Přihlásit seZaregistrovat se

Doktorky a parádnice

Doktorky a parádnice

Každá holčička se ráda parádí a hraje si na doktorku či zdravotní sestřičku - zde najdete vše pro tyto hry.


Bigjigs Toys Doktorský kufřík
485Kč
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla z...
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava
489Kč
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Big...
Bigjigs Toys Medvědí nemocnice
663Kč
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdravotní sestrou, medvídkem a zdravotnickým zařízením dle obrázku. Ideální pro ty, kteří milují hraní s lékařem. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na..
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdra...
Classic world Doktorský kufřík zdravotnický set
611Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti ..
Součásti balení je vše dle obrázku.Vyrobeno z velmi kvalitníh...
KidKraft Střední kosmetický stoleček s židličkou
4 291Kč
Každá holčička potřebuje kosmetický stolek pro své šperky, kosmetiku atd.. Bílý KidKraft střední stoleček s židličkou je vyroben z kvalitního dřeva. Je stylový s pěkným lemováním zrcadla hodící se do každého holčičího pokoje. - zrcadlo z bezpečného..
Každá holčička potřebuje kosmetický stolek pro své šperky, ko...
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím
1 065Kč
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím Le Toy Van doktorská látková brašna s dřevěnými lékařskými nástroji a lahvemi ve vintage stylu. Sada bsahuje stetoskop, teploměr, stříkačku, měřidlo krevního tlaku, měřič rozsahu uší, lékařské kladívko,..
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím Le Toy Van dokt...
Small Foot Dětský dřevěný doktorský kufřík Isabel
1 220Kč
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 kusů různobarevného dřevěného příslušenství včetně textilní čelenky s červeným křížem. Kufřík obsahuje vše co každý doktor potřebuje - teploměr, fonendoskop, injekční stříkačku, masti, léky..
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 ku...
Small Foot Dřevěný kosmetický kufřík
1 430Kč
Skvělý kosmetický kufřík pro malé dámy. Ve dvou výsuvných zásuvkách najdete 12 krášlicích nástrojů. Všech je vyrobeno z barveného lakovaného dřeva.   Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěn..
Skvělý kosmetický kufřík pro malé dámy. Ve dvou výsuvných zás...
Small Foot Dřevěný kosmetický stoleček růžový
1 514Kč
Dřevěný kosmetický stoleček růžový Krásný kosmetický stoleček s dvěma zásuvkami, zrcadlem a doplňky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a js..
Dřevěný kosmetický stoleček růžový Krásný kosmetický stoleče...
Small Foot Toaletní stolek mašle
1 230Kč
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pastelových barvách s úložným prostorem povzbuzuje kreativní hraní a je snadno přenosný. V praktickém šuplíku jsou uložené užitečné předměty např. fén, hřeben a zrcátko, oční stíny, tři rtě..
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pa...
Small Foot Velká sanitka s příslušentvím
1 072Kč
Velká sanitka s příslušentvím Dřevěná sanitka s odjímatelnou střechou, otvíracími dveřmi a magnetickou rampou. Pacienti budou bezpečně a rychle přepraveni s lékařem k ošetření. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček ..
Velká sanitka s příslušentvím Dřevěná sanitka s odjímatelnou...
Small Foot Záchranářský set v kufříku
962Kč
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler z...
Vilac Zdravotnický set v kufříku
614Kč
Chytrý dřevěný kufřík se po otevření promění v ordinaci lékaře, děti jej tak mohou nosit všude s sebou a užít si hru s kamarády. Otevírá a zavírá se pomocí kokových zámků. Obsahuje několik kusů dřevěného příslušenství jako například váhu, teploměr,..
Chytrý dřevěný kufřík se po otevření promění v ordinaci lékař...
Kosmetická taštička pro děti HAPE s kosmetikou ze dřeva a 11 doplňky
499Kč
Kosmetická sada pro malé parádnice. Obsahuje 11 prvků pro základy péče o vlasy, nehty a make-up.Dřevěné hračky - dřevěné kosmetický kufříkRozměry balení: 21x8x20 cmVěk: 3+..
Kosmetická sada pro malé parádnice. Obsahuje 11 prvků pro zák...
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)