Přihlásit seZaregistrovat se

Zatloukačky

Zatloukačky

Zatloukání je bezva hra!


Le Toy Van Petilou Zatloukačka veselé muchomůrky
701Kč
Dřevěná malovaná zatloukačka s muchomůrkami a zajíčkem. Zatloukačka i kladívko jsou vyrobeny z pevného a odolného dřeva. Firma Le Toy Van vytvořila kolekci vysoce kvalitních hraček Petilou, která je speciálně vytvořena pro nejmenší děti, jejic..
Dřevěná malovaná zatloukačka s muchomůrkami a zajíčkem. Zatl...
Small Foot Dřevěná hra zatloukej ptáka
372Kč
Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všetečné ptáky se na jedné straně zatloukají a na druhé už zase vykukují. Zábavný a hravý způsob, jak trénovat motoriku. Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček o..
Barevná zatloukávací hra z masívního dřeva a překližky. Všete...
Small Foot Motorika a klepání Louka
575Kč
S touto nádherně zpracovanou dřevěnou motorickou loukou se dají hrát tři hry: koule se zaklepávají skrz listovou střechu, zvířata se posouvají od stromu ke stromu a kroužky se počítají.Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hr..
S touto nádherně zpracovanou dřevěnou motorickou loukou se da...
Small Foot Zatloukačka ježek
544Kč
Pomocí dřevěného kladiva se zatloukává 16 kolíků do otvorů s gumovými kroužky. Legrační zvuky zvýší zábavu!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a..
Pomocí dřevěného kladiva se zatloukává 16 kolíků do otvorů s ...
Tidlo Dřevěná barevná zatloukačka s tvary
485Kč
Dejte malé ruce do práce s touto robustní zatloukačkou, ve které naleznete 6 barevných tvarů a 6 shodných otvorů. Vkládačka má tvar lavice, je vyrobena z barevného i přírodního dřeva. Děti si mohou vybrat tvar, vložit jej do správného otvoru a poté..
Dejte malé ruce do práce s touto robustní zatloukačkou, ve kt...
Vilac Dřevěná zatloukačka raketa
621Kč
Kterýkoli ze 3 astronautů v kokpitu rakety je připraven vzlétnout! Dřevěná zatloukačka s kladívkem je také plnohodnotnou raketou. Rozvíjí motorické schopnosti dětí a nekonečnou představivost. Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Spo..
Kterýkoli ze 3 astronautů v kokpitu rakety je připraven vzlét...
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)