tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými ny...
Petitcollin Panenka 48 cm Oceanie
2 694Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a černými nylonovými vlasy. Je oblečená do jemných růžovo-modrých šatů a stříbrných střevíčků. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Baigneur 40 cm Marin (modré oči)
1 663Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ručně malované hnědé vlasy. Je oblečená do modrého námořnického oblečku s čepičkou. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila ú..
Panenka má pevné polyethylenové tělo, modré nemrkací oči a ru...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Soliel
1 425Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečená do květovaného overálku, růžového kabátku a bílých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a bl...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Sonya
1 368Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo. Modré mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečená do modro-bílých vzorovaných šatů se světlými legínkami a bílých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860...
Panenka má pevné polyethylenové tělo. Modré mrkací oči a blon...
Petitcollin Panenka CALINETTE 28 cm Sophie v kufříku
2 282Kč
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu. Je oblečená v růžových šatičkách, má hnědé mrkací oči a blond nylonové vlasy. Balena v praktickém kufříku světle modré barvy. Kufřík slouží také jako postýlka. Vyrobeno ve Francii Francouzská značk..
Panenka má pevné tělo z parfémovaného vinylu. Je oblečená v r...
Petitcollin Panenka Červená karkulka 40 cm
1 799Kč
Panenka s pevným polyethylenovým tělem,hlava je z vinylu. Má modré nemrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečena do stylového červeného oblečku s kapucí a bílých střevíčků. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla založena..
Panenka s pevným polyethylenovým tělem,hlava je z vinylu. Má ...
Petitcollin Panenka Emma 44 cm
1 999Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a zrzavými nylonovými vlasy. Je oblečena do růžových šatů se sveříkem a růžových botiček. Vyrobena ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát ..
Panenka s pevným vinylovým tělem, nemrkacíma zelenýma očima a...
Petitcollin Panenka Finouche 48 cm Agathe
2 380Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečená do šedých puntikovaných šatů a kabátku a zlatých střevíčků. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Finouche 48 cm Pierre
2 799Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a hnědými nylonovými vlasy. Je oblečená do růžové košile, modrých šortek a tenisek. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vráti..
Panenka s pevným vinylovým tělem, hnědýma nemrkacíma očima a ...
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Montmartre
1 699Kč
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Montmartre Panenka v puntíkované sukni, modrém triku s módní čepicí a střevíčkami. Tělo panenky je vyrobeno z polyethylenu, vinylová hlava s modrýma očima a hnědými zapletenými vlasy voní vanilkou. Vyrobeno ve F..
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Montmartre Panenka v pun...
Petitcollin Panenka Francette 40 cm Orsay
1 550Kč
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkách s růžovými střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a nemrkacíma hnědýma očima. Vyrobeno ve Francii Francouzská ..
Panenka v růžových šatech,šedo-bílém kabátku, šedých legínkác...
Petitcollin Panenka Jade 44 cm
2 377Kč
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Je oblečena do vzorovaných šatů v přírodní barvě, zlatých střevíčků s tyrkysovými doplňky. Vyrobeno ve Španělsku. Francouzská značka Petitcollin byla založena..
Panenka s pevným vinylovým tělem, modrýma mrkacíma očima a bl...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Belleville
1 650Kč
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými blond vlasy a mrkacíma modrýma očima. Vyrobeno ve Francii. Francouzská značka Petitcollin byla ..
Panenka v květovaných šatech a růžovém kabátku, se střevíčky....
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm DAUPHINE
1 750Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Hnědé mrkací oči a blond nylonové vlasy. Je oblečenÁ do modro-žlutých květovaných šatiček s modrým kabátkem světlých střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založe..
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Hnědé mr...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm MARCEAU
1 490Kč
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Modré mrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečená do modré květované halenky se světlými kraťásky,modrých punčocháčků a střevíčků. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla..
Panenka má pevné polyethylenové tělo,hlavu z vinylu. Modré mr...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Orsay
1 499Kč
Panenka v šedo- růžovém oblečku se střevíčky. Tělo a končetiny jsou vyrobeny z polyethylenu, hlava panenky je vinylová s nylonovými hnědými vlasy a mrkacíma hnědýma očima. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce..
Panenka v šedo- růžovém oblečku se střevíčky. Tělo a končetin...
Petitcollin Panenka Marie Francoase 40 cm Segur
1 619Kč
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylová. Má modré mrkací oči a hnědé nylonové vlasy. Je oblečená do tyrkysových šatů s květy a proužkovaných botiček. Vyrobeno ve Francii Francouzská značka Petitcollin byla založena v r..
Panenka s pevným polyethynovým tělem, hlava panenky je vinylo...
Petitcollin Panenka Rafael 35 cm
1 550Kč
Panenka s pevným tělem v šedo-modrém oblečku s čepičkou a přikrývkou. Panenka má hnědé nemrkací oči a světlé, ručně malované vlasy. Je balena v krásné krabičce, díky lehce sestavitelným nohám z masivního dřeva se promění v postel. Lze prát v pračce..
Panenka s pevným tělem v šedo-modrém oblečku s čepičkou a při...
Petitcollin Panenka Starlette 44 cm Constance
1 990Kč
Panenka s pevným tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylonovými vlasy. Oblečená do tyrkysových šatů s šedým kabátkem a botami. Vyrobeno ve Španělsku Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými k..
Panenka s pevným tělem, modrýma nemrkacíma očima a blond nylo...
Petitcollin Proutěný kočárek modrorůžové květy
1 750Kč
Petitcollin Proutěný kočárek modrorůžové květy Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudo..
Petitcollin Proutěný kočárek modrorůžové květy Francouzs...
Petitcollin Proutěný kočárek šedé květy
1 750Kč
Petitcollin Proutěný kočárek šedé květy Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudovala bo..
Petitcollin Proutěný kočárek šedé květy Francouzská znač...
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm
281Kč
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitc..
Petitcollin Set povleční do postýlky pro panenku do 46cm ...
Petitcollin Skládací kočárek pro panenku Pomme d'Amour
499Kč
Petitcollin skládací kočárek Pomme d'Amour je vhodný pro panenky do 52 cm. Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizel..
Petitcollin skládací kočárek Pomme d'Amour je vhodný pro pane...
Petitcollin Zimní boty šedobílé (pro panenku 34 cm)
214Kč
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tolikrát se vrátila úspěšnými kolekcemi, že tak trochu zažívá věčné mládí. Zatímco mnoho dalších značek zmizelo, značka Petitcollin vybudovala bohaté zkušenosti jak vyrábět panenky stále tra..
Francouzská značka Petitcollin byla založena v roce 1860. Tol...
Zobrazuji 1 až 28 z 28 (celkem stran 1)