Přihlásit seZaregistrovat se

Doktorky a parádnice

Doktorky a parádnice

Každá holčička se ráda parádí a hraje si na doktorku či zdravotní sestřičku - zde najdete vše pro tyto hry.


Bigjigs Toys dřevěná kosmetická souprava
511Kč
Bigjigs Toys dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení ..
Bigjigs Toys dřevěná kosmetická souprava Anglická značka Big...
CLICS kyblík FASHION stavebnice se třpytkami
1 390Kč
CLICS FASHION v boxu 311 dílků z řady GLITTER Tato stavebnice obsahuje 311 barevných dílků s třpytkami umístěných v plastovém kyblíku. S této stavebnice jde vytvořit mnoho zajímavých staveb - inspiraci nalezneš ve fotogalerii. Poskládej si svoje or..
CLICS FASHION v boxu 311 dílků z řady GLITTER Tato stavebnice...
Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky
676Kč
Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky Zrcadlo, zrcadlo, kdo je nejkrásnější? Pro každou malou parádnici je tato sada nepostradatelná. Textilní kosmetická taška obsahuje dřevěné doplňky k dokonalému make-upu. Německá firma Legle..
Dětská kosmetická taštička růžová s dřevěnými doplňky Zrcadl...
Dřevěná hračka - Dětský dřevěný doktorský kufřík Isabel
1 199Kč
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 kusů různobarevného dřevěného příslušenství včetně textilní čelenky s červeným křížem. Kufřík obsahuje vše co každý doktor potřebuje - teploměr, fonendoskop, injekční stříkačku, masti, léky..
Dřevěný barevný kufřík pro malou ošetřovatelku obsahuje 28 ku...
Dřevěné hračky - Doktorksý kufřík - zdravotnický SET
611Kč
Součásti balení je vše dle obrázku.Vyrobeno z velmi kvalitního tvrdého kaučukového dřevaDřevěná hračka splňuje všechny normy EU.  Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti ..
Součásti balení je vše dle obrázku.Vyrobeno z velmi kvalitníh...
Dřevěné hračky - Dřevěný kosmetický kufřík
1 398Kč
Skvělý kosmetický kufřík pro malé dámy. Ve dvou výsuvných zásuvkách najdete 12 krášlicích nástrojů. Všech je vyrobeno z barveného lakovaného dřeva.   Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěn..
Skvělý kosmetický kufřík pro malé dámy. Ve dvou výsuvných zás...
Dřevěné hračky - Kadeřnický kufřík
848Kč
Doma zdobí každý dětský kadeřnický salon, nebo si ho můžete vzít na cestu: kufřík je z nelakovaného pravého dřeva. Ergonomický držák usnadňuje nošení a sklápěcí pant otevírání. Devítidílný obsah nabízí překvapení: veškeré příslušenství – od hřebene..
Doma zdobí každý dětský kadeřnický salon, nebo si ho můžete v...
Dřevěné hračky - Toaletní stolek Mašle
1 281Kč
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pastelových barvách s úložným prostorem povzbuzuje kreativní hraní a je snadno přenosný. V praktickém šuplíku jsou uložené užitečné předměty např. fén, hřeben a zrcátko, oční stíny, tři rtě..
Zde buší srdce každé malé dámy rychleji: toaletní stolek v pa...
Dřevěné hračky - Zvěrolékařský kufřík
338Kč
Zvěrolékařský dřevěný kufřík obsahuje všechny potřebné komponenty vhodné pro léčbu domácích dřevěných mazlíčků.Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest..
Zvěrolékařský dřevěný kufřík obsahuje všechny potřebné kompon...
Dřevěné hračky Vilac - Zdravotnický set v kufříku
614Kč
Součásti balení je vše dle obrázku kromě panenky.Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spou..
Součásti balení je vše dle obrázku kromě panenky.Již více než...
Dřevěné hračky Woody - Set v kufříku Doktorka
301Kč
Uvnitř najdeš vše, co potřebuješ, aby ses mohl/a proměnit v opravdového doktora/ku. Vše si pak můžeš uložit zpět do praktického plechového kufříku. Obsah kufříku : doktorská čepička-1x fonendoskop 1x injekce 1x teploměr -1x obvaz - 1x tuba krému..
Uvnitř najdeš vše, co potřebuješ, aby ses mohl/a proměnit v o...
Dřevěný kosmetický stoleček růžový
1 465Kč
Dřevěný kosmetický stoleček růžový Krásný kosmetický stoleček s dvěma zásuvkami, zrcadlem a doplňky. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a js..
Dřevěný kosmetický stoleček růžový Krásný kosmetický stoleče...
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím
999Kč
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím Le Toy Van doktorská látková brašna s dřevěnými lékařskými nástroji a lahvemi ve vintage stylu. Sada bsahuje stetoskop, teploměr, stříkačku, měřidlo krevního tlaku, měřič rozsahu uší, lékařské kladívko,..
Le Toy Van Doktorská brašna s příslušenstvím Le Toy Van dokt...
Sada ozdob Frozen Ledové království 18ks
203Kč
Součástí je vše dle obázku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy js..
Součástí je vše dle obázku. Německá firma Legler zaměřená na ...
Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)