Přihlásit seZaregistrovat se

Kostky vzdělávací

Kostky vzdělávacíDřevěná hračka - Dřevěné kostky s abecedou
455Kč
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dítěte budovat nejen slovní zásobu, ale také čtení a pravopisné dovednosti. Můžete dávat dohromady jednoduchá slova, nebo jen prostě s pomocí kostek stavět např. vysovkou věž. Dodává se s d..
S těmito dřevěnými a barevnými ABC kostkami můžete u svého dí...
Dřevěná hračka Vilac - Chrastící kostky se zvířátky
499Kč
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik ..
Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzsk...
Vilac dřevěné chrastící kostky Farma
499Kč
Dřevěné kostky, které jsou více než jen kostky! Jedenáct kostek s motivem farmy obohacené o zvukové efekty. Kostky vydávají různé chrastivé zvuky. Některé kostky jsou s průhledy a je možné korálky uvnitř pozorovat, jiná kostka má dřevěné korálky um..
Dřevěné kostky, které jsou více než jen kostky! Jedenáct kost...
Woody Barevné kostky s písmeny a čísly , 40ks
344Kč
Balení obsahuje 46 kusů barevných i přírodních kostek: krychle - 3,5x3,5 cm.Tyto různobarevné kostky mají na sobě písmena a číslice a hodí se nejen k učení prvních slov, ale i ke stavění hradů a domečků. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedl..
Balení obsahuje 46 kusů barevných i přírodních kostek: krychl...
Woody dřevěné pastelové kostky s písmeny a číslicemi
372Kč
Tyto dřevěné kostky zaujmou dítě svými zářivými pastelovými barvami a různými tvary. Přímo vybízejí ke hře a stavění věží. Přidanou hodnotou těchto kostech jsou bezpochyby písmenka, které dítě již od první hry s nimi podprahově vnímá, vybízí ke zví..
Tyto dřevěné kostky zaujmou dítě svými zářivými pastelovými b...
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)