Přihlásit seZaregistrovat se

Šití

ŠitíHAPE hračky - vytvoř si svou svlastní tašku
239Kč
Vytvořte si svou vlastní tašku a buďte originální. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního d..
Vytvořte si svou vlastní tašku a buďte originální. Hračk...
Pletená zvířátka
228Kč
Vytvoř si čtyči zvířátkové kamarády s pompocí pletací panny. Komlpetní set obsahuje pletací pannu, pletací hák, plastovou jehlu, čtyří barvy bavlnek, gumová zvířátka, nalepovací oči. Detailní návod Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje..
Vytvoř si čtyči zvířátkové kamarády s pompocí pletací panny. ...
Ušij si sám - Medvídek Bobulka
215Kč
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medvídka. V balení najdete několik částí medvídka, které je nutné sešít dohromady. Hlavička je vždy předšitá. Návod součástí Obtížnost: 1/4 Velikost: 15 cm..
Ušij si sám - Medvídek Bobulka Ušij si svého plyšového medví...
Ušij si sám - Pes Hoggy
387Kč
Ušij si sám - Pes Hoggy Ušij si svého plyšového kamaráda - Pes Hoggy Kreativní sada pro výrobu vlastní hračky. V balení předšitého plyšáka, kterého je nutné vycpat. Sada obsahuje i slušivou mikinu, kterou stačí Méďovi obléknout. Součástí balení j..
Ušij si sám - Pes Hoggy Ušij si svého plyšového kamaráda - P...
Vyšívací obrázek kočka
155Kč
Vyšívací obrázek kočka. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se ..
Vyšívací obrázek kočka. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o...
Vyšívací obrázek pejsek
155Kč
Vyšívací obrázek pejsek. Česká společnost LENA-hračky, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a distribuci kompletního svého sortimentu do všech zemí celého světa. Firma Lena si dává záležet, aby Vám nabídla opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se..
Vyšívací obrázek pejsek. Česká společnost LENA-hračky, s.r....
VYŠÍVÁNÍ ,PROVLÉKAČKA 6 KARET ZVÍŘÁTEK
349Kč
NOVINKASada je tvořena 6 kartičkami s obrázky zvířátek, do kterých se dají navlékat barevné provázky v 13 barvách a vzniknou tak úžasné díla.Sada na dětské vyšívání je pěkná hračka pro všechny kreativní děti, které rády tvoří a vymýšlejí něco novéh..
NOVINKASada je tvořena 6 kartičkami s obrázky zvířátek, do kt...
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)