Přihlásit seZaregistrovat se

Šití

ŠitíDětská hračka šicí stroj
1 245Kč
Dětská hračka šicí stroj Skutečný šicí stroj pro budoucí módní návrháře. Součástí stroje je nožní pedál pro ovládání rychlosti šití, vyměnitelné cívky i jehla zajistí spoustu možností tvorby uměleckých modelů. Pohon na baterie 4xAA. Německá firm..
Dětská hračka šicí stroj Skutečný šicí stroj pro budoucí mód...
LENA Disney pletení - ledové království
362Kč
Balení obsahuje: Pletací stav, pletací kroužek, pletací hák, plastovou jehlu, vlnu a přislušenství. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává..
Balení obsahuje: Pletací stav, pletací kroužek, pletací hák, ...
Pletená zvířátka
228Kč
Vytvoř si čtyči zvířátkové kamarády s pompocí pletací panny. Komlpetní set obsahuje pletací pannu, pletací hák, plastovou jehlu, čtyří barvy bavlnek, gumová zvířátka, nalepovací oči. Detailní návod Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje..
Vytvoř si čtyči zvířátkové kamarády s pompocí pletací panny. ...
Ušij si sám - Medvěd s vestou
297Kč
Ušij si sám - Medvěd s vestou Ušij si svého plyšového kamaráda - Medvěd s vestou Kreativní sada pro výrobu vlastní hračky. V balení předšitého plyšáka, kterého je nutné vycpat. Sada obsahuje i slušivou mikinu, kterou stačí Méďovi obléknout. Součá..
Ušij si sám - Medvěd s vestou Ušij si svého plyšového kamará...
Ušij si sám - Medvídek Bobulka
225Kč
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medvídka. V balení najdete několik částí medvídka, které je nutné sešít dohromady. Hlavička je vždy předšitá. Návod součástí Obtížnost: 1/4 Velikost: 15 cm..
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medví...
Ušij si sám - Pejsek Pedro
229Kč
Ušij si sám - Pejsek Pedro Pejsek Pedro - Vdechni život svému mazlíčkovi! Ušij si svého plyšového pejska. V balení najdete několik částí pejska, které je nutné sešít dohromady. Návod součástí. Velikost: 15 cm. Hlavička je vždy předšitá. Návod sou..
Ušij si sám - Pejsek Pedro Pejsek Pedro - Vdechni život svém...
Ušij si sám - Pes Hoggy
387Kč
Ušij si sám - Pes Hoggy Ušij si svého plyšového kamaráda - Pes Hoggy Kreativní sada pro výrobu vlastní hračky. V balení předšitého plyšáka, kterého je nutné vycpat. Sada obsahuje i slušivou mikinu, kterou stačí Méďovi obléknout. Součástí balení j..
Ušij si sám - Pes Hoggy Ušij si svého plyšového kamaráda - P...
Vyrob si - Basic Plyšový medvídek se šátkem
239Kč
Ušijte si sami heboučkého plyšáka.Vhodný dárek jak pro děti, tak i pro dospělé:-) Komplet obsahuje: hlavu, nohy, trup ocas a doplňkové prvky. Velikost:15cm...
Ušijte si sami heboučkého plyšáka.Vhodný dárek jak pro děti, ...
Vyrob si - plyšová panenka Alice
348Kč
Ušijte si sami panenku. Komplet obsahuje vše, co potřebujete, stačí se pustit do práce:)Velikost:22cm...
Ušijte si sami panenku. Komplet obsahuje vše, co potřebujete,...
Vyšívací obrázek pejsek
155Kč
Vyšívací obrázek pejsek. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se..
Vyšívací obrázek pejsek. Česká společnost LENA-hračky, s.r....
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)