Přihlásit seZaregistrovat se

Doktorky a parádnice

Doktorky a parádnice

Každá holčička se ráda parádí a hraje si na doktorku či zdravotní sestřičku - zde najdete vše pro tyto hry.


Bigjigs Toys Doktorský kufřík
485Kč
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci v..
Bigjigs Toys Doktorský kufřík Anglická značka Bigjigs byla z...
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava
489Kč
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Toys Dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Big...
Bigjigs Toys Medvědí nemocnice
655Kč
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdravotní sestrou, medvídkem a zdravotnickým zařízením dle obrázku. Ideální pro ty, kteří milují hraní s lékařem. Všechny hrací prvky lze jednoduše schovat do domečku a vzít sebou kamkoliv na..
Tento nádherný malý nemocniční set je dodáván s lékařem, zdra...
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím
1 199Kč
Le Toy Van doktorská látková brašna s dřevěnými lékařskými nástroji a lahvemi ve vintage stylu. Sada bsahuje stetoskop, teploměr, stříkačku, měřidlo krevního tlaku, měřič rozsahu uší, lékařské kladívko, nůžky a dvě lahvičky na léky. Vše v dětské ve..
Le Toy Van doktorská látková brašna s dřevěnými lékařskými ná...
Small Foot Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky
699Kč
Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky Zrcadlo, zrcadlo, kdo je nejkrásnější? Pro každou malou parádnici je tato sada nepostradatelná. Textilní kosmetická taška obsahuje dřevěné doplňky k dokonalému make-upu. Německá firma Legle..
Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky Zrcadl...
Small Foot Dětský dřevěný doktorský kufřík Isabel
1 150Kč
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 kusů různobarevného dřevěného příslušenství včetně textilní čelenky s červeným křížem. Kufřík obsahuje vše co každý doktor potřebuje - teploměr, fonendoskop, injekční stříkačku, masti, léky..
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 ku...
Small Foot Doktorský kufřík s králíčkem
466Kč
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetřit? V tomto doktorském kufříku najde malá doktorka vše co je potřeba, aby bylo maličkému králíčkovi brzy lépe. Kufřík obsahuje 7 ks příslušenství a králíčka. Německá firma Legler zaměř..
Doktorský kufřík s králíčkem Králíčí pacient potřebuje ošetř...
Small Foot Lékařský kufřík
462Kč
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Small Foot Lékařský kufřík Německá firma Legler zaměřená na ...
Small Foot Toaletní stolek mašle
1 230Kč
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pastelových barvách s úložným prostorem povzbuzuje kreativní hraní a je snadno přenosný. V praktickém šuplíku jsou uložené užitečné předměty např. fén, hřeben a zrcátko, oční stíny, tři rtě..
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pa...
Small Foot Velká sanitka s příslušentvím
1 091Kč
Velká sanitka s příslušentvím Dřevěná sanitka s odjímatelnou střechou, otvíracími dveřmi a magnetickou rampou. Pacienti budou bezpečně a rychle přepraveni i s lékařem k ošetření. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hrače..
Velká sanitka s příslušentvím Dřevěná sanitka s odjímatelnou...
Small Foot Záchranářský set v kufříku
979Kč
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použi..
Small Foot Záchranářský set v kufříku Německá firma Legler z...
Tidlo Doktorský kufřík
455Kč
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřebné pro malé doktory, doktorky, zdravotní sestry a bratry. Léčba nemocných plyšáků může začít! Děti mohou použít stetoskop, aby poslechli pacientovo srdce, změřit teplotu teploměrem nebo s..
Zavojelte doktora! Tento doktorský kufřík obsahuje vše potřeb...
Vilac Veterinární klinika v kufříku
580Kč
Tento krásný box obsahuje 13 dřevěných doplňků a při otevření vyjeví 2 scény: veterinární kliniku a zverimex. Díky rukojeti je jednoduše přenosný. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny..
Tento krásný box obsahuje 13 dřevěných doplňků a při otevření...
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)